Καλώς σας βρήκα!!!! :)

makeup.elias

Member
Μηνύματα
103
Likes
214
Γεια σε όλους!!!
Είμαι ο Ηλίας, 25, απο την Αθήνα λάτρης των ταξιδιών κι εγω και μόλις γύρισα απο τον παράδεισο.... απο τις εξωτικές Μαλδίβες!!! Μετά απο καμία 15 αρια ώρες αναμονής στο lounge cafe της Qatar στην Doha, λόγο καθυστέρησης απο Male με αφορμή να χάσουμε την πτήση για Αθήνα φύγαμε με την πρωινή σήμερα, να μαστε πάλι στην Ελλάδα. Αναλυτικά σε άλλο post soon!!
Να είμαστε καλα και να πηγαίνουμε όπου θελουμε και αγαπάμε!!!! ;)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Ηλία καλώς όρισες στην παρέα μας και περιμένουμε να μας πεις τις εντυπώσεις σου καθώς και για το που πήγες,που έμεινες κ.λ.π.
 
Μηνύματα
64
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Kashmir
Καλώς ήρθες!!Μ'αρέσει η αισιοδοξία σου και περιμένουμε εντυπώσεις σύντομα...!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες και απο εμας.
 

Chris22

Member
Μηνύματα
64
Likes
110
Καλώς ήλθες Ηλία!κοιτάζω Μαλδίβες για γαμήλιο το καλοκαίρι,οπότε περιμένω σύντομα να μας πεις λεπτομέρειες για το ταξίδι σου!
 

alex1976

Member
Μηνύματα
26
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
μεξικο
Ταξίδι-Όνειρο
βενεζουελα
Γεια σε όλους!!!
Είμαι ο Ηλίας, 25, απο την Αθήνα λάτρης των ταξιδιών κι εγω και μόλις γύρισα απο τον παράδεισο.... απο τις εξωτικές Μαλδίβες!!! Μετά απο καμία 15 αρια ώρες αναμονής στο lounge cafe της Qatar στην Doha, λόγο καθυστέρησης απο Male με αφορμή να χάσουμε την πτήση για Αθήνα φύγαμε με την πρωινή σήμερα, να μαστε πάλι στην Ελλάδα. Αναλυτικά σε άλλο post soon!!
Να είμαστε καλα και να πηγαίνουμε όπου θελουμε και αγαπάμε!!!! ;)
Γεια σου και από μένα...περιμένουμε πληροφορίες..θέλω και εγώ να πάω πολύ.. ;)πραγματικά πρέπει να είναι παράδεισος...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.414
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom