Καπου με ζεστη το χειμωνα ...???

stelioskrete

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Γεια σας κ απο μενα κ καλος σας βρηκα σε αυτο το καταπληκτικο forum ,ειμαστε μια παρεα 4 ατομα κ θελουμε να παμε καπου ζεστα το χειμωνα ...αρχικα λεγαμε για κουβα αλλα πανακριβο ταξιδι ...λοιπον λεμε δεν παμε Ντουμπαι που ειναι πιο κοντα κ σιγουρα πιο οικονομικα φανταζομαι...πως θα ειναι χειμωνα εκει ?Ευχαρηστω εκ των προτερων

Δεν ξερω αν ειμαι off topic...?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μια χαρα σας βρισκω ...ετσι ..κατω ο χειμωνας:D
Ποσα λεφτα εχετε ?Για Ντουμπαι ειναι ο καταλληλη εποχη γιατι καλοκαιρι ουτως ή αλλως εχει 45 βαθμους .
Κανενα Πουκετ που ειστε και μπακουροπαρεα και θα περασετε ωραια ..το σκεφτεστε?
Διαβασε την ιστορια του silversurfer για Ταυλανδη ..να δεις
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Γεια σας κ απο μενα κ καλος σας βρηκα σε αυτο το καταπληκτικο forum ,ειμαστε μια παρεα 4 ατομα κ θελουμε να παμε καπου ζεστα το χειμωνα ...αρχικα λεγαμε για κουβα αλλα πανακριβο ταξιδι ...λοιπον λεμε δεν παμε Ντουμπαι που ειναι πιο κοντα κ σιγουρα πιο οικονομικα φανταζομαι...πως θα ειναι χειμωνα εκει ?Ευχαρηστω εκ των προτερων

Δεν ξερω αν ειμαι off topic...?

Οτι θά πετύχεις καλοκαίρι στο Ντουμπάι αυτό είναι σίγουρο,Νοέμβριο είχα πάει και ήταν κατακαλόκαιρο με θερμοκρασίες γύρω στους 31-33 βαθμούς,
αλλά αυτό είναι το μόνο κριτήριο σου για να πας προς τα κεί;
Αλλο Κούβα άλλο Ντουμπάι,δε νομίζω ότι έχουν καμία σχέση...
Κάνε μιά αναζήτηση και διάβασε σχετικές ιστορίες για να ξέρεις τι να περιμένεις...
 

stelioskrete

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Ευχαρηστω για της απαντησεις ...βασικα ειμαστε εγω κ ενας φιλος με τον οπιο πηγενουμε χειμωνες για σκι Αυστρια ,αλλα ειναι κ η κοπελα μου με την αδερφη της οι οποιες δεν τους αρεσει καθολου το κρυο σκι κ τετοια οποττε λεμε να παμε καπου με αυτες να μας βγει οικονομικα ωστε να μεινει μπατσετ κ να παμε κ με τον φιλο μια Αυστρια...βασηκα λεμε για καπου με ζεστη κ φαναταστικα οτι το Ντουμπαι ειναι απο τα πιο οικονομικα αφου ειναι κ κοντα μας...???υπαρχει καπια αλλη πρωταση σαυτο? Thnx
 
Μηνύματα
774
Likes
616
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Ευχαρηστω για της απαντησεις ...βασικα ειμαστε εγω κ ενας φιλος με τον οπιο πηγενουμε χειμωνες για σκι Αυστρια ,αλλα ειναι κ η κοπελα μου με την αδερφη της οι οποιες δεν τους αρεσει καθολου το κρυο σκι κ τετοια οποττε λεμε να παμε καπου με αυτες να μας βγει οικονομικα ωστε να μεινει μπατσετ κ να παμε κ με τον φιλο μια Αυστρια...βασηκα λεμε για καπου με ζεστη κ φαναταστικα οτι το Ντουμπαι ειναι απο τα πιο οικονομικα αφου ειναι κ κοντα μας...???υπαρχει καπια αλλη πρωταση σαυτο? Thnx
Για να μείνει μπάτζετ και για χιόνια αλλά και να ικανοποιηθούν οι φίλες, δέστε και προς Ερυθρά Θάλασσα - Αίγυπτο. Πλέον με τα γεγονότα στην Αίγυπτο οι τιμές έχουν πέσει στα τάρταρα.
 

papi

Member
Μηνύματα
53
Likes
8
Για να μείνει μπάτζετ και για χιόνια αλλά και να ικανοποιηθούν οι φίλες, δέστε και προς Ερυθρά Θάλασσα - Αίγυπτο. Πλέον με τα γεγονότα στην Αίγυπτο οι τιμές έχουν πέσει στα τάρταρα.

δηλαδή στο σαρμ θα έχει ζεστη??????δηλαδη πόσους βαθμούς??για μπανιο πχ???
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Αίγυπτο ή Μαρόκο λέω εγώ.
Στην Ερυθρά θάλασσα θα έχει σίγουρα καιρό για μπάνιο αν ενδιαφέρει τα παιδιά αυτό.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Αιγυπτο ε? Ναι αλλα που?Καιρο? εχει παραλιες?οικονομικα πως ειναι?
Οχι, το Κάιρο δεν έχει παραλίες....
Οικονομικά είναι.
Αν θες παραλίες δες για το Σαρμ Ελ Σειχ. (στην Αίγυπτο είναι, στην Ερυθρά θάλασσα, έχει τουριστικές υποδομές)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.806
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Είπαμε, για παραλίες ΕΝΑ είναι ΤΟ νησί... Και είναι και η καλύτερη εποχή...
 
Μηνύματα
774
Likes
616
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Για παραλίες Σαρμ, Χουργκάντα κλπ. Ζέστη θα έχει, μπάνιο σίγουρα, snorkeling σίγουρότερα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom