Καρντάσικη συνάντηση για τον panpan 13/11

Καρντάσικη συνάντηση


  • Total voters
    29
  • Poll closed .

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Χάρηκα πάρα πολύ που σας γνώρισα όλους.. για μένα ήταν η πρώτη μας συνάντηση.. εννοείται πως θα υπάρξουν κι αλλες κ μακάρι να μη διστάσουν κ άλλα νέα μέλη..να τονίσω εδώ πως ενώ οι περισσότεροι είχατε ήδη γνωριστει από παλιότερες συναντήσεις δεν ένοιωσα στιγμή αμήχανα ή μόνη μου( ούτε καν ο άντρας μου που δεν έχει καμία σχέση με το forum) αλλά γίναμε όλοι μαζι μια μεγάλη παρέα ..ραντεβού λοιπόν στη Φλώρινα κ πιο μετά Κατερίνη..φιλιά σε όλους ..
 

htrul18

Member
Μηνύματα
106
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία & Νέα Ζηλανδία
Είμαι σάπιος και απαράδεκτος! Ξεχάστηκα τελείως την Κυριακή και το συνειδητοποίησα τη Δευτέρα ότι έχασα τη συνάντηση. Απαράδεκτος. Ελπίζω να ξαναοργανωθεί κάτι σύντομα καθώς απ' ότι βλέπω περάσατε πολύ ωραία!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.954
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Είμαι σάπιος και απαράδεκτος! Ξεχάστηκα τελείως την Κυριακή και το συνειδητοποίησα τη Δευτέρα ότι έχασα τη συνάντηση. Απαράδεκτος. Ελπίζω να ξαναοργανωθεί κάτι σύντομα καθώς απ' ότι βλέπω περάσατε πολύ ωραία!
Αν και θα ήθελα πολύ να σας γνωρίσω και να τα πούμε δυστυχώς δε θα μπορέσω να ερθω γιατι τη Δευτερα γράφω μάθημα :/ Ελπίζω την επόμενη φορά να τα καταφέρω!
Δυστυχώς εγώ τελικά δε μπόρεσα να έρθω :/
Περάσατε καλά απ' ότι βλέπω! Ας μην καθυστερήσουμε την επόμενη συνάντηση! :)
Σύστημα το κάναμε... :)
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Γεια σας κι από μένα. Πολύ ζήλεψα κι εγώ, τελικά δεν κατάφερα να έρθω, προέκυψαν επισκέψεις από μακριά και δεν μπορούσα να τους αφήσω. Ελπίζω την επόμενη φορά. Φιλιά σε όλους και καλά να περνάτε.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
και βέβαια θα έρθεις, αυτό έλειπε.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μωρέ εσύ καλά τα λες, αλλά έχω 4,5 χρόνια να έρθω Ελλάδα, και δε ξέρω αν θα προλάβω τα της Αθήνας καν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.358
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom