Κατερινη για το τριημερο , που να μεινω .. πληροφοριες

achisAK

Member
Μηνύματα
74
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ποιος ξερει...??
Κατερινη που μενεις ?

Κατερινη ή παραλία ? απ'οτι είδα τα ξενοδοχεια ειναι στην παραλια και ρωτωντας μου ειπαν οτι εχει πολυ κοσμο εκει.

ξενοδοχεια που μπορω να βρω? βρηκα καποια στο booking αλλα σιγουρα δεν ειναι ολα. εψαξα και αλλου αλλα δεν βρηκα πολλα.

αλλα εκει εχει ταβερνες και μαγαζια?
ετσι για ενα ποτακι το βραδυ? η αναγκαστικα πρεπει για αυτα να παω στο κεντρο.

υ.γ.1. θα παω τωρα το τριημερο.
υ.γ.2 αυτο που μου εκανε εντυπωση τα ξενοδοχει 4-5 αστερων ειναι κλεισμενα τα ποιο πολλα...!!! που ειναι ηκριση ρε παιδια?
ηθελα και εγω να παω μια φορα σε ενα ποιο χλιδατο. εχει βεβαια ενα ακομα.
 

giorgio7

Member
Μηνύματα
51
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΑΚΡΙΝΟΙ
Κατερινη που μενεις ?

Κατερινη ή παραλία ? απ'οτι είδα τα ξενοδοχεια ειναι στην παραλια και ρωτωντας μου ειπαν οτι εχει πολυ κοσμο εκει.

ξενοδοχεια που μπορω να βρω? βρηκα καποια στο booking αλλα σιγουρα δεν ειναι ολα. εψαξα και αλλου αλλα δεν βρηκα πολλα.

αλλα εκει εχει ταβερνες και μαγαζια?
ετσι για ενα ποτακι το βραδυ? η αναγκαστικα πρεπει για αυτα να παω στο κεντρο.

υ.γ.1. θα παω τωρα το τριημερο.
υ.γ.2 αυτο που μου εκανε εντυπωση τα ξενοδοχει 4-5 αστερων ειναι κλεισμενα τα ποιο πολλα...!!! που ειναι ηκριση ρε παιδια?
ηθελα και εγω να παω μια φορα σε ενα ποιο χλιδατο. εχει βεβαια ενα ακομα.
Στην Κατερίνη ή στην παραλία ή στην Ολυμπιακή ακτή(Κατερινόσκαλα) έχει να μείνεις και έχει και ότι ζητάς. Το θέμα είναι τι ζητάς? Πχ στην Παραλία συνήθως είναι γεμάτη από τουρίστες ανατολικού μπλοκ και σέρβους. Έλληνες λίγους και αυτοί κυρίως είναι οι ''greek lovers'' :haha::haha::haha::haha:. Στην Κατερινόσκαλα είναι καλύτερα τα πράγματα. Στην πόλη είναι πιο ωραία (για μένα) γιατί έχει περισσότερα πράγματα να κάνεις. Όπου και να πας έχει τα πάντα. Μην ανησυχείς. Είναι κοντινές οι αποστάσεις. Η απόσταση Κατερίνη - Παραλία είναι 10 χλμ και το ίδιο και η απόσταση Kατερίνη - Ολυμπιακή Ακτή. Η απόσταση Παραλία - Ολυμπιακή Ακτή είναι 2 χλμ. Καλά να περάσεις.


ΥΓ: Για φαί στην Κατερίνη θα πας στο gallery meze. E-Wob | Ηλεκτρονικός Επαγγελματικός Οδηγός | Κατάλογος επιχειρήσεων
Πολύ ωραίο φαγητό και χώρος
 

achisAK

Member
Μηνύματα
74
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ποιος ξερει...??
Στην Κατερίνη ή στην παραλία ή στην Ολυμπιακή ακτή(Κατερινόσκαλα) έχει να μείνεις και έχει και ότι ζητάς. Το θέμα είναι τι ζητάς? Πχ στην Παραλία συνήθως είναι γεμάτη από τουρίστες ανατολικού μπλοκ και σέρβους. Έλληνες λίγους και αυτοί κυρίως είναι οι ''greek lovers'' :haha::haha::haha::haha:. Στην Κατερινόσκαλα είναι καλύτερα τα πράγματα. Στην πόλη είναι πιο ωραία (για μένα) γιατί έχει περισσότερα πράγματα να κάνεις. Όπου και να πας έχει τα πάντα. Μην ανησυχείς. Είναι κοντινές οι αποστάσεις. Η απόσταση Κατερίνη - Παραλία είναι 10 χλμ και το ίδιο και η απόσταση Kατερίνη - Ολυμπιακή Ακτή. Η απόσταση Παραλία - Ολυμπιακή Ακτή είναι 2 χλμ. Καλά να περάσεις.


ΥΓ: Για φαί στην Κατερίνη θα πας στο gallery meze. E-Wob | Ηλεκτρονικός Επαγγελματικός Οδηγός | Κατάλογος επιχειρήσεων
Πολύ ωραίο φαγητό και χώρος


το εχω διαβασει οτι ειναι κοντα αλλα δεν εχω αυτοκινητο. για αυτο ρωταω.
οσο για την ολυμπιακη ακτη που λες εχει και εκει μαγαζια?
ξενοδοχεια που μπορω να βρω? εχεις ιδεα μηπως?
εννοω για ολυμπιακη και τα αλλα που λες.
 

giorgio7

Member
Μηνύματα
51
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΑΚΡΙΝΟΙ
το εχω διαβασει οτι ειναι κοντα αλλα δεν εχω αυτοκινητο. για αυτο ρωταω.
οσο για την ολυμπιακη ακτη που λες εχει και εκει μαγαζια?
ξενοδοχεια που μπορω να βρω? εχεις ιδεα μηπως?
εννοω για ολυμπιακη και τα αλλα που λες.
Είναι πιο ήσυχα στην Ολυμπιακή Ακτή. Και πάλι κόσμο θα έχει αλλά πιο καλό από της Παραλίας. Έχει και πιο καλή θάλασσα. Φυσικά και έχει μαγαζιά εκεί. Το ύδρα πχ είναι πολύ ωραία ψαροταβέρνα. Και ξενοδοχεία. Καλό είναι το πλατων (και το γκραντ πλάτων αλλά αυτό μάλλον θα είναι πιο ακριβό) αλλά δεν ξέρω από τιμές.

Και για καφέ έχει και για ποτάκι. Αν πας ζευγάρι καλύτερα να πας εκεί. Ωραία είναι όπως και να 'χει
 

achisAK

Member
Μηνύματα
74
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ποιος ξερει...??
Είναι πιο ήσυχα στην Ολυμπιακή Ακτή. Και πάλι κόσμο θα έχει αλλά πιο καλό από της Παραλίας. Έχει και πιο καλή θάλασσα. Φυσικά και έχει μαγαζιά εκεί. Το ύδρα πχ είναι πολύ ωραία ψαροταβέρνα. Και ξενοδοχεία. Καλό είναι το πλατων (και το γκραντ πλάτων αλλά αυτό μάλλον θα είναι πιο ακριβό) αλλά δεν ξέρω από τιμές.

Και για καφέ έχει και για ποτάκι. Αν πας ζευγάρι καλύτερα να πας εκεί. Ωραία είναι όπως και να 'χει

σε ευχαριστω ρε γιωργο να σαι καλα.
το πλατων που λες το βρηκα.
το γκραντ πλατον δεν εχει δωματια. πηρα,

το ''απλο πλατων'' αναφερει οτι εχει αυατ: (ξερεις να ισχυουν..?)

Μπορείτε να κάνετε μια χαλαρωτική βουτιά στη θερμαινόμενη πισίνα ή να απολαύστε δραστηριότητες όπως η ιππασία ή μία εκδρομή στον Όλυμπο. Η σάουνα και το τζακούζι είναι ιδανικά για στιγμές χαλάρωσης. Στην αμμουδερή παραλία μπροστά από το ξενοδοχείο, οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν δωρεάν ξαπλώστρες και ομπρέλες.

και για ολες αυτες τι παροχες τις εχεις και με το απλο δωματιο η πρεπει να εχεις σουιτα (γιατι αν χρειαζεται με σουιτα να παω προς τα εκει..γιατι θελω καποια απο αυτα...)

αυτο το ρωταω γενικα. δλδ οταν ενα ξενοδοχειο εχει σπα π.χ.
μπορουν να το χρησι οποιησουν ολοι δωρεαν η με καποια χρεωση? η ιδια ερωτηση και για το τζακουζι..
 

giorgio7

Member
Μηνύματα
51
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΑΚΡΙΝΟΙ
σε ευχαριστω ρε γιωργο να σαι καλα.
το πλατων που λες το βρηκα.
το γκραντ πλατον δεν εχει δωματια. πηρα,

το ''απλο πλατων'' αναφερει οτι εχει αυατ: (ξερεις να ισχυουν..?)

Μπορείτε να κάνετε μια χαλαρωτική βουτιά στη θερμαινόμενη πισίνα ή να απολαύστε δραστηριότητες όπως η ιππασία ή μία εκδρομή στον Όλυμπο. Η σάουνα και το τζακούζι είναι ιδανικά για στιγμές χαλάρωσης. Στην αμμουδερή παραλία μπροστά από το ξενοδοχείο, οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν δωρεάν ξαπλώστρες και ομπρέλες.

και για ολες αυτες τι παροχες τις εχεις και με το απλο δωματιο η πρεπει να εχεις σουιτα (γιατι αν χρειαζεται με σουιτα να παω προς τα εκει..γιατι θελω καποια απο αυτα...)



αυτο το ρωταω γενικα. δλδ οταν ενα ξενοδοχειο εχει σπα π.χ.
μπορουν να το χρησι οποιησουν ολοι δωρεαν η με καποια χρεωση? η ιδια ερωτηση και για το τζακουζι..


Νομίζω ότι αν τους πάρεις τηλέφωνο θα σε διαφωτίσουν καλύτερα. Δεν μπορώ να σε βοηθήσω σωστά σε αυτά που ρωτάς. Μην πω τίποτα που είναι λάθος και σε πάρω στο λαιμό μου. Ξέρω ότι είναι καλό ξενοδοχείο πάντως. Καλά να περάσεις
 

achisAK

Member
Μηνύματα
74
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ποιος ξερει...??
Tελικα εκλεισα ξενοδοχειο ενδιαμεσα !!! :D:D:D

εκλεισα στο grand platon hotel
Grand Platon Hotel - Διαμονή
που φαινεται σουπρ. ελπιζω να ειναι και απο κοντα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.677
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom