Κερδίστε δωρεάν αεροπορικά για Πράγα με την CSA

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Άλλο ένα γιορτινό παιχνιδάκι μέρες που είναι από την Czech Airlines.

CSA - Vesele Vanoce

Πατάτε PLAY, συμπληρώνετε τα στοιχεία σας και ξεκινάτε... οι πρώτοι 5 που θα πετάξουν τη μεγαλύτερη διαδρομή με το αεροπλανάκι της CSA καθόλη τη διάρκεια του παιχνιδιού κερδίζουν ένα εισιτήριο μετ' επιστροφής ATH-PRG (για κατοίκους Τσεχίας το εισιτήριο είναι ένα μετ' επιστροφής PRG-AUH). Όλοι όσοι τερματίζουν με οποιοδήποτε αποτέλεσμα συμμετέχουν σε κλήρωση για εισιτήρια (?). Δυστυχώς επειδή οι όροι είναι μεταφρασμένοι από τα τσέχικα στα αγγλικά με άθλιο τρόπο, δεν μπορώ να καταλάβω περισσότερες λεπτομέρειες για τα βραβεία.

DETAILED RULES OF MARKETING EVENTS Fly for flight tickets - Czech Airlines

Επειδή δεν έχω καταφέρει να φτάσω πάνω από 60 χλμ διαδρομής, θα ήθελα να το δοκιμάσετε και εσείς μήπως είστε πιο τυχεροί.

Αυτή τη στιγμή οι 5 κορυφαίοι έχουν επιτύχει διαδρομές πάνω από 400 χλμ και ειλικρινά δεν ξέρω με ποιο τρόπο το έχουν καταφέρει.

Το παιχνίδι λήγει στο τέλος του 2011. Περιμένω feedback των καλύτερων διαδρομών σας!

aimg508.imageshack.us_img508_6632_csaey.jpg
 

ThailanderC

Member
Μηνύματα
24
Likes
7
Το δοκίμασα κατόπιν εορτής που λένε κυριολεκτικά όμως χαχαχα...εννοείται ότι θα υπάρχει κάποιο cheat και θα μπορείς να κάνεις τόσο μεγάλα σκορ. Κι εγώ γύρω στο 30 έφθασα στους καλύτερους γύρους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.541
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom