Κερδίστε το γύρο του κόσμου με την LH

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Σας τίμισα και εγώ όλους με μία ψήφο.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.972
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Και τελικώς, το όνομα που κέρδισε είναι το "Lady Bee". Τα παράπονά σας σ' αυτούς που ψήφισαν....
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Και τελικώς, το όνομα που κέρδισε είναι το "Lady Bee". Τα παράπονά σας σ' αυτούς που ψήφισαν....
Αδυνατω να πιστεψω οτι η lufthansa εδωσε ετσι απλα το ονομα που πλειοψηφισε στο Α380 της... μαλλον και οι ιδιοι το ενεκριναν και αυτο το κανει ακομα πιο τραγικο:p
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
δεν ειμαι φαλλοκρατης αλλα μου φαινεται λιγο δυσκολο να δωσουν στο αεροπλανο (και μαλιστα στο μεγαλυτερο τους) γυναικειο ονομα...
Όπως βλέπεις λοιπόν, αγαπητέ Zephyrous, έδωσαν στο αεροπλάνο και μάλιστα το μεγαλύτερό τους καθαρά γυναικείο όνομα!
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Όπως βλέπεις λοιπόν, αγαπητέ Zephyrous, έδωσαν στο αεροπλάνο και μάλιστα το μεγαλύτερό τους καθαρά γυναικείο όνομα!
Μου το φυλαγες, ε? Εκανες ταμα να το βαφτισουν με γυναικειο ονομα, για να μου το τριψεις στη μουρη, ετσι? Παραδεξου το!:p
Λιγο gay το ονοματακι, αλλα οπως ειχα πει, δικο τους ειναι ας το βγαλουν και Τριανταφυλλενια αν θελουν!;)
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Μου το φυλαγες, ε? Εκανες ταμα να το βαφτισουν με γυναικειο ονομα, για να μου το τριψεις στη μουρη, ετσι? Παραδεξου το!:p
Λιγο gay το ονοματακι, αλλα οπως ειχα πει, δικο τους ειναι ας το βγαλουν και Τριανταφυλλενια αν θελουν!;)
Χαχα, μα ένιωσα μια ανακούφιση όταν άνοιξα το email απόψε! Μπορεί να μην κέρδισα εγώ τα μίλια αλλά πώς να το κάνουμε, παίζουμε και εμείς τελικά στις μεγάλες κατηγορίες… :pilot:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.540
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom