Κεφαλλονιά ή Πάρος

Melina_theo

Member
Μηνύματα
25
Likes
4
Καλησπέρα κ από μένα και φυσικά καλώς σας βρήκα
Παιδιά θέλω την βοήθειά σας επειδή είμαστε σε δίλλημα Κεφαλλονιά ή Πάρος ;;;
Μιλάμε για περίοδο μετά τον 15αυγουστο κ περισσότερο μας ενδιαφέρουν οι οργανωμένες παραλίες
Απο όσα έχω διαβάσει έχω λίγο μπερδευτεί
Είναι εύκολο κάποιος να δώσει τα «φώτα» του;;;
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
προσωπικα μου αρεσει περισσοτερο η Κεφαλλονια. Η Παρος πλην Ναουσας, δεν μου κανει αυτο τον "κλικ"
 

Melina_theo

Member
Μηνύματα
25
Likes
4
Κ εγω αυτο σκεφτόμουν απλά δν είδα πολλές οργανωμένες παραλίες Κεφαλλονιά γι’αυτο και είπα να το ψάξω και για αλλού
 

panosil

Member
Μηνύματα
117
Likes
72
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Η Κεφαλλονιά είναι φανταστική σαν νησί, με πολύ όμορφες παραλίες. Είναι πιο μεγάλο νησί απο ότι η Πάρος και θεωρώ ότι αξίζει, ειδικά αν έχεις αυτοκίνητο.
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
516
Likes
1.072
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Κεφαλλονιά!! Πολλά μέρει να δείτε,άπειρες παραλίες αλλά θέλει αμάξι.
Τι εννοείς ότι δεν είδες πολλές οργανωμένες παραλίες? Έχει αρκετές και πολλές ακόμα πανέμορφες που όντως δεν είναι οργανωμένες.
 

Melina_theo

Member
Μηνύματα
25
Likes
4
Κεφαλλονιά!! Πολλά μέρει να δείτε,άπειρες παραλίες αλλά θέλει αμάξι.
Τι εννοείς ότι δεν είδες πολλές οργανωμένες παραλίες? Έχει αρκετές και πολλές ακόμα πανέμορφες που όντως δεν είναι οργανωμένες.
Αυτο ακριβως εννοω οτι έχει απιστευτες παραλίες να πας αλλα δεν είναι οργανωμένες
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
516
Likes
1.072
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Ναι έχει πολλές που δεν είναι αλλά έχει και πολλές που είναι! Όταν λες οργανωμένες τι ακριβώς εννοείς? Να έχει ξαπλώστρες και μια καντίνα ή εστιατόρια,beach bar,water sports κτλπ? Βέβαια απόλα έχει η Κεφαλονιά!
 

Melina_theo

Member
Μηνύματα
25
Likes
4
Ναι έχει πολλές που δεν είναι αλλά έχει και πολλές που είναι! Όταν λες οργανωμένες τι ακριβώς εννοείς? Να έχει ξαπλώστρες και μια καντίνα ή εστιατόρια,beach bar,water sports κτλπ? Βέβαια απόλα έχει η Κεφαλονιά!
Να έχει ξαπλώστρες, beach bar κυρίως
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
516
Likes
1.072
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Θα σου αναφέρω μερικές που μου έρχονται τώρα: Μακρύς Γιαλός,Πετανοί,Αντίσαμος,Αη Χέλης,Ξι. Είναι κ άλλες,σου παραθέτω και ένα λινκ να ρίξεις μία ματιά: https://blog.terrabook.com/kefalonia-paralies/
Φυσικά είναι και πολλές που δεν είναι οργανωμένες αλλά αξίζουν μια επίσκεψη,όπως το Δαφνούδι.
 

Melina_theo

Member
Μηνύματα
25
Likes
4
Θα σου αναφέρω μερικές που μου έρχονται τώρα: Μακρύς Γιαλός,Πετανοί,Αντίσαμος,Αη Χέλης,Ξι. Είναι κ άλλες,σου παραθέτω και ένα λινκ να ρίξεις μία ματιά: https://blog.terrabook.com/kefalonia-paralies/
Φυσικά είναι και πολλές που δεν είναι οργανωμένες αλλά αξίζουν μια επίσκεψη,όπως το Δαφνούδι.
Σ’ευχαριστώ πραγματικά πολύ γιατί ήμασταν σε δίλλημα
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
516
Likes
1.072
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι άλλο,πολύ ευχαρίστως!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.752
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom