Κιργιστάν Κιργισταν - σχεδιο Β: Αυτή την φορά πάμε με σχέδιο

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Αργεντινή
Να μπαίνω μετά από καιρό και να βρίσκω νέα ιστορία από Dim? Δεν έχω καλύτερο!!! :xalara:
 

thgr

Member
Μηνύματα
362
Likes
288
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χαβάη
Πραγματικά μπράβο για την επιλογή του προορισμού! Δεν θα το έκανα ποτέ.. Όσο για την περιγραφή σου, απίστευτη :)
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Νεκτάριε, 2 μήνες Μπισκεκ? Γκλουπ! Περιμένουμε εμπειρίες, αν έχεις την διαθεση. Σωστός Μπολσεβίκος! Ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου σχόλια. Γράψε για το αγαπημένο Κιργιστάν...
Γιανούλλα παιδί μου εσύ τι λες? Θα άφηνα τον συνταξιδιώτη μου χωρίς αυτί? Οσο πλερωνει, μου είναι χρήσιμος, και επιθυμώ αρτιμέλεια για να τα βγάζει πέρα.
mariath, κι εγώ το ψάχνω. Το εχω βάλει πάντος σε μικρές αγγελίες. Εχω ελπίδες ακόμα. Ποιός ξέρει? Ισως κάποτε βρεθεί (είπε ο τελευταίος αισιόδοξος πολίτης)
astral, χαίρομαι ιδιαίτερα που έχεις εξελίξει τις δακτυλογραφικές σου ικανότητες σε σημείο τέτοιο , ωστε να γράφεις καβάλα πάνω σε 1000αρα μηχανή. Φιλιά στον Dr.
Φιλε Τ-Rex και κατά κόσμο thgr, δεν έκανα τίποτε σπουδαίο. Το Κιργιστάν παίζει να είναι απο άποψη οργάνωσης ενας απο τους πιο ευκολους προορισμούς της Κεντρικής Ασίας. Ουτε βίζα δεν χρειάζεται. Για βάλτο στα ταξιδιωτικά σου πλάνα και δεν θα σε απογοητεύσει. Μόνο όταν πας να μου πεις, για να σου δωσω την διευθυνση του 90αστερου για να μην κακοπέσεις.
Καλέ μου Whoknows , ο ουμανισμός είναι το άλλο μου όνομα.
Επανέρχομαι
 

thgr

Member
Μηνύματα
362
Likes
288
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χαβάη
Καλά το 90αστερο δεν έχει κάποια κυριλέ ιστοσελίδα? Καταχώρησέ το τουλάχιστον στο TripAdvisor.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Το trip advisor βρε thgr είναι πολύ λαικό μέσο για να καταδεχτεί το 90αστερο να καταχωρηθεί. Τι το πέρασες? Τα ταπεινα Aman resort? Εδω μιλάμε για χλίδες!
 

thgr

Member
Μηνύματα
362
Likes
288
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χαβάη
Έχεις δίκιο. Παρεκτράπηκα προς στιγμήν. Ούτε εγώ θα ήθελα το χλιδατο ξενοδοχείο μου σε δεύτερες σελίδες...
 

Ulysses

Member
Μηνύματα
114
Likes
174
Επόμενο Ταξίδι
Ζυρίχη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Μεξικό
Με έβαλες σε πολλές σκέψεις κι έχω ήδη αναθερμάνει τις σχέσεις μου με τη φίλη μου από το Κιργιστάν και την έκανα να με ξανακαλέσει σε περίπτωση που είχε ξεχάσει ότι με κάλεσε πέρυσι πριν φύγει. Μένει στο καλύτερο μέρος απ' ό,τι μου είπε :cool:, στο Καρακόλ, έχει και λίμνες λέει. Δεν ψάχνω, να ναι έκλπηξη.
Άρα η επιλογή για την πρωτεύουσα είναι με κλειστά μάτια το 90στερο.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Λοιπον χρησιμοτατη αυτη η γιουρτα .....την επομενη φορα θα κανω δωρακι ταξιδι+διαμονη στην πεθερα μου.
Ντιμ σου εχω προταση ..απο δω και στο εξης θα ριχνετε μια σβουρα στην υδρογειο και οπου σταματησει με το δαχτυλο ,πηγαινετε εκει...

ΥΓ Βρες εναν εκδοτη ..επιτελους χρυση μου γυναικα!!!!!!!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Κλεοπάτρα αυτή η ιδέα με τις πεθερες πολύ σατανική. Το αποφάσισα: αφηνω τα γαμήλια και πιάνω τα πεθεροτάξιδα!
Οταν γίνω η πιο επιτυχημένη πεθεροταξιδιολόγος και καταξιωμένη στον δύσκολο αυτό χώρο, δεν θα σε ξεχάσω!
(Μα πως νομίζεις οτι επιλέγουμε το που θα πάμε? Στην τύχη!)
 
Last edited:

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Και βεβαια ,οπως αντιλαμβανεσαι , θελω το καλυτερο για τη δικη μου.
Φουλ εξτρα .....πενταστερα ...με αξιολογη πανιδα και χλωριδα ..πολυτελη και ΚΥΡΙΩΣ ασφαλη μεταφορα ...ξεναγους της εμπιστοσυνης μας κλπ κλπ:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.493
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom