Κοινη συνάντηση γερμανόφιλων-ιταλόφιλων.

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

marazoum

Member
Μηνύματα
27
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Munich - Brno
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
Ε! όχι ρε παιδιά είχα μέρες να μπώ στο forum και μολις τώρα είδα το θέμα :(.
Τι κρίμα ...θα ερχόμουν σίγουρα:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(.
Ειμαι σίγουρη ότι περάσατε καλά, όπως την τελευταία φορά.
Αναμένω για το επόμενο ραντεβού.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Μarazoum για αυτό δεν απουσιάζουμε ποτέ πολύ καιρό από το φόρουμ.
Να σαι καλά, τα λέμε την επόμενη φορά λοιπόν.:D
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
μπράβο παιδιά!

είμαι σίγουρη ότι με τη συχνότητα που κανονίζονται οι συναντήσεις η επόμενη θα γίνει σύντομα, για να επανορθώσουν και οι απόντες ;)
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
εγώ δεν ειμαι Αθηναίος αλλά η πρωτεύουσα είναι και συγκοινωνιακό κέντρο και βολέυει όλους. όποτε θα μπορέσεις να περάσεις από Αθήνα άνοιξε το σχετικό τόπικ με ημερομηνίες και τότε δεν θα έιναι mai..
Σαμιον παραπονο δεν εχω....σε καθε συναντηση με θυμαστε....και σας ευχαριστω πολυ ολους.....ο σαιτας δε με εχει κατασκλαβωσει....:bleh::bleh:
 

σαιτας

Member
Μηνύματα
696
Likes
372
τελικα ηταν πολυ ωραια χτες, χασατε οσοι δεν ηρθατε..:)

και που δεν ημασταν πολλοι, δεν ηταν καθολου ασχημο..

αρχικα ημασταν στο Δον Κιχωτης και επειτα πηγαμε και στο Αμμος...:clap::clap:

χαρηκα πολυ που μοιραστηκα τα μυδια μου με την Λατινα!!!:bleh::haha::haha::bleh:
ναι σωστα χασατε οσοι δεν ηρθατε, βεβαια και οσοι πηγαμε και θελαμε μυδια επισης χασαμε. νεραιδα -λατινα εξολοθρευτες μυδιων.
ναναι καλα τα κοριτσια και την επομενη φορα θα φροντισω να εχουν κρατησει πολλες μεριδες.
μπραβο στα παιδια για την επιλογη των μαγαζιων και μπραβο στην νεραιδα για την επιμονη στο αμμος, ηταν τελεια.
την επομενη συναντηση λεω να την συνδιασουμε με ταξιδακι, ( ρεθυμνο λες να σου ερθουμε ? )
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
ναι σωστα χασατε οσοι δεν ηρθατε, βεβαια και οσοι πηγαμε και θελαμε μυδια επισης χασαμε. νεραιδα -λατινα εξολοθρευτες μυδιων.
ναναι καλα τα κοριτσια και την επομενη φορα θα φροντισω να εχουν κρατησει πολλες μεριδες.
μπραβο στα παιδια για την επιλογη των μαγαζιων και μπραβο στην νεραιδα για την επιμονη στο αμμος, ηταν τελεια.
την επομενη συναντηση λεω να την συνδιασουμε με ταξιδακι, ( ρεθυμνο λες να σου ερθουμε ? )

Ναι καλά τα κορίτσια ήταν εξολοθρευτές μυδιών, αλλά οι υπόλοιποι εξολοθρεύσαμε όλα τα υπόλοιπα, καλαμαρακια, χταποδάκια, γαριδες και ό, τι άλλο κολυμπάει.

Να πω ότι το γεγονός δεν είμασταν πολλοί βοήθησε στο να μιλήσουμε όλοι με όλους και να είμαστε μια παρέα.

Neraida, latina την επόμενη φορά θα πάρουμε απο πριν τηλέφωνο στο Αμμος να μας κρατήσουν τρεις μερίδες μύδια, μήπως φάει και κανένας άλλος:haha::haha::haha:.

Ακούσατε οι υπόλοιποι Αθηναιοι που δεν ήρθατε. Μια χαρά ήταν τα μαγαζιά στον Πειραιά.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
ας γραψω λοιπον και εγω για την συναντηση!!
περασαμε σουπερ!!λιγα τα ατομα, αλλα δεν πτοηθηκαμε!!
μιλησαμε ολοι με ολους!!!και γελασαμε πολυ!!και φαγαμε και ηπιαμε!!!
εγω και η νεραιδα με δυσκολια εξασφαλισαμε μιση μεριδα μυδια, τα οποια καθαρισαμε!!!!!:haha::haha::haha:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Χαίρομαι που περάσατε καλά! Ας ελπίσουμε για την επόμενη συνάντησή μας λοιπόν! :clap:

Τώρα τι δικαιολογίες είναι τούτες? Εδώ άλλοι έρχονται από τις άκρες της Ελλάδας για τις συναντήσεις, και σε μας τους Αθηναίους μας πέφτει μακρυά ο Πειραιάς?

(Περίφημα περάσαμε, αλλά λεπτομέρειες από αύριο...)
Είχα πολλές υποχρεώσεις αυτό το διάστημα...και δεν προλάβαινα δυστυχώς.

Μου αρέσουν πολύ οι συναντήσεις, αλλά δεν μου έβγαινε χρονικά την συγκεκριμένη χρονική στιγμή. Τι να κάνω ο έρμος; :cool:
 

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
ελπιζω και γω να μπορεσω να ερθω στην επομενη καθωτι σχετικα νεο μελος δεν εχω ερθει σε καμια συναντηση σας...:(
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
κι εγώ πέρασα πολύ ωραία και καλύτερα μέχρι 10 άτομα για να είμαστε και παρέα, ο φίλος μου αρέστηκε και πλέον ακούει στο όνομα vukostas:clap: θα τα ξαναπούμε σύντομα φίλοι από τον Πειραία, αυτό το μενού μου άρεσε θα το προτείνω και σε μελλοντικό γάμο...:D
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Καλά ρε Λευτέρη τόσο γρήγορα τον πείσαμε τον φίλο σου;
Μπράβο μας! Είδες τι κάνει το πολύ ούζο;:haha::haha::haha:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.210
Μηνύματα
883.805
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom