Γερμανία Ολλανδία Κολωνία και μια τζούρα (μεταφορικά πάντα ...μην τρελαίνεστε )από Αμστερνταμ.

jokos_31

Member
Μηνύματα
73
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδια
Την ημερα που ειχε streetpainting πετυχες το ζευγαρι η μονο την γυναικα που εκανε μια γυναικα(?) αν θυμαμαι καλα...Θα γραψω και εγω κατι ψιλα πιο μετα απο Κολωνια και Αμστερνταμ...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
-Δε θα σκεφτομαι το επομενο, αλλα το μεθεπομενο ΑΝΕΤΑ!

Οντως ταξιδι τζουρα ηταν! Ωραια παντως τζουρα! Το κεικ το εφερες σουβενιρ στο συζυγο; :)
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
-Δε θα σκεφτομαι το επομενο, αλλα το μεθεπομενο ΑΝΕΤΑ!

σωστηηηηηή


Οντως ταξιδι τζουρα ηταν! Ωραια παντως τζουρα! Το κεικ το εφερες σουβενιρ στο συζυγο; :)

ξανά σωστή!για λέγε για λέγε του το πήγες??εντυπώσεις????
 
Μηνύματα
107
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Κωσταντινούπολη!
Ταξίδι-Όνειρο
O γύροs του κόσμου!
Καλά, φιλενάδα, δεν παίζεσαι!!!
Πότε πήγες, πότε γύρισες , πότε μοιράστηκες μαζί μας τις λεπτομέριες του ταξιδιού!!! Εντυπωσιάστηκα πραγματικά! Μας έγραψες πολύ ωραία πράγματα και φαίνεται να το διασκέδασες πάρα πολύ το ταξιδάκι σου και χαίρομαι ιδιαίτερα γι 'αυτό!
Όσο για το "δεν σκέφτομαι το επόμενο"...δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά ,άστο, δεν πιάνει ποτέ! (ευτυχώς!)
Άντε, λοιπόν, βρε και στο επόμενο σύντομα σου εύχομαι!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
χαχαχα!σε πιστευω!!!!!

οσο για το αμστερνταμ.........γυρισα πριν 2 βδομαδες και εκανα ακριβως τα ιδια πραγματα!!!!εμενα βεβαια παντα η ξαδελφη μου με εσωνε απο τα ποδηλατα που δεν σταματουσαν με τιποτα.........
οσοσ για τα κοριτσια στις βιτρινες...........εγω πετυχα πολλες νεες αλλα με πολυ περισσοτερα κιλα απο αυτα που φανταζομουν.........

επρεπε να νοικιασετε ποδηλατα παντως!τρομερη εμπειρια να βρεχει και εμεις να εχουμε τα ποδηλατα μας και να γελαμε σαν τα χαζοχαρουμενα λογω βροχης λογω κρυου κτλ!:lol:
Φαινεται οτι στη μοδα ειναι τα τροφαντα κοριτσια αυτη την περιοδο ..:haha:
Οσο για το ποδηλατο επειδη εχω να κανω απο το γυμνασιο..το φοβηθηκα λιγο.
Λεω για μια μερα πηγα αν ειναι να μου σπασουν τα νευρα να προσεχω που θα παω ,ποιον θα πατησω και ποιον οχι και ποιος θα με πατησει ...στο τελος ουτε τριγυρω μου θα κοιταω ,ουτε φωτο θα μπορω να βγαλω ανετα ..και θα χαλαστω στην τελικη.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Την ημερα που ειχε streetpainting πετυχες το ζευγαρι η μονο την γυναικα που εκανε μια γυναικα(?) αν θυμαμαι καλα...Θα γραψω και εγω κατι ψιλα πιο μετα απο Κολωνια και Αμστερνταμ...
Τι εγινε τελικα πηγες και συ Αμστερνταμ ..για πες ..για πες περιμενω ιστορια.Αν δεν ημουν συνεχεια στο τρεξιμο θα κανονιζαμε συναντηση.
Μια γυναικα ζωγραφιζε στη μια μερια και ενας αντρας νομιζω απο την αλλη.
πως ηταν το ice hockey?
Oι Γερμανοι το παρακολουθουσαν μετα μανιας.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
-Δε θα σκεφτομαι το επομενο, αλλα το μεθεπομενο ΑΝΕΤΑ!

Οντως ταξιδι τζουρα ηταν! Ωραια παντως τζουρα! Το κεικ το εφερες σουβενιρ στο συζυγο; :)
Εφαγα ενα μικρο κομματι ...σαχλαμαρες ..δεν καταλαβα απολυτως τιποτα.
Ενω μου ειπαν οι φιλοι οντως να το παρω Ελλαδα ,φοβηθηκα μηπως γινει καμια σταβη στον ελεγχο..και πραγματικα μου ανοιξαν την τσαντα στο αεροδρομιο..οποτε δεν ηταν να το ρισκαρω το πραγμα...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλά, φιλενάδα, δεν παίζεσαι!!!
Πότε πήγες, πότε γύρισες , πότε μοιράστηκες μαζί μας τις λεπτομέριες του ταξιδιού!!! Εντυπωσιάστηκα πραγματικά! Μας έγραψες πολύ ωραία πράγματα και φαίνεται να το διασκέδασες πάρα πολύ το ταξιδάκι σου και χαίρομαι ιδιαίτερα γι 'αυτό!
Όσο για το "δεν σκέφτομαι το επόμενο"...δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά ,άστο, δεν πιάνει ποτέ! (ευτυχώς!)
Άντε, λοιπόν, βρε και στο επόμενο σύντομα σου εύχομαι!
Χε χε ειμαι γρηγορο πιστολι !
Ακολουθω με μεγαλη ευλαβεια και προσηλωση τις εντολες του γιατρου μου :bleh:
Ειμαι σε καλο αποθεραπευτικο σταδιο ..πιστευω.:D

-Ειμαι η Κλεοπατρα και ειμαι καλα!
(Εδω ειναι το σημειο που πρεπει ολοι εσεις να πειτε:Και η Κλεοπατρα ειναι καλα!
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
χααχαχα..νομιζω τα κέικ πλέον είναι όλα μούφα. η οικονομική κρίση φταίει και δεν βάζουν την κατάλληλη ποσότητα πλέον! :p άσε που ένα που πήραν οι επισκέπτες μου τις προάλλες μύριζε ψαρίλα! έλεος!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Και η αληθεια ειναι οτι και οι φουντες του πανακριβου ηταν!
Τα ποσα γραμμαρια δεν θυμαμαι ... 25 και 40 ευρα?
Δεν παιρνω κανενα φτηνιαρικο παπουτσακι η κανενα μαγιουδακι καλυτερα?
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Εφαγα ενα μικρο κομματι ...σαχλαμαρες ..δεν καταλαβα απολυτως τιποτα.
Ενω μου ειπαν οι φιλοι οντως να το παρω Ελλαδα ,φοβηθηκα μηπως γινει καμια σταβη στον ελεγχο..και πραγματικα μου ανοιξαν την τσαντα στο αεροδρομιο..οποτε δεν ηταν να το ρισκαρω το πραγμα...

εγω αντι για σουβενιρ στους φιλους μου εφερα κεικ!
πηγα σε ενα Coffee shop το baba το ξακουστο λεω της κοπελας 8 κεικ και τρελαθηκε!
τα εβαλα στην βαλιτσα και ηρθαν μια χαρα!:clap:
επρεπε να δεις τους φιλους χαρα..........:lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.446
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom