Κοπή Πίτας 2013, Αθήνα!!

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Τι εννοείς ακύρωση ;;;
Οποίος θέλει και μπορεί θα έρθει .....
Παιδιά οπως τα λεει ο Χρηστος...Καμια ακυρωση...Η συναντηση μας θα γινει κανονικα!! Περα απο την πιτα ειναι ευκαιρια να γνωριστουμε οσοι δε γνωριζομαστε, να ξαναειδωθουμε οσοι εχουμε καιρο να βρεθουμε και παει λεγοντας.... Οποτε μην ξανακουσω για ακυρωση.... ;)

Ενημερωτικα εγω θα βρισκομαι στο μαγαζι αρκετα νωριτερα οποτε μη σας δεσμευει το 21:30....Σιγουρα απο τις 9παρά θα ειμαι εκει οποτε οποιοι θελετε μπορειτε και θελετε να ερθετε και πιο νωρις, οκ;; :D:D
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Eγω οπως ειπα και στο ποστ #2 αν ηταν Παρασκευη θα ερχομουν οπως παντα! Σαββατο θα ειμαι Λιβαδεια σε γαμο! Καλα να περασετε:D
Καλα,ε....θα παρουν φωτια οι ψησταριες...:clap::clap:
 
Last edited by a moderator:

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Eγω οπως ειπα και στο ποστ #2 αν ηταν Παρασκευη θα ερχομουν οπως παντα! Σαββατο θα ειμαι Λιβαδεια σε γαμο! Καλα να περασετε:D
Τότε να το κάνουμε Κυριακή για να φέρεις τα σουβλακια.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
Βρε παιδια ολα ωραια και καλα αλλα την πιτα ποιος θα την φερει?Ή θα την φτιαξει καποια χρυσοχερα/νοικοκυρα?


Για να βλεπω περισσοτερα ατομα να πατανε το ναι!
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Βρε παιδια ολα ωραια και καλα αλλα την πιτα ποιος θα την φερει?Ή θα την φτιαξει καποια χρυσοχερα/νοικοκυρα?
Εσύ φρόντισε απλά να είσαι εκει που πρεπει....Ολα τ'αλλα ειναι υπο ελεγχο!! :bleh::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.274
Μηνύματα
885.888
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom