Κοπή Πίτας 2013, Αθήνα!!

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Κατσε γιατι δεν θυμαμαι ποιες μερες θα ''δουλευω'' αυτο το μηνα.

Αλλα δεν νομιζω να ειναι εκεινο το σκ.Αλλα και αν ειναι θα κανω τα παντα για να ερθω.
 

annoulita100

Member
Μηνύματα
313
Likes
704
Επόμενο Ταξίδι
Ινδοκίνα
Ταξίδι-Όνειρο
All the world 💓
Θα ήθελα πολύ να σας γνωρίσω!!!Θα το προσπαθήσω όσο μπορώ να παρευρεθώ!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.229
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων ή άλλων προβλημάτων, η συνάντηση αυτή, όπως και εκείνη της Κρήτης, και όπως και όλες οι συναντήσεις που διοργανώνονται από μέλη, δεν έχουν το χαρακτήρα επίσημων συγκεντρώσεων του site ούτε διοργανώνονται από το Travelstories.

Για τη συγκεκριμένη συνάντηση τώρα, όπως αντιλαμβάνεστε να παρευρεθώ εγώ είναι ελαφρώς δύσκολο, αλλά ευχαρίστως να κάνω μια βιντεοκλήση με κάποιον από εσάς μέσω skype όσο θα είστε εκεί μαζεμένοι να σας πω ένα γεια. :)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων ή άλλων προβλημάτων, η συνάντηση αυτή, όπως και εκείνη της Κρήτης, και όπως και όλες οι συναντήσεις που διοργανώνονται από μέλη, δεν έχουν το χαρακτήρα επίσημων συγκεντρώσεων του site ούτε διοργανώνονται από το Travelstories.

Για τη συγκεκριμένη συνάντηση τώρα, όπως αντιλαμβάνεστε να παρευρεθώ εγώ είναι ελαφρώς δύσκολο, αλλά ευχαρίστως να κάνω μια βιντεοκλήση με κάποιον από εσάς μέσω skype όσο θα είστε εκεί μαζεμένοι να σας πω ένα γεια. :)
Αγαπητα μελη,ευτυχως,που το μελος defkalion,μας το ξεκαθαρισε!Δεν θα ειναι επισημη συγκεντρωση...δηλαδη ντυσιμο επισημο,προσεχουμε τι τρωμε,τι πινουμε και κυριως τι λεμε....
Αγαπητα μελη,καταλαβαινετε οτι ειναι ευκαιρια να....ξεσαλωσουμε:clap:!!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.140
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων ή άλλων προβλημάτων, η συνάντηση αυτή, όπως και εκείνη της Κρήτης, και όπως και όλες οι συναντήσεις που διοργανώνονται από μέλη, δεν έχουν το χαρακτήρα επίσημων συγκεντρώσεων του site ούτε διοργανώνονται από το Travelstories.

Για τη συγκεκριμένη συνάντηση τώρα, όπως αντιλαμβάνεστε να παρευρεθώ εγώ είναι ελαφρώς δύσκολο, αλλά ευχαρίστως να κάνω μια βιντεοκλήση με κάποιον από εσάς μέσω skype όσο θα είστε εκεί μαζεμένοι να σας πω ένα γεια. :)
Αυτα τα λες για να μην σε ξεχασουν και δεν σου κοψουν κομματι απ'την πιτα...
Ωραια διπλωματικη παρεμβαση, Μπραβο Αφεντικο!
 

ROULIS

New Member
Μηνύματα
1
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Σαν Φρανσίσκο
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΛΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ
Όπως πάντα όπου γάμος και χαρά και εγώ μέσα….Και άμα θέλετε να <γλεντήσουμε> να φέρω κάτι καλά cd….που απέκτησα πρόσφατα….Πατατάκια έχει το μαγαζί…. να χαμε και κανένα γλυκάκι!!!!!:clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.621
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom