Κοπή πίτας Αθήνας 2024

Ποια μέρα θέλετε να γίνει η συνάντηση;


  • Total voters
    37

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Κι εγώ χάρηκα!έχει μεγάλο ενδιαφέρον,να ακούς ανθρώπους να σου περιγράφουν την πορεία τους στη ζωή και όλα όσα έχουν κατακτήσει.Κι εσύ ,όπως και η @paefstra με κάνατε να αισθανθώ σαν να σας ήξερα από πριν..🥰 Υ.Γ.αν αλλάξει κάτι(βλ.Μπιλμπάο) η παρέα σου ευπρόσδεκτη!
Ξανακανονιζουμε, λεω εγω. @Mary Stardust Χωρις πιτα :)
Superstar κανονικός μόνο χαρτάκια που δεν μας έκοψε ποιος θα του πρωτομιλήσει! Ούτε τα ΑΤΜ τέτοιες ουρές!
Μη ζηλευεις, καλε, ειχες διπλα σου εμας τους κοριτσαρους.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
548
Likes
4.012
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Μη ζηλευεις, καλε, ειχες διπλα σου εμας τους κοριτσαρους.
Κανένα παράπονο! Κοριτσαροι κανονικοί και εσύ και η MaryStardust. Όλοι όσοι γνώρισα ήταν συμπαθητικοί. Με κάποιους είχα την τύχη να μιλήσω περισσότερο και να τους ξεχωρίσω. Δεν τους αναφέρω για λόγους ευγένειας προς τους υπόλοιπους. Τον psilos3 τον ανέφερα λόγω του γκελ που έκανε στον κόσμο. Προφανώς υπήρχαν και άλλες ενδιαφέρουσες προσωπικότητες.

P.S.: Η Ts Ann είναι η Mary Sp γιατί εγώ η Mary Sp νόμιζα πως κέρδισε το φλουρί ή κάνω λάθος?
 
Last edited:

Extra muros

Member
Μηνύματα
147
Likes
962
Με καθυστέρηση να πω ότι κι εγώ χάρηκα εξαιρετικά με τη δεύτερη κοπή πίτα που παρευρέθηκα, γνωρίζοντας - έστω και λίγο - "ιερά τέρατα" του φόρουμ, ξαναβρίσκοντας προσφιλείς συνταξιδιώτες από το περσινό πιο "κλειστό" event και γενικότερα συζητώντας με πολύ ενδιαφέροντες ανθρώπους. Με όσους δεν κατάφερα λόγω χωροταξικών περιορισμών να συνομιλήσω, επιφυλάσσομαι για το μέλλον. @varioAthens σόρι για το photo bombing, είναι επιβλητικό το 1,60 μου και δεν το τιθασεύει το κάδρο...
Και εις άλλα με υγεία, μια και τέθηκε το θέμα για έναν πιο "ευέλικτο" χώρο, να τολμήσω - καίτοι πολύ πρόωρα - να προτείνω για του χρόνου το Rudu bar στα Πετράλωνα, έχω πάει σε αντίστοιχο event παλιότερα και νομίζω ότι πληροί τις προδιαγραφές για το παρεϊστικο κλίμα που επιζητούμε.
 

thanassis33

Member
Μηνύματα
116
Likes
460
Μήπως είδατε φωτογραφίες από την Κοπή Πίτας στην Θεσσαλονίκη;

1. το κάναν Κυριακή...
2. είχαν περισσότερο κόσμο από εμάς
3. ο χώρος πολύ πιο άνετος και καλύτερος από τον δικό μας.

Τροφή για σκέψη
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Μήπως είδατε φωτογραφίες από την Κοπή Πίτας στην Θεσσαλονίκη;

1. το κάναν Κυριακή...
2. είχαν περισσότερο κόσμο από εμάς
3. ο χώρος πολύ πιο άνετος και καλύτερος από τον δικό μας.

Τροφή για σκέψη
4 Δεν εψαχναν μαγαζι να βολευει το μετρο, γιατι δεν εχουν μετρο...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.971
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Μήπως είδατε φωτογραφίες από την Κοπή Πίτας στην Θεσσαλονίκη;

1. το κάναν Κυριακή...
2. είχαν περισσότερο κόσμο από εμάς
3. ο χώρος πολύ πιο άνετος και καλύτερος από τον δικό μας.

Τροφή για σκέψη
Για το 1, παρακαλώ ψηφίστε την επιλογή σας εκεί που πρέπει:
Μόνιμη ημερομηνία για την κοπή πίτας (Αθήνα)
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.273
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
ναι, γι' αυτό ψήφισα Κυριακή.
Στην Αθηνα ξέρω πολυ κοσμο που τις Κυριακές δεν θελει με τιποτα να βγει απο το σπίτι του, ιδίως μετά το μεσημέρι. Ισως η διαφορά είναι οι μεγαλύτερες αποστάσεις ή η κουλτούρα των Αθηναίων (θεωρούν την Κυριακή ημερα οργάνωσης της εβδομάδας που έρχεται και ξεκούρασης).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.533
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom