Κοπή πίτας Θεσσαλονίκη 2023

Πότε θέλετε να κόψουμε την πίτα στη Θεσσαλονική?


  • Total voters
    35

MarieAries

Member
Μηνύματα
214
Likes
1.462
Ονειρεμένο Ταξίδι
Δυτική Αφρική
Παιδιά χάρηκα κι εγώ που σας γνώρισα όλους και από κοντά!! Περάσαμε πολύ ωραία, ελπίζω να το επαναλάβουμε σύντομα!

Ευχαριστούμε πολύ την @Ivana και όλους τους διοργανωτές και τους χορηγούς!!!
@Dr Snoopy σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάω αύριο να πάρω μια παρόμοια πίτα για το σπίτι, χαχαχα :clap::clap::clap:
 

AnnaSI

New Member
Μηνύματα
3
Likes
12
Ήταν πραγματικά μια πολύ όμορφη βραδιά! Και χαίρομαι πάρα πολύ που βρέθηκα εκεί μαζί σας και κάναμε συζητήσεις για ταξίδια! Νομιζω πως ολοι συμφωνούμε ότι τα ταξίδια μας δίνουν ζωή!😊
Να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου την @Ivana για την διοργάνωση και το ζεστό της χαμόγελο και τον @Dr Snoopy για την φανταστική βασιλόπιτα..που πέτυχα και το 1 φλουρί!
Να είμαστε καλά όλοι και να ξανά συναντηθούμε καλά ταξίδια εύχομαι σε όλους μας!🌍🛫🧳
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Αγαπητοί Θεσσαλονικείς συμφορουμίτες,

Μεχρι σημερα μοιραζόμαστε μέσα από το φόρουμ συμβουλές, ιδέες, εμπειρίες, φωτογραφίες...

Στη συνάντηση κάναμε όλα τα παραπάνω αλλά κοιτώντας ο ένας τον άλλο, χαμογελώντας, αγκαλιάζοντας, τσουγκρίζοντας τα ποτήρια μας... Ήμασταν σαν παλιόφιλοι και αυτό ηταν πολύ όμορφο και σπάνιο, ιδιως τα τελευταια χρόνια αλλά και γενικά στους ταξιδιώτες, που κατά βάθος είμαστε και λίγο μοναχικοί, νομίζω (μεταξύ μας αυτό) !

Ο @STKF κι εγώ σας ευχαριστουμε για τη θερμή υποδοχή ολους σας και ιδιαιτέρως τους διοργανωτές, σπόνσορες, ζαχαροπλάστες και φωτογράφους για το χρόνο τους και την προσφορά τους.
 

Dr Snoopy

Member
Μηνύματα
797
Likes
10.008
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν.Ζηλανδία
Επεράσαμε όμορφα-όμορφα-όμορφα
Επεράσαμε όμορφα και τούτη τη βραδιά.......................

Βρεθήκαμε λοιπόν.Για πολλούς το σωστό είναι ξαναβρεθήκαμε,ξαναγκαλιαστήκαμε,ξαναφιλιθήκαμε.Ολοι όμως γνωριστήκαμε μεταξύ μας,μιλήσαμε,ήπιαμε,θυμηθήκαμε,οργανώσαμε,κόψαμε και την πίτα μας.Για μένα ήταν η πρώτη συνάντηση με μέλη του travelstories,χάρηκα που γνώρισα από κοντά πολλά μέλη του φόρουμ,αλλά δυστυχώς δεν μπόρεσα να γνωρίσω και να μιλήσω με περισσότερα που θα ήθελα.Ο χώρος πολύ καλός για την εκδήλωση μας, ευχαριστούμε την @fenia42 που μας τον πρότεινε, την @Ivana για την πρωτοβουλία,την διοργάνωση και για τα δώρα,την @Tracer για την χορηγία της,τον @thanosth για την τηλεοπτική κάλυψη και τους @STKF & @vanda που ήρθαν από την Αθήνα.Κάτι πηρε το αυτί μου για μελλοντικές εκδρομές,μπύρες,ρετσίνες κλπ.Ας είμαστε όλοι γεροί για να τα ζήσουμε αυτά και μέχρι τότε......................
1676976967121.png
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.432
Ονειρεμένο Ταξίδι
οχ.....όλος ο κόσμος
Με καθυστέρηση οπως πάντα, αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ 😊!!!

Χάρηκα πάρα, μα πάρα πολύ που επιτέλους βρεθήκαμε ! Με κάποιους δεν πρόλαβα να μιλήσω, ούτε να σας γνωρίσω καλά, καλά, οπότε το αφήνω ως υπόσχεση για την επόμενη.

Να ευχαριστήσω πρώτα τον @Dr Snoopy
που ήταν πέρα από άξιος συνδιοργανωτής μου, ακομα από την πρώτη μας επικοινωνία έως την συγχώρεση που άργησα 🫣 και έφτασα στο παρά 5!
Η βασιλόπιτα ήταν τόσο υπέροχη που έφαγα όλο το κομμάτι μου (όπως μου είπες οτι θα γινόταν παρόλο που δεν τις τρώω ) και νομίζω ότι πρέπει να μας πεις ποιο είναι το ζαχαροπλαστείο!
Να μην αναφερθώ για πολλοστή φορά οτι σ’ευχαριστούμε που την χορηγησες !

Ο δεύτερος μου καβαλιέρος της βραδιάς μου έκλεψε την καρδιά και πήρα και ενα γοητευτικότατο κλείσιμο ματιού οταν έφευγε 😊😊😊. Να τον χαίρεστε @LIDA !!

@fenia42 το μαγαζί ήταν ο,τι έπρεπε, συγχαρητήρια στον ξάδελφο και καλές δουλειές, αλλα και σε σένα που το πρότεινες.

@Tracer σ ευχαριστούμε για τη χορήγηση των δραστηριοτήτων σας και πράγματι ανυπομονώ να μας πάτε καπου ολους μαζί!

@thanosth καταπληκτική κάλυψη που μπορούν να απολαύσουν και όσοι δεν ήρθαν, αλλά και εμείς!!! Ευχαριστούμε πολύ!

@vanda & @STKF είστε απίστευτοι !!! Μας τιμήσατε ολους που ήρθατε από την Αθήνα μόνο για το event!!!

Και στα επομενα ακομα μεγαλύτερη συμμετοχή να εχουμε!

Και με άλλα καινούργια μέλη , όλοι μας καποια στιγμή ήρθαμε την πρώτη φορά χωρις να ξέρουμε άλλους 🤭🫣.
 
Last edited:

fenia42

Member
Μηνύματα
3.854
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Συγχαρητήρια και στον Καραΐσκο για τη βασιλόπιτα και αν βρεθείτε προς τα εκεί μη ξεχάσετε να πάρετε και σοκολατοπιτα. Εγώ που δε τρώω γλυκά πέρσι τα Χριστούγεννα πήρα δυο κιλά εξαιτίας του Καραΐσκου. Άλλωστε ο κυριος Σνούπι φημίζεται για το εκλεκτό γούστο του και τη συμμετοχή του στο thread με τα εστιατόρια της πόλης.
 

wanderwoman

Member
Μηνύματα
50
Likes
117
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα
Θα ήθελα και γω να ευχαριστήσω τον ατζέντη μου...ουπς λάθος λόγος:lol:
Παιδιά σας ευχαριστούμε πολύ
για τη διοργάνωση @Ivana ,για τη βασιλόπιτα @Dr Snoopy ,για τα δώρα @Tracer και όλους όσους συνέβαλαν με κάθε τρόπο! Χάρηκα πολύ για όσους γνώρισα ή ξαναείδα και εύχομαι και με όσους δε δόθηκε η ευκαιρία στα επόμενα με το καλό!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.767
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom