Κοπή πίτας στην Πάτρα

Μηνύματα
46
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Ασία παντού
Δεν ανέφερες όμως το ενδεχόμενο να βρεις τον σύζυγο γκουρού που λέγαμε...:bleh:
 

maria s.

Member
Μηνύματα
29
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ό,τι κάτσει
Ταξίδι-Όνειρο
Ό,τι κάτσει
Νομίζω τις εχω διαβάσει όλες...Εντάξει κάποια θα έχει ξεφύγει...Αλλα έχουμε ακόμα καιρό!!Τουλάχιστον εγώ,γιατί εσύ το εχεις ηδη προγραμματίσει...!Θα περιμένω και την δική σου λοιπόν!!!
Τότε Θύμιο, αφού διάβασες τις ιστορίες της Ινδίας, φαντάσου το σοκ το δικό μου, που όλες οι παραπάνω συμβουλές δεν αναφέρθηκαν από συνφορουμίτες... :rolleyes:
 

maria s.

Member
Μηνύματα
29
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ό,τι κάτσει
Ταξίδι-Όνειρο
Ό,τι κάτσει
Δεν ανέφερες όμως το ενδεχόμενο να βρεις τον σύζυγο γκουρού που λέγαμε...:bleh:
Αχ ναι, αυτό το ξέχασα, με τις πάνες βρακάκια και όλα τα υπόλοιπα θα είμαι η καλύτερη νύφη για τον γκουρού, οπότε θα γίνω γκουρούνα!!! :bleh:
 

maria s.

Member
Μηνύματα
29
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ό,τι κάτσει
Ταξίδι-Όνειρο
Ό,τι κάτσει
Αυτό θα ψάξω στην Ινδία

 
Last edited by a moderator:

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
αχ αχ το φλουρί έπεσε σε απούσα , το δώρο -αεροπορικό εισητήριο εις Περού δεν το δέχτηκε γιατί παθαίνει ναυτία στο αεροπλάνο- Ελένη που είσαι;;; Κέρδισες το φλουρί!!!!!!

ποιος ειπε οτι δεν το θελω?εχω κανει προπονηση με τη ραιαν και ειμαι ετοιμη να μπω σε οτι αεροπλανο με βαλεις....γιατι υποπτευομαι σε τι θα με βαλεις...σε τιποτα "ξεχασμενες"αεροπορικες που μια εβδομαδα μετα θα κλεισουν οριστικά και θα χω και καμμια 20αρια τρανζιτ:rolleyes:....

μου λειψατε πολύ πολύ...φιλια σε ολους και ευχαριστω για το δωρο!!!(το κανονικο,οχι το "ντεμεκ"....θα τα πουμε συντομα ελπιζω...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.954
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Καλησπερα απο Ινδια. Μην ακους τιποτα, μια χαρα ειναι. Μικρα προβληματα, που με λιγη προσοχη τα αποφευγεις...
 

maria s.

Member
Μηνύματα
29
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ό,τι κάτσει
Ταξίδι-Όνειρο
Ό,τι κάτσει
Καλησπερα απο Ινδια. Μην ακους τιποτα, μια χαρα ειναι. Μικρα προβληματα, που με λιγη προσοχη τα αποφευγεις...
Ευχαριστώ taver για την τόνωση ηθικού!!! :)
Η αλήθεια είναι, πως υπήρχε κάποια υπερβολή, τόσο στην αφήγηση τη δική μου, όσο και στις συμβουλές των φίλων για την Ινδία, οι περισσότεροι γνωριζόμαστε από τη δεκαετία του 80, έχουμε τρελή αίσθηση του χιούμορ και πειραζόμαστε αρκετά! :bleh:

Σου εύχομαι καλή συνέχεια στο ταξίδι σου και πάω να διαβάσω τις ιστορίες σου!!!
 

STAV

Member
Μηνύματα
235
Likes
907
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΓΓΟΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Δ.ΑΦΡΙΚΗ
Η αλήθεια είναι, πως υπήρχε κάποια υπερβολή, στις συμβουλές των φίλων για την Ινδία, :bleh:

οι φίλοι την λατρευουν την Ινδία πάντως και σου χαρίζουν το κάτωθι άσμα

υγ. μη ξεχάσεις τα πάμπερς
 

maria s.

Member
Μηνύματα
29
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ό,τι κάτσει
Ταξίδι-Όνειρο
Ό,τι κάτσει
Η αλήθεια είναι, πως υπήρχε κάποια υπερβολή, στις συμβουλές των φίλων για την Ινδία, :bleh:

οι φίλοι την λατρευουν την Ινδία πάντως και σου χαρίζουν το κάτωθι άσμα

υγ. μη ξεχάσεις τα πάμπερς
Ευχαριστώ Σταύρο για το αγαπημένο μου τραγούδι!!! :D
Είμαι σίγουρη πως θα λατρέψω κι εγώ την Ινδία (με ή χωρίς πάμπερς):bleh:
Ανταποδίδω με ολίγη ινδουιστική φιλοσοφία...

 
Last edited by a moderator:

ILIA

Member
Μηνύματα
42
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
ποιος ειπε οτι δεν το θελω?εχω κανει προπονηση με τη ραιαν και ειμαι ετοιμη να μπω σε οτι αεροπλανο με βαλεις....γιατι υποπτευομαι σε τι θα με βαλεις...σε τιποτα "ξεχασμενες"αεροπορικες που μια εβδομαδα μετα θα κλεισουν οριστικά και θα χω και καμμια 20αρια τρανζιτ:rolleyes:....

μου λειψατε πολύ πολύ...φιλια σε ολους και ευχαριστω για το δωρο!!!(το κανονικο,οχι το "ντεμεκ"....θα τα πουμε συντομα ελπιζω...
:D

Μάθαμε και το 'ντεμεκ'? Μπράβο. εσείς έχετε κάνει μεγάλες προόδους. 5-6 τέτοιες λέξεις άμα έχετε μάθει και .. το έχετε το βορειοελλαδίτικο!!
 

ILIA

Member
Μηνύματα
42
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Η αλήθεια είναι, πως υπήρχε κάποια υπερβολή, στις συμβουλές των φίλων για την Ινδία, :bleh:

οι φίλοι την λατρευουν την Ινδία πάντως και σου χαρίζουν το κάτωθι άσμα

υγ. μη ξεχάσεις τα πάμπερς
Δεν έχω πάει Ινδία και δεν ξέρω τι σχέση έχει με αυτό το κομμάτι, όμως πάντα συγκινούμαι όταν το ακούω. Μπράβο Σταύρο. :clap::clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.314
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom