Κοπή πίτας 2018 - Αθήνα - Δηλώσεις συμμετοχών

Θα έρθετε στην κοπή της πίτας στην Αθήνα;


  • Total voters
    54
  • Poll closed .

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Ευχαριστουμε τους διοργανωτές !
Όπως πάντα άψογοι! :clap:
Θέλουμε φωτο της (ως συνήθως) γευστικότατης και σημαιοστολισμένης πίτας μας. :clap:
Να μας πάει καλοτάξιδα ο νέος χρόνος!!
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
πολυ ομορφη βραδια..πραγματικα χαρηκα που γνωρισα αξιολογα ατομα. νομιζω αλλωστε αυτη ειναι και η ουσια και ο λογος που ειμαστε εδω.

ΥΓ: η πιτα...θεικη...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Άντε και του χρόνου!
Καταγγέλω τον εαυτό μου o_O που τελευταία στιγμή έδωσα το κομμάτι στον @travelogatos και του έλαχε το φλουρί (οι γουρουνίσιοι καλοί μου τρόποι ευθύνονται). Ελπίζω με το γούρι η νέα χρονιά να του επιφυλάσσει πολλά και καλά ταξίδια.
Η πίτα από εμφάνιση και γεύση εξαιρετική (η εικόνα μιλάει από μόνη της, το ότι δεν έμεινε κομμάτι επίσης) ! Και η μεγάλη παρέα εξαιρετικότερη :clap:
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Κατ' αρχην ενα μεγαλο ευχαριστω στους διοργανωτες, που δουλευουν πριν απο μας για μας! :)

Για αλλη μια φορα περασα πολυ-πολυ ωραια κι αυτο το αποδιδω στην εξης αισθηση:
Αν και συναντω καποιους πρωτη φορα (και βεβαια δεν γνωριζω τιποτα για τους ιδιους και την ζωη τους) νοιωθω οικεια και ανετα.
Ειναι σαν η αγαπη μας για τα ταξιδια (αυτα που καναμε, που σχεδιαζουμε, που ονειρευομαστε, ακομα και αυτα που δεν θα κανουμε ποτε) να μας συνδεει με μια αορατη αλλα υπαρκτη κλωστη.

ΥΓ: Ευχαριστω ιδιαιτερως τον @vlassis για την υπομονη του να μου κανει μαθημα (στην ασχετη) :icon_redface: με τιτλο: Πως βρισκουμε τα παμφθηνα εισιτηρια. :D
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Κατ' αρχην ενα μεγαλο ευχαριστω στους διοργανωτες, που δουλευουν πριν απο μας για μας! :)

Για αλλη μια φορα περασα πολυ-πολυ ωραια κι αυτο το αποδιδω στην εξης αισθηση:
Αν και συναντω καποιους πρωτη φορα (και βεβαια δεν γνωριζω τιποτα για τους ιδιους και την ζωη τους) νοιωθω οικεια και ανετα.
Ειναι σαν η αγαπη μας για τα ταξιδια (αυτα που καναμε, που σχεδιαζουμε, που ονειρευομαστε, ακομα και αυτα που δεν θα κανουμε ποτε) να μας συνδεει με μια αορατη αλλα υπαρκτη κλωστη.

ΥΓ: Ευχαριστω ιδιαιτερως τον @vlassis για την υπομονη του να μου κανει μαθημα (στην ασχετη) :icon_redface: με τιτλο: Πως βρισκουμε τα παμφθηνα εισιτηρια. :D
Πες μας το μυστικό μήπως μάθουνε κάτι παραπάνω!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Πολύ ωραία ήταν χθες. Χάρηκα που σας είδα ξανά και γνώρισα μέλη που δεν ήξερα.
Η πίτα από την @elenara88, με χορηγία του @Defkalion εξαιρετική!
Ο τυχερός της βραδιάς που βρήκε το φλουρί ήταν ο @travelogatos. Το δώρο του ήταν 2 εισιτήρια είτε για Γαλλική Πολυνησία είτε για Κιάτο. Επέλεξε τα δεύτερα, δηλώνοντας "Μπούχτισα πια τ' εξωτικά!".:haha:
Εύχομαι να περάσεις τέλεια όπου κι αν πάς το 2018 και ελπίζω να σε πετύχω σε κανένα αεροπλάνο!
Υγεία και καλά ταξίδια σε όλους μας.

υγ Βάλτε καμιά φωτογραφία:)
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
Τις καλύτερες εντυπώσεις άφησε η παρέα κι εφέτος. Ευχαριστούμε για όλα και χάρηκα πολύ για τους λίγους μα συμπαθέστατους ανθρώπους που πρόλαβα να γνωρίσω χθες και μιλήσαμε λιγάκι, αλλά άφησα νωρίς λόγω συγκοινωνιών. Δε ρωτώ τι ώρα τελειώσατε γιατί θα ζηλέψω. (Μακάρι να γινόταν καμιά συνάντηση 1 φορά το μήνα/δίμηνο/εξάμηνο ξέρω γω σε πιο βολικό χώρο ίσως από άποψη τοποθεσίας όπου κάθε φορά θα συζητούσαμε π.χ. τη μία για Ευρώπη, την άλλη για Αφρική κ.ο.κ. γιατί σε ένα βράδυ δεν ξέρεις τι να πρωτοπείς.)

Καλά ταξίδια! :)
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.272
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Κι εμείς περάσαμε υπέροχα για άλλη μια φορά.
Συνήθως όταν φεύγουμε από μια συγκέντρωση λέμε γεια και καλό βράδυ.
Το διαφορετικό χθες ήταν ότι όλοι λέγαμε γεια και καλό ταξίδι!:)
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Άντε και του χρόνου!
Καταγγέλω τον εαυτό μου o_O που τελευταία στιγμή έδωσα το κομμάτι στον @travelogatos και του έλαχε το φλουρί (οι γουρουνίσιοι καλοί μου τρόποι ευθύνονται). Ελπίζω με το γούρι η νέα χρονιά να του επιφυλάσσει πολλά και καλά ταξίδια.
Η πίτα από εμφάνιση και γεύση εξαιρετική (η εικόνα μιλάει από μόνη της, το ότι δεν έμεινε κομμάτι επίσης) ! Και η μεγάλη παρέα εξαιρετικότερη :clap:
Μπράβο που περάσατε καλά, Γιατί δεν κάνετε που και που αυτό που λέει η kati χωρίς συμβατική αφορμή οπωσδήποτε? πχ εαρινή σύναξη. ΥΓ. Δεν δε είδα στις δηλώσεις συμμετοχής, έκανα λάθος?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom