Κοπή πίτας 2018 στη Θεσσαλονίκη με ξενάγηση

Ψηφοφορία για κοπή πίτας 2018 στη Θεσσαλονική και δήλωση συμμετοχής για ξενάγηση ( προαιρετικά)


  • Total voters
    26
  • Poll closed .

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
@Sassenach77 Την επομενη φορα θα εισαι απολυτο guest star, εκτός αν θες να παω εγω Περου και εσυ να πας εκδρομή?!!
Κι εμείς δηλαδή, που δεν μπορέσαμε ν' ακολουθήσουμε μέχρι αργά (λόγω ηλικίας - γκούχου γκούχου) πειράζει να μάθουμε για πού και πότε κανονίσατε; :rolleyes:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Γιατί δε βγάζετε ημερομηνίες εκδρομής σε ψηφοφορία να δείτε ποιά ημερομηνία βολεύει περισσότερους; (Οι οργανωτές έχουν το πλεονέκτημα να επιλέξουν φυσικά αυτοί τις υποψήφιες ημερομηνίες)
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.432
Ονειρεμένο Ταξίδι
οχ.....όλος ο κόσμος
Αδριανούπολη είναι το που.
Για πότε, ειπώθηκαν κάποιες ημερομηνίες που μισούς βόλευαν, μισούς όχι.
Θα ακολουθήσει κάποια ψηφοφορία σίγουρα.
Οι κυρίες @Dafni & @koker είναι συνδιοργανώτες και εμπνεύστριες αφού την ξέρουν καλά την πόλη, με τις οποίες θα σας ενημερώσουμε λίαν συντόμως .
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Καλημέρα σε όλους. Να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου τους διοργανωτές, περάσαμε πολύ ωραία, η ξενάγηση φανταστική (αν δεν είχε και τόσο κρύο θα ήταν καλύτερα), το μαγαζί μου άρεσε πολύ και το προσωπικό ήταν ευγενέστατο παρά το χαμό που γινόταν. Το αναφέρω γιατί, ενώ θα έπρεπε να είναι αυτονόητο, πολλές φορές στα μαγαζιά αγανακτούν με τις πολύ μεγάλες παρέες. Α να μην παραλείψω ότι και η πίτα ήταν πεντανόστιμη. Συγχαρητήρια στη μικρή Δανάη, να είναι πάντα καλότυχη.:)
Έφερα και το σύζυγο πρώτη φορά, ο οποίος ενθουσιάστηκε μεν, τον έπιασε κατάθλιψη δε, ακούγοντας για τα ταξίδια που κάνετε όλοι.:lol:
Δυστυχώς δεν γνώρισα πολλά νέα μέλη, την επόμενη φορά. Άντε να δούμε και την εκδρομή που κανονίζεται.:clap:
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ονειρεμένο Ταξίδι
μαυρικιος
Γιατί δε βγάζετε ημερομηνίες εκδρομής σε ψηφοφορία να δείτε ποιά ημερομηνία βολεύει περισσότερους; (Οι οργανωτές έχουν το πλεονέκτημα να επιλέξουν φυσικά αυτοί τις υποψήφιες ημερομηνίες)
[QUOTE="filippia, post: 688254, member: 8268 Άντε να δούμε και την εκδρομή που κανονίζεται.:clap:[/QUOTE]

Και για όλους τους υπολοίπους δείτε το :

https://www.travelstories.gr/community/threads/Ανοιξιάτικη-εκδρομή-στην-Αδριανούπολη.58633/
 

zoi

Member
Μηνύματα
146
Likes
312
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντού
Τελευταία και καταϊδρωμένη....να ευχαριστήσω και εγώ τους διοργανωτές που αφιέρωσαν χρόνο και ενέργεια για αυτή την υπέροχη (για κάποιους 11 ωρη) συνάντηση!!
Χάρηκα πολύ που είδα γνώριμες φατσούλες, αλλά και που είχαμε αρκετά νέα πρόσωπα στην παρέα μας !!!
Μπράβο μας!!! :clap::clap:
 

zoi

Member
Μηνύματα
146
Likes
312
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντού
Παρέλειψα επίσης να ευχαριστήσω και τον @thanosth για την πλήρη φωτογραφική και βιντεογραφική κάλυψη που μας παρέχει σε κάθε event του forum. :)
Είναι ο καταπληκτικός μας press attache!! :clap:
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.079
Likes
3.596
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
N. Υόρκη
Πολλές ευχαριστίες και από μένα για τους διοργανωτές!! Ήταν η πρώτη φορά που παρευρέθηκα σε συνάντηση των τραβεστοριτών και την χάρηκα πάρα πολύ! Η δε ξενάγηση που μας έγινε από τον κ. Σφήκα ήταν απλά καταπληκτική!!! Γνώρισα την πόλη μου μέσα από τα μάτια του και νομίζω ότι τώρα είμαι πιο υπερήφανη που γεννήθηκα και μεγάλωσα σε αυτήν!
Επίσης, ήταν πολύ όμορφο που γνώρισα έστω και λίγα από τα μέλη του φόρουμ που κατά καιρούς έχουμε ανταλλάξει απόψεις ή έχουμε διαφωνήσει πάνω σε κάποια θέματα, αλλά και κάποια που έχω ταξιδέψει με τις ιστορίες τους σε μέρη μακρινά που ουδέποτε θα επισκεφτώ.
Εύχομαι να μου δοθεί η ευκαιρία να τα ξαναπούμε και να γνωριστούμε από κοντά και με άλλα μέλη που δυστυχώς δεν πρόλαβα να ανταλλάξω κουβέντα σε αυτήν την πρώτη μου συνάντηση.
Θα ακολουθήσει ένα φωτορεπορτάζ από αυτήν την υπέροχη και συναρπαστική εμπειρία!!
(Υ.Γ. Εάν κάποιος κρίνει ότι κάποια φωτογραφία δεν θέλει να βρίσκεται σε αυτό το δημόσιο φόρουμ, παρακαλώ πολύ να με ενημερώσει για να την διαγράψω αμέσως).
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.079
Likes
3.596
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
N. Υόρκη
DSC_0272.jpg
DSC_0286.jpg
DSC_0294.jpg
DSC_0319.jpg
DSC_0321.jpg
DSC_0324.jpg
Ξενάγηση έξω και μέσα στην Ροτόντα, που θεωρείται από τον κ. Σφήκα το σύμβολο της πόλης μας!
(Οι φωτογραφίες είναι με χαμηλή ανάλυση γιατί δεν μπορώ να τις ανεβάσω σε υψηλή :(... Αλήθεια μέχρι πόσα mb μπορώ να ανεβάσω;) View attachment 228562 View attachment 228563 View attachment 228564 View attachment 228565 View attachment 228566 View attachment 228567 View attachment 228562 View attachment 228563 View attachment 228564 View attachment 228565 View attachment 228566 View attachment 228567
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.079
Likes
3.596
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
N. Υόρκη

LIK

Member
Μηνύματα
101
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
ΝΟΤΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΑΝΤΟΥ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.671
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom