Κοπή πίτας 2019 Αθήνα - Δηλώσεις συμμετοχής

Θα έρθετε στη συνάντηση;


  • Total voters
    62
  • Poll closed .

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
@msalli03, @Kati, @Panos was there, @Earth Citizen συμπληρώστε και την ψηφοφορία (να φαινόμαστε και περισσότεροι ;) )
Και οι υπόλοιποι προγραμματίστε το. Θα είναι ένα από τα γεγονότα της χρονιάς :bleh:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
τῷ ὄντι!

Εχω ζητησει μάλιστα από την Calliope (ουχί τυχαίως επιλεχθείσα) να με συνοδεύσει για να τραβήξει τά δέοντα.
Α φτου και εγώ το πήγαινα για casual. Τώρα πρέπει να ραφτώ, να κάνω beauté, να πάω κομμωτήριο :haha:
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
@msalli03, @Kati, @Panos was there, @Earth Citizen συμπληρώστε και την ψηφοφορία (να φαινόμαστε και περισσότεροι ;) )
Και οι υπόλοιποι προγραμματίστε το. Θα είναι ένα από τα γεγονότα της χρονιάς :bleh:
Ψήφισα, ψήφισα! Εσείς το λέτε για πλάκα, αλλά για μένα είναι από τα γεγονότα της χρονιάς, αφού οι γύρω μου δεν πολυταξιδεύουν. ;)
 

nikos78

Member
Μηνύματα
41
Likes
71
Επόμενο Ταξίδι
Λυών, Σπλιτ, Βουκουρέστι
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Καλημερα θα ερθω και εγω μονος μου εκτος και αν πεισω μια φιλη που κανει τα πρωτα της ταξιδια να με ακολουθησει οποτε ενα ατομο για αρχη
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
4.332
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Εντάξει, τώρα ζηλεύω (σκόρδα μη σε ματιάσω)! Όταν γυρίσεις με το καλό ξέρεις... καμιά φωτό για μας που τη λατρεύουμε.
Ε, όχι μόνο φωτογραφίες. Αφού θα λείψει από την συνάντηση ο @misha19 πρέπει να γράψει ιστορία για να μας αποζημιώσει και να μας πείσει για του λόγου του αληθές! :p:D
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.364
Likes
3.409
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Παιδιά, τώρα μόλις είδα τα post περί πίτας...Το Μύρτιλλο cafe είναι δίπλα στο σπίτι μου!!!! Και επιπλέον είναι ένα μέρος που αγαπώ για πολλούς και διάφορους λόγους. Ειλικρινά, νοιώθω πως δεν γίνεται να μην περάσω έστω και για λίγο για μια καλησπέρα!

Κατά πάσα πιθανότητα 1 άτομο, αλλά θα επανέλθω εάν παίξει και δεύτερο
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom