Κοπή πίτας 2019 Αθήνα - Δηλώσεις συμμετοχής

Θα έρθετε στη συνάντηση;


  • Total voters
    62
  • Poll closed .

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Αλλαξα το "ναι" σε "ισως" αλλα νομιζω δεν θα ερθω τελικα. :cry::cry::cry::cry:
Ευχομαι να περασετε καλα. :)

Λυπαμαι που χανω την ευκαιρια να γνωρισω νεους φιλους.

Φιλια στους παλιους :kissing2:
:( κρίμα, ελπίζω να καταφέρεις να έρθεις τελικά..εγω από τι φαίνεται θα τα καταφέρω και 90% θα έρθει και η κόρη μου μαζί..
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Αλλαξα το "ναι" σε "ισως" αλλα νομιζω δεν θα ερθω τελικα. :cry::cry::cry::cry:
Ευχομαι να περασετε καλα. :)

Λυπαμαι που χανω την ευκαιρια να γνωρισω νεους φιλους.

Φιλια στους παλιους :kissing2:

Ελπίζω να τα καταφέρεις να έρθεις τελικά. Η συγκέντρωση δεν θα είναι ίδια χωρίς εσένα.:kissing2:

Αν μπορώ να εξυπηρετήσω κάπως με τη μετακίνησή σου, στείλε μου πμ.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Θα το πάμε και πιο αργά. Ξεκινάμε και πιο νωρίς άλλωστε.
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
4.331
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Ελπίζω να τα καταφέρεις να έρθεις τελικά. Η συγκέντρωση δεν θα είναι ίδια χωρίς εσένα.:kissing2:

Αν μπορώ να εξυπηρετήσω κάπως με τη μετακίνησή σου, στείλε μου πμ.
Vanda μου, καλοσυνη σου να προσφερθηκες να με μεταφερεις. Τα καλα σου λογια με αγγιξαν.
Ελπιζω να μας δοθει αλλη ευκαιρια να τα πουμε απο κοντα. Φιλια σε σενα και στον φιλο μου @STKF :kissing2:

@alvadi , ειναι και για μενα κριμα που δεν θα σε γνωρισω. Ας ελπισουμε σε αλλη φορα.:)

Αυτη την στιγμη που εσεις ειστε μαζι, εγω ειμαι στο κρεβατι του πονου!
Αλλαζω πλευρο, φυσαω την μυτη μου και κλαιω απο τον καημο μου:haha:
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Ήταν ένα όμορφο βράδυ! Ευχαριστούμε πολύ! Δεν τα γνώρισα όλα τα μέλη, την επόμενη φορά θα έρθω πιο ξεψαρωμένη... Επίσης, πολύ καλή επιλογή το Μύρτιλο, ωραίος χώρος και πόσο ευγενικά τα παιδιά που εργάζονται εκεί..Η πίτα εξαιρετική!!!
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
πολυ καλη βραδιά οπως και η επιλογη του χωρου. δυστυχως επρεπε να φυγω νωρις και ετσι δε γνωρισα πολλα μελη αλλα νεοι ειμαστε θα υπαρξουν κι αλλες ευκαιριες. :)
να ειμαστε καλα να εχουμε χρονο και χρημα για να ταξιδευουμε..
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Καιρό είχα να περάσω τόσο καλά σε συνάντηση του TravelStories!
Γνώρισα πολύ νέο και καλό κόσμο (φρέσκα μέλη του φόρουμ και μη), αλλά και "παλιά" μέλη που δεν είχαμε συναντηθεί ποτέ δια ζώσεις και επιτέλους αυτό συνέβη. Βεβαίως βρήκα με χαρά και τους συνήθεις υπόπτους, φίλους και γνωστούς, πιστούς των συναντήσεων.
Κόψαμε την πίτα που ήταν προσφορά του @Defkalion και δημιουργία της @elenara88. Το φλουρί μετά από εξονυχιστική έρευνα ανακαλύφθηκε μέσα στο άθικτο (!) κομμάτι του Γιώργου Μ., οποίος κέρδισε και δωράκι (ευγενική προσφορά όλων όσων αγοράσαμε την τούρτα στα γενέθλια).
Μια πολύ ζεστή βραδιά σε έναν καταπληκτικό χώρο. Οι άνθρωποι του Μύρτιλλου που μας εξυπηρέτησαν ακούραστα, ήταν πραγματικά άψογοι και τους ευχαριστούμε. Ελπίζω και την επόμενη φορά να μαζευτούμε εκεί. Εγώ θα πάω ξανά σίγουρα. Ρίξτε μια ματιά στο site τους και ενημερωθείτε.

DSC_0639.JPG DSC_0636.JPG DSC_0635.JPG DSC_0627.JPG
Δεν τράβηξα καλές φωτογραφίες (ευχαριστώ την @travelina που δεν με άφησε να γκρεμοτσακιστώ), αλλά η επιστημονική δουλειά του @spor_os είναι εμφανής :p
 

Attachments

Last edited:
Μηνύματα
301
Likes
1.820
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ωκεανία
Καλησπέρα! Υπάρχει κανένα πλάνο της πίτας μας μόνης της προτού την απολαύσετε;;; Χρειαζόμαστε μια φωτογραφία για τα social media!! Ευχαριστώ!!! :)
@elenara88
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Εν αρχή ήν Defkalion ο πάροχος, η αέρινη katkats και ο επιδέξιος γεωμέτρης κοπής spor_os τους οποίους ευχαριστώ ιδιαίτερα για τη βραδιά.

Πράσινες φυσιογνωμίες με κερατάκια και τεράστιους κυνόδοντες δεν είδα, είδα πολυ ζεστούς ανθρώπους, συλλήβδην.

Ευχαριστώ για την παρέα τους τον ευγενέστατο thanos75, τον δυναμικό nikos78, τον ασιατόφιλο MELAS86-CY και φίλο του, την κα Μαρία και φίλη της φιλομοσχοβίτισσα, τον ακμαίο έφηβο travelbreak, τη χρύσοφρυ paefstra για τα 19,5 δευτερόλεπτα που μου χάρισε και όλους εκείνους που απλά ανταλλάξαμε βλέμματα και μια ματιά στο ταμπελάκι, χωρίς λόγια.

Γοητευμένος από vanda και τον εξαίρετο STKF τους ευχαριστώ ιδιαίτερα για την παρέα τους.

Ο Taver είναι αδιατάρακτα μεγάλη μου χαρά να βλέπω είτε ψηφιακά είτε δια ζώσης, ίσως έπρεπε η κοπή πίτας να γίνεται σε τριήμερο φεστιβάλ travelstories τυπου ΠΣΚ, για να μπορεί κανείς να πεί και κάτι, είναι σαν να ξεκινάς συζήτηση με τον γκάλη για μπασκετ με κλεψύδρα να τρέχει, τι να προλάβεις.

Καταπληκτικό το στέκι, ευνοεί πολλές δραστηριότητες και αν η katkats πει ξεκάρφωτα να μαζευτούμε πάλι για καφέ η σπανια αίσθηση ότι είδα ανθρώπους που ευχαρίστως θα ξανασυναντούσα θα με φέρει οποιαδήποτε ημέρα και ώρα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.639
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom