Κοπή πίτας Travelstories 2016: Δηλώσεις συμμετοχής

Κοπή πίτας Travelstories 2016: Δηλώσεις συμμετοχής


  • Total voters
    74
  • Poll closed .

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
μπραβο κ συγχαρητήρια για το πετυχημένο της εκδήλωσης.
οφειλω να ομολογήσω οτι ζήλεψα την πίτα σας κ την ζηλεψα τοσο πολύ που σκέφτομαι να ζητήσω μια παραγγελιά για την εδώ αντίστοιχη εκδηλωση σε λίγες βδομάδες...

μπραβο, φέτος διαπρέψατε... ;-)
 

thoikos

Member
Μηνύματα
12
Likes
4
Μπράβο σε όλους σας!Δροσερή διάθεση και ευχάριστη ατμόσφαιρα!Εύχομαι στην επόμενη συνάντηση να γνωριστούμε με περισσότερους...Καλή χρονιά με πολλά πολλά ταξίδια (καρδιάς, νου και σώματος)!
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ όλους που μας τιμήσατε με την παρουσία σας.
'Ηταν μια υπέροχη βραδιά!!!
Χάρηκα πάρα πολύ που ξαναείδα πολλά μέλη και που γνώρισα πολλούς και ενδιαφέροντες ανθρώπους και ανθρώπους που θαυμάζω.
Να ευχαριστήσω και εγώ την καλλιτέχνη @elenara88 για την φανταστική πιτούλα όχι μονο οπτικά αλλά και γευστικά :)
Τα κορίτσια μου, την @katkats και τη @Nedelja για την αμέριστη βοήθεια στο δύσκολο αυτό έργο της οργάνωσης της βραδιάς :p
Τον @spor_os για την δικαιότατη κλήρωση που έκανε και ας του ρίχνουν λάσπη μερικοί. :p
Το "αίμα" του αφεντικού για τα κομμάτια απίστευτης ακρίβειας και συμμετρίας που έκοψε και το ίδιο το αφεντικό για τα δωράκια του :)
Μακάρι να είχαμε περισσότερο χρόνο να σας γνωρίσω όλους καλύτερα και να μιλήσουμε περισσότερο. Ελπίζω να σας ξαναδώ σύντομα :)

@vickokka @KIKI είστε γλυκύτατες σας φιλώ, @jimp είσαι πολύ γαλίφης. :p

Να είστε όλοι καλά :)
 
Last edited:

depy!!!

Member
Μηνύματα
730
Likes
1.851
Επόμενο Ταξίδι
Λάος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Με βανάκι στη Νορβηγία
Μπραβο παιδια, και του χρονου. Η πιτα φαινεται φανταστικη και η παρεα ηταν σιγουρα απαιχτη οπως παντα. Κριμα που για μια μερα δεν καταφερα να ειμαι κι εγω. Αντε, οργανωστε επομενη συναντηση συντομα!!!!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
H @Kanel28 επέμεινε και τα κατάφερε και την ευχαριστούμε. Παρόλο που οι διακοπές της στα πάτρια εδάφη ήταν ολιγοήμερες, κανόνισε ολόκληρη κοπή της πίτας με άκρα επιτυχία και έγινε η αφορμή να ξαναβρεθούμε και να τα πούμε και να τα πιούμε. Πάντα χαίρομαι να σας βλέπω και να τα λέμε, έστω και για λίγο και να γνωρίζω όλο και πιο πολλά μέλη.
Η δημιουργία της @elenara88 πραγματικά άπαιχτη. Πηγαίνετε στη φωτογραφία που ανέβασε η @Nedelja και θυμηθείτε τις λεπτομέρειες που ... φάγαμε. Τι άκαρδοι!
Ο επίτιμος κόφτης @spor_os αφού εκφώνησε τον πανηγυρικό της ημέρας παραχώρησε την μάχαιρα στο αδέλφι του ξενιτεμένου @Defkalion. Ο @Stelios, που συνοδευόταν από την κοπέλα του :bleh: γρήγορα πήρε το κολάι στον τεμαχισμό της πίτας και φοβάμαι ότι η καρέκλα του επίτιμου τρίζει :D. Εννοείται ότι του χρόνου θα την κόψεις εσύ Def!
Επίσης πρέπει να αναφερθώ στους φοβερούς λαχνούς που τύπωσε ο επίτιμος. Πραγματικά η εξέλιξη σε αυτό το φόρουμ είναι ραγδαία :p. Άσε που με αυτούς κατάφερα και κέρδισα οδηγό (ή μήπως "φταίει" η Nedelja; - μην ξεχάσω μπυροκέρασμα :haha:). Ανέβηκε και το ηθικό μου!

Καλή χρονιά να έχουμε λοιπόν!
 
Last edited:

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Παντα χαιρομαι που σας βλεπω φιλαρακια μου!!!!!Δυστυχως αναγκαστηκα να φυγω νωρις.Τι ωρα το διαλυσατε?
Ξεχασα νας σας πω ..μπηκα στο μετρο και ειδα τον κοσμο να με κοιταει περιεργα.Ο λογος?Ειχα ξεχασει κολημενο το καρτελακι με το ψευδωνυμο μου......

Μαρη Νεντι ποσο στεγνα με εδωσες πια !!!Φαινονται και τα σφραγισματα!!!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.130
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Να πω κι εγώ με τη σειρά μου ένα μεγάλο μπράβο στα κορίτσια για την οργάνωση και στην Έλενα για τη νοστιμότατη και υπερστυλάτη βασιλόπιτα! :)

Πολύ όμορφα ήταν! Τα είπαμε, γελάσαμε και (παρα) ήπιαμε! Ανθρώπινες αδυναμίες! :p

Κι εγώ χάρηκα που μίλησα με αγαπητά μου μέλη που ήδη γνώριζα, αλλά και που γνώρισα αρκετά καινούρια! :)

Πρωταγωνίστρια στις συζητήσεις της βραδιάς η Qatar όντως! Λιγότεροι ήταν όσοι δεν είχαν πατήσει το κουμπί από τους υπολοίπους! Τι πράγμα κι αυτό! :)

Πάντα τέτοια να έχουμε αγαπητοί μου φίλοι, κι ας ωθούμε ο ένας τον άλλο στην οικονομική καταστροφή! :p Αλλά δεν πειράζει, όπως άλλωστε έχει πει η ακαδημαϊκή κοινότητα, η αγορά εμπειριών και όχι υλικών αγαθών μας κάνει πιο ευτυχισμένους! :)
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Nα μαι και γω!!!!

Να ευχηθω με τη σειρα μου και του χρονου να ειμαστε καλα!

@Kanel28 @Nedelja @katkats σας ευχαριστουμε τοοοοσο πολυ για την αψογη διοργανωση! μεχρι και λαχνους travelstories μας ειχατε!!!

@sporos μην ακους κανεναν η κληρωση ηταν αδιαβλητη!!!

@Stelios αληθεια λενε οτι εισαι μηχανικος;;;;; δηλαδη αν δεν ησουν ποσο πιο στραβα θα την εκοβες!; χαχααχαχα χαρηκα πολυ που σε ξαναειδα, και του χρονου να συνοδεψεις το αφεντικο!

@Defkalion το Elena's cupcakes σας ευχαριστει για την προτιμηση και σας ενημερωνει οτι εχει ηδη αρχισει να παραγγελνει κουπατ καγκουρο για το μεγαλο παρτυ!!!!

Σας ευχαριστω ολους τοσο πολυ για τα καλα και γλυκα σας λογια για την πιτουλα μας!!! Για τετοιους ανθρωπους θα εχω παντα χρονο και διαθεση να ετοιμαζω τα καλυτερα!

Υ.Γ Τελικα εκτος απο τη σημαια του Καταρ επρεπε να χα βαλει και ενα ΚΟΥΜΠΙ που ολοι πατησατε εκτος απο μενα....:klaps:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.682
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom