Κοροναϊός - Ανταποκρίσεις από το εξωτερικό.

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Υπάρχει διαβάζω και ειδική άδεια με αποδοχές.Αν θέλεις γράψε δύο λόγια για να ενημερωνόμαστε.
Μπα δεν έχω ιδιαίτερη γνώση γύρω από αυτό το πράγμα, ξέρω ότι η κυβέρνηση έχει βγάλει ένα επίδομα των $1500 το δεκαπενθήμερο που παίρνουν όσοι δουλεύουν σε επιχειρήσεις που αναγκάστηκαν να κλείσουν, αλλά υπάρχει πάρα πολύς κόσμος που έχει επηρεαστεί προφανώς.

Γενικά υπάρχει τεράστιο μούδιασμα από την επιστροφή σε ολικό lockdown. :(
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Μπα δεν έχω ιδιαίτερη γνώση γύρω από αυτό το πράγμα, ξέρω ότι η κυβέρνηση έχει βγάλει ένα επίδομα των $1500 το δεκαπενθήμερο που παίρνουν όσοι δουλεύουν σε επιχειρήσεις που αναγκάστηκαν να κλείσουν, αλλά υπάρχει πάρα πολύς κόσμος που έχει επηρεαστεί προφανώς.

Γενικά υπάρχει τεράστιο μούδιασμα από την επιστροφή σε ολικό lockdown. :(
Βγαίνετε έξω μόνο για τα απαραίτητα από όσο καταλαβαίνω(σούπερ μάρκετ, φαρμακεία). Πώς γίνεται; Με αποστολή SMS όπως γινόταν στην Ελλάδα; Υπάρχουν συγκεκριμένες ώρες που μπορεί να κυκλοφορεί κάποιος;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Όχι δε χρειάζεται κάτι τέτοιο, απλά πας σουπερμάρκετ. Η κυκλοφορία έχει απαγορευτεί από τις 8μμ ως τις 5 πμ
 
Μηνύματα
109
Likes
58
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παταγονία
καλησπέρα σε όλους,

έχει κανείς ιδέα τι γίνεται Ισπανία και πιο συγκεκριμένα Ανδαλουσία;
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Παντού μάσκες σε όλη την Ισπανία,εκτός από Κανάρια νησιά.Η βλακεία στην υπερβολή.
Βλέπω κόσμο με μάσκες και μέσα στα αυτοκίνητα τους.Ο γείτονας απέναντι μου,φοράει
ακόμα και στην αυλή του.
 
Μηνύματα
109
Likes
58
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παταγονία
Ρωτάω γιατί είχα κλείσει για Ανδαλουσία μέσω Μαδρίτης 31/8 κ δεν ξέρω τελικά αν αξίζει να πάω φέτος
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.531
Likes
8.472
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Ισχύει ότι στην Γαλικια απαγορευσαν το κάπνισμα σε εξωτερικούς χώρους επειδή φοβούνται ότι ο ιός μεταδίδεται με τον καπνό;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.705
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom