Ελβετία Κοσμοπολίτικη Ελβετία - Σ.Μόριτζ !!!

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
733
Επόμενο Ταξίδι
??????
Φεύγει ο γιος μου Ελβετία 24 Αυγούστου με 5 Σεπτεμβρίου , στο Saas Fee, αν το έγραψα σωστά, για προπόνηση στο σκι, τι φράγκα να του δώσω? Ήταν Αυστρία 9-24 Ιουλίου πάλι για σκι και είχε μαζί 450 ευρώ και γύρισε πίσω τα 200. Σημείωση είναι 14 χρονών, και όλα είναι πληρωμένα, αυτά θα του τα δώσω για προσωπικά του έξοδα
 

Kate7

Member
Μηνύματα
122
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Europe roadtrip by moto
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Αφού θα κάτσει λιγότερες μέρες απ'ότι βλέπω, εγώ θα του έδινα τα ίδια χρήματα, μιας και η ελβετία είναι πιό ακριβή από την Αυστρία.
 

Kerveros

Member
Μηνύματα
53
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Cercedilla, Spain
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Φεύγει ο γιος μου Ελβετία 24 Αυγούστου με 5 Σεπτεμβρίου , στο Saas Fee, αν το έγραψα σωστά, για προπόνηση στο σκι, τι φράγκα να του δώσω? Ήταν Αυστρία 9-24 Ιουλίου πάλι για σκι και είχε μαζί 450 ευρώ και γύρισε πίσω τα 200. Σημείωση είναι 14 χρονών, και όλα είναι πληρωμένα, αυτά θα του τα δώσω για προσωπικά του έξοδα

Στα μέρη μου έρχεται. Στο καντόνι του Valais
To Saas Fe ειναι πανάκριβο. Σχεδόν ίδιες τιμές με το γειτονικό Zermatt που έχει θέα στο Matterhorn.

Οπότε για 12 μέρες που θα μείνει ο γιος σου και αν τα μόνα έξοδα από ότι καταλαβαίνω είναι κάνας καφές και αναμνηστικά θα έλεγα γύρω στα 500 φράγκα ώστε να χει μια ασφάλεια
 

ellin22

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
αφου εκει στο ξενοδοχειο σου ειπαν να πας σε εκεινο το μερος των μη καπνιστων με ποιο δικαιωμα ηρθαν οι 2 τυποι και σου ειπαν οτι ειναι πριβε ο χωρος? αυτο το εκαναν μονο σε εσας που σας ειδαν ελληνες ή και σε αλλους?
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.672
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Θαυμάσια ιστορία.
Μου άρεσε πολύ ο χιουμοριστικός τρόπος που γράφεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.798
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom