Κουίζ

LULLU

Member
Μηνύματα
3.506
Likes
7.699
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
11 εχασα το πινακα , τη πολη που νομιζα ηταν Μαροκο και τη πλωτη πολη.
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.553
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Ε, είναι πολύ δύσκολο. Βρήκα 7.
1586079454714.png

Κι από τα 7 που βρήκα στα δύο μόνο έχω πάει. Σε άλλα 2-3 που έχω πάει δεν τα βρήκα.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
7 με καποια που γνωριζα και με λιγη τυχη....
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
5 και το ένα λόγω σπόιλ μες στο νήμα. Δεν έχω πάει σε κανένα.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
0 από τύχη ..γ@@ω την τύχη μου..

Αστειεύομαι 7 βρήκα, σε ένα έχω πάει, κάνα 2 3 με λογική και απο ντοκιμαντέρ και 3 από τύχη..

Το ξανάκανα και δεύτερη φορά και έγινα εξπερτ 14 .. ούτε τώρα τα βρήκα όλα μου ξέφυγε ένα..

Ε καλά τώρα δείχνει κάτι βουνά στο βάθος από μια σπηλιά η ένα σοκάκι η ένα βουνό ηφαίστειο μόνο του.. πως να τα βρεις;; βάλε και κάτι άλλο βρε αδερφέ να προδίδει..
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
η ένα βουνό ηφαίστειο μόνο του.. πως να τα βρεις;;
Αν και δεν έχω πάει στη χώρα, η εικόνα του ηφαιστείου μου είναι πολύ χαρακτηριστική/γνώριμη. Για την ακρίβεια πριν καν δω τις επιλογές, είχα βρει ήδη τη χώρα :lol:

Επειδή δεν το ανέφερα στο αρχικό μου ποστ, εννοείται ότι βρήκα κι εγώ κάποια από τύχη. Από τα 9 ήξερα μόνο τα 5. Είναι όντως δυσκολακι. Να βρούμε κανένα άλλο πιο ευκολο:haha:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Παλιά θυμάμαι ένα παιχνίδι εδώ όπου κάποιος έβαζε φωτο και οι άλλοι προσπαθούσαν να βρουν ποιο είναι το μερος... αλλά ήταν λίγο fake γιατί μπορούσες να χρησιμοποιήσεις βοήθεια απο google map..
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Παλιά θυμάμαι ένα παιχνίδι εδώ όπου κάποιος έβαζε φωτο και οι άλλοι προσπαθούσαν να βρουν ποιο είναι το μερος... αλλά ήταν λίγο fake γιατί μπορούσες να χρησιμοποιήσεις βοήθεια απο google map..
Ναι το θυμάμαι κι εγώ! Που πήγε αυτό άραγε; Πλάκα είχε. Εντάξει το νόημα ήταν να παίξεις, όχι να το παίξεις έξυπνος :p

Edit: το βρήκα!! Μήπως να το ζωντανέψουμε; https://www.travelstories.gr/community/threads/Πού-είναι-στον-κόσμο-v2.25039/page-274
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Ναι το θυμάμαι κι εγώ! Που πήγε αυτό άραγε; Πλάκα είχε. Εντάξει το νόημα ήταν να παίξεις, όχι να το παίξεις έξυπνος :p

Edit: το βρήκα!! Μήπως να το ζωντανέψουμε; https://www.travelstories.gr/community/threads/Πού-είναι-στον-κόσμο-v2.25039/page-274
Μετραει!! Αλλα θα υπαρχει και η βοηθεια του γουγλη σιγουρα!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.726
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom