Κουπόνι από airshop.gr

Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Αυτές οι προσφορές βοηθάνε μόνο εσάς που ταξιδεύετε με χειραποσκευές (απ΄ότι φαίνεται)... Εμείς που θέλουμε να παίρνουμε όλη τη προίκα μας μαζί ακόμα και για τριήμερο τι θα κάνουμε??? Ας όψονται τα μίλια αχ η τσεπούλα μου :cry:
Και χωρίς χειραποσκευές άμα λάχει :D
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.020
Likes
40.999
Αυτές οι προσφορές βοηθάνε μόνο εσάς που ταξιδεύετε με χειραποσκευές (απ΄ότι φαίνεται)... Εμείς που θέλουμε να παίρνουμε όλη τη προίκα μας μαζί ακόμα και για τριήμερο τι θα κάνουμε??? Ας όψονται τα μίλια αχ η τσεπούλα μου :cry:
Μιλας στη γυναίκα που σκεφτεται το μικρό μαύρο φόρεμα ¨μηπως χρειαστεί¨, βραδινή τσάντα και γόβες "μήπως χρειαστούν¨, δεύτερο πανωφόρι "μηπως χρειαστει". Κατ' αρχάς άλλαξε χειραποσκευή. Δεν παμε πουθενά χωρίς την προίκα μας...
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Απλά για ενημέρωση λοιπών ....

Για τα 2 εισιτήρια που είχα εκδώσει μέσω το airshop (με Ryanair), είδα ότι η διαχείριση αυτών είναι στο airshop (e-mail & τηλέφωνο τα δικά τους).
Nα πω την αλήθεια δεν μου είχε ξανασυμβεί...

Επικοινωνώντας με το ταξ. γραφείο, μου είπαν ότι οτιδήποτε θέλω (αποσκευή, θέση κλπ) θα γίνεται μέσω του γραφείου.
Οι χρεώσεις τους είναι ακριβότερες έτσι από ότι με Ryanair.
Eξηγώντας τους ότι δεν με συμφέρει οικονομικά, μου είπαν ότι αν θέλω να μπουν τα δικά μου στοιχεία (e-mail και κινητό), να τους ενημερώσω...

Αντιγράφω το απαντητικό τους
" Η διαχείριση των κρατήσεων πραγματοποιείται με την εισαγωγή του κωδικού κράτησης & του mail που στην συγκεκριμένη περίπτωση είναι της εταιρείας μας.
Διαχείριση εταιρειών low cost όπου είναι υποχρεωτικό το check – in είναι συνδεμένες στο δικό μας e-mail καθώς αναλαμβάνουμε την αποστολή των καρτών επιβίβασης στον προβλεπόμενο χρόνο καθώς και την ενημέρωση για οποιαδήποτε αλλαγή στην ώρα / ημερομηνία πτήσης.
Αν παρολαυτά επιθυμείτε να ενεργοποιήσουμε τις κρατήσεις στο e-mail σας με την συνολική ευθύνη τους, παρακαλώ όπως μας ενημερώσετε προκειμένου να ολοκληρωθεί αυτή η διαδικασία."
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Καλησπέρα,

όσοι έχετε χρησιμοποιήσει τη συγκεκριμένη ιστοσελίδα πήγαν όλα καλά με τις κρατήσεις σας; Διάβασα παραπάνω περί Ryanair αλλά γενικά έχει αντιμετωπίσει κάποιος κανένα θέμα; Εν ολίγοις είναι αξιόπιστο το site; Δεν το είχα ξανακούσει μέχρι τώρα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.187
Μηνύματα
883.363
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom