Γενικά Κράτηση αεροπορικού εισιτηρίου χωρίς πιστωτική

doris12

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
παιδια να ρωτησω δεν εχω πιστωτικη καρτα γινεται αλλιως να κλεισω εισητηριο????
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
παιδια να ρωτησω δεν εχω πιστωτικη καρτα γινεται αλλιως να κλεισω εισητηριο????
Ναι γινεται... με paypal ή με καταθεση σε τραπεζικο λογαριασμο ή να πας σε τουριστικο γραφειο και να πληρωσεις cash. Βεβαια ετσι δεν μπορεις να κανεις κρατηση για πτηση με low cost εταιρεια. Υπαρχουν καποια γραφεια που διαφημιζουν οτι κλεινουν χωρις καρτα εισιτηρια low cost αλλα δεν ξερω ποσο αξιοπιστα ειναι.
 

doris12

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
εγω βρηκα μια καλη τιμη για καπου γι αυτο το θελω μηπως εχεις καποιον αριθμο να παρω και να ρωτησω μια ειδικα γι αυτο που ειπες να καταθεσω σε τραπεζικο λογαριασμο ....εχει εδω στην αθηνα γραφειο??
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δες viva travel, pamediakopes, travelplanet24, airtickets ισως να υπαρχουν κι αλλα. Δες ποιο ειναι πιο οικονομικο για την πτηση που θες και παρε τηλεφωνο. Τηλεφωνα θα βρεις τις ιστοσελιδες τους.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
παιδια να ρωτησω δεν εχω πιστωτικη καρτα γινεται αλλιως να κλεισω εισητηριο????
Και φυσικά υπάρχει και λύση της prepaid που είναι πολύ εξυπηρετική για οποιαδήποτε συναλλαγή μέσω ίντερνετ.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Και φυσικά υπάρχει και λύση της prepaid που είναι πολύ εξυπηρετική για οποιαδήποτε συναλλαγή μέσω ίντερνετ.
Α, αυτο εννοουσε. Εγω νομιζα πως γενικα δε θελει καρτες. Αν ειναι ετσι ναι, υπαρχει και η prepaid και η χρεωστικη.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Α, αυτο εννοουσε. Εγω νομιζα πως γενικα δε θελει καρτες. Αν ειναι ετσι ναι, υπαρχει και η prepaid και η χρεωστικη.
Α, δεν ξέρω τι εννοούσε...:roll: Πιθανόν να μη θέλει καθόλου κάρτες. Αλλά μια και ανέφερες εσύ κάποιες πιθανές επιλογές, είπα κι εγώ αυτό που απέμενε, τη λύση της prepaid δηλαδή. Πάντως παλιότερα που δεν είχα prepaid είχα πάρει τηλέφωνο την airtickets.gr και μου είχαν κλείσει το εισιτήριο που ήθελα, κάνοντας κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό.
 

passa

Member
Μηνύματα
24
Likes
11
Τον ιανουαριο εκλεισα για birmingham μεσω travelplanet οπου πηγα και πληρωσα με μετρητα στα γραφεια τους και πριν 10 μερες για παρισι μεσω vivatravel οπου κατεθεσα με μετρητα σε τραπεζικο λογαριασμο τους. Η διαφορα εγκειται οτι εχεις 24 ωρες περιθωριο να πας να πληρωσεις ωστε να ισχυσει η κρατηση, στην μια περιπτωση πληρωσα 316 ευρω για 2 ατομα και στην αλλη 274.
 

doris12

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
παιδια εχω βρει στην aegean ενα εισητηριο εκει μπορω να το κλεισω χωρις καρτα ετσι????αυριο 8α παρω τηλεφωνο στα γραφεια μηπως μπορω να παω να πληρωσω εκει??
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Γιατί δεν πας σε ένα τουριστικό γραφείο; Θα πληρώσεις 10-20 ευρώ έξτρα αλλά πιο εύκολο θα σου είναι
 

doris12

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
παιδια ευχαριστω πολυ το βρηκα να στε ολοι καλα και παλι ευχαριστω.....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.176
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom