Κράτηση θέσεων μέσω διαδικτύου στον ΟΣΕ!!!!

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Tι εννοειτε να βγαλει τις προσφορες του επομενου μηνα; Εγω κοιτουσα για τελος Γεναρη και παρ'ολο που οι θεσεις δεν ειχαν χρωματα (αναλογα με τη τιμη) και δωρακια εβγαζε 19 ευρω το κανονικο και 14 το φοιτητικο.
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Tι εννοειτε να βγαλει τις προσφορες του επομενου μηνα; Εγω κοιτουσα για τελος Γεναρη και παρ'ολο που οι θεσεις δεν ειχαν χρωματα (αναλογα με τη τιμη) και δωρακια εβγαζε 19 ευρω το κανονικο και 14 το φοιτητικο.
Μιλάω μονο για το ιντερσίτυ..
γυρω στις 25 καθε μηνα βγάζει προσφορες για τον επόμενο μήνα, αρα του Γεναρη θα τις βγάλει αυριο-μεθαύριο
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Tι εννοειτε να βγαλει τις προσφορες του επομενου μηνα; Εγω κοιτουσα για τελος Γεναρη και παρ'ολο που οι θεσεις δεν ειχαν χρωματα (αναλογα με τη τιμη) και δωρακια εβγαζε 19 ευρω το κανονικο και 14 το φοιτητικο.
Manelaki, 19 ευρώ έχει μόνο το νυκτερινό που αναχωρεί από Αθήνα στις 23:55. Μην κοιτάς τι λέει στ' αριστερά, πρέπει να κάνεις "κλικ" πάνω σε μία θέση για να σου βγάλει την τιμή. Μόλις το κοίταξα για διάφορες ημερομηνίες στο τέλος του Γενάρη και βγάζει 34.70 το απλό και 26 ευρώ το φοιτητικό.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Α καταλαβα. Εγω το νυχτερινο κοιτουσα γι'αυτο, ειναι στανταρ 19 εκει. Δε με νοιαζει η μιση ωρα διαφορα αλλα αν το εβρισκα 10 ευρω φτηνοτερο δε θα με χαλουσε :)
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Α καταλαβα. Εγω το νυχτερινο κοιτουσα γι'αυτο, ειναι στανταρ 19 εκει. Δε με νοιαζει η μιση ωρα διαφορα αλλα αν το εβρισκα 10 ευρω φτηνοτερο δε θα με χαλουσε :)
Ε, κάνε υπομονή, σε λίγο θα βγουν οι προσφορές και μπορεί να βρεις 9άρια και για τα πρωινά τρένα αλλά και για το βραδυνό.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Οι περισσοτερες θεσεις εχουν γρι χρωμα. Γιατι; Ενω οταν τις παταω λενε 19 ευρω διπλα στο χρηματικο ποσο.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Η σελίδα του ΟΣΕ, πέρα από μια μικρή αλλαγή κατά τη διαδικασία αγοράς του εισιτηρίου (ζητάει να συμπληρώσεις πρώτα τον αριθμό των ατόμων που ταξιδεύουν για να σου εμφανίσει τις θέσεις που μπορείς να επιλέξεις), ζητάει πλέον και κάποια στοιχεία επικοινωνίας (όνομα, τηλέφωνο και email) και αμέσως μετά την αγορά του εισιτηρίου σου στέλνει επικυρωτικό email με τα στοιχεία του εισιτηρίου που αγόρασες (κωδικό, ημερομηνία, προορισμό, βαγόνι, θέση) στα ελληνικά και στα αγγλικά καθώς και το link στο οποίο μπορείς να βρεις και να τυπώσεις το εισιτήριό σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.144
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom