Κρακοβία

MAriaORF

Member
Μηνύματα
177
Likes
19
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!!!!!
Θέλουμε να οργανώσουμε οδικό ταξίδι προς Κρακοβία!! Είναι άραγε εφικτό η θα τα παίξουμε??? Καμιά ιδέα???
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πήγαινε με πτήση... ή την Πολωνία θα δεις ή 2000 χλμ αυτοκινητόδρομους... διάλεξε.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
το οδίκο δε είναι τίποτα το τραγίκο, το έχω κάνει πάνω απο 30 φορές κι ακομά ζω

αλλά αν θελεις κάποια βοήθεια, πες μου κι πολλή ευχαρίστως να σε βοήθησω :)
 

MAriaORF

Member
Μηνύματα
177
Likes
19
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!!!!!
Μέσω Σκοπίων υποθέτω ε? Το μόνο που με κολλάει είναι οτι θα έχω και τα παιδιά μου..δεν υπάρχει λόγος ανησυχίασ έτσι?? Πρώτο βράδυ Βουδαπέστη η καπου πιο κοντά??
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
κι μέσω Ρουμανίας/Βουλγαρίας το έκανα κι μέσω Ιταλίας.
δε ξέρω από που ξεκινάς το ταξίδι, αλλά εμείς όταν πήγαμε τελευταία φορά ήταν μέσω Σκόπιων κι Σερβίας.
Ξεκινήσαμε από Αθήνα την νύχτα κι φτάσαμε πρωί πρωί λίγα χλμ έξω από τους Ευζώνους. Κοιμήθηκαμε λίγο κι κατά της 10 ξεκινήσαμε το ταξίδι μέχρι την Ουγγάρια. Μόλις πέρασαμε τα σύνορα στην Subotica κι μπήκαμε Ουγγάρια πήγαμε για ύπνο σε ένα ράντσο/ξενοδχείο λίγο έξω από την πόλη Szeged. το πρώι φύγαμε κι φτάσαμε στην Πολώνια κατά της 17-18 το απογευμα.

υποσημείωση το ταξίδι έγεινε το 2002 η το 2003 τότε που ακόμα η Πολώνια, Ουγγάρια κι Σλοβακία δε μπήκαν ακόμα στην ΕΕ, το οποίο σήμαινε κι παραπάνω ώρες αναμονή στα σύνορα.
 

MAriaORF

Member
Μηνύματα
177
Likes
19
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!!!!!
Ναι με συγχωρεις δεν ειπα πως θα ξεκινησουμε απο Θεσσαλονικη...ωραια ευχαριστω για τις πληροφοριες ..μπαινω google earth να το ξεκινησω!! Αν εχω αλλες ερωτησεις θα επανελθω!!! ευχαριστω!!
 

MAriaORF

Member
Μηνύματα
177
Likes
19
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!!!!!
κι μέσω Ρουμανίας/Βουλγαρίας το έκανα κι μέσω Ιταλίας.
δε ξέρω από που ξεκινάς το ταξίδι, αλλά εμείς όταν πήγαμε τελευταία φορά ήταν μέσω Σκόπιων κι Σερβίας.
Ξεκινήσαμε από Αθήνα την νύχτα κι φτάσαμε πρωί πρωί λίγα χλμ έξω από τους Ευζώνους. Κοιμήθηκαμε λίγο κι κατά της 10 ξεκινήσαμε το ταξίδι μέχρι την Ουγγάρια. Μόλις πέρασαμε τα σύνορα στην Subotica κι μπήκαμε Ουγγάρια πήγαμε για ύπνο σε ένα ράντσο/ξενοδχείο λίγο έξω από την πόλη Szeged. το πρώι φύγαμε κι φτάσαμε στην Πολώνια κατά της 17-18 το απογευμα.

υποσημείωση το ταξίδι έγεινε το 2002 η το 2003 τότε που ακόμα η Πολώνια, Ουγγάρια κι Σλοβακία δε μπήκαν ακόμα στην ΕΕ, το οποίο σήμαινε κι παραπάνω ώρες αναμονή στα σύνορα.







Καλο ταξιδι για Οσλο..το ποσο σε ζηλευω θα το υποθετεις!:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.033
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom