Κρητική Κοπή Πίτας

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Κυριακή 8 Μαρτίου.
Ταβέρνα ""Λάβετε Φάγετε"
Αχλαδ'ες Ρεθυμνο
Ώρα 14:00

Παρόντες δήλωσαν οι εξεις
eva kas
Loulou +1
Triplover
Mpampis1979
Marlen123
rethimno +1
Miat +3
Argiro +1
Sif....
World nomad
Άντε να μεγαλώσει η λίστα μας .....
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.728
Likes
14.325
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Εσύ @Triplover θα πας σε όλες τις συγκεντρώσεις;

Είδα ότι είσαι από Κρήτη βέβαια, όπως κι εγώ, αλλά φαντάστηκα ότι μένεις στη Θεσσαλονίκη.

Για φέτος δε γίνεται να κατέβω στη συνάντηση αλλά μια άλλη φορά θέλω να γνωρίσω και όλους τους παραπάνω αναγραφέντες για παρουσία στη φετινή συνάντηση.

Καλά να περάσετε στο αγαπημένο Ρέθυμνο που πήγαινα σχολείο (λύκειο) πριν από ακριβώς 45 χρόνια.
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.183
Likes
4.033
Εσύ @Triplover θα πας σε όλες τις συγκεντρώσεις;

Είδα ότι είσαι από Κρήτη βέβαια, όπως κι εγώ, αλλά φαντάστηκα ότι μένεις στη Θεσσαλονίκη.

Για φέτος δε γίνεται να κατέβω στη συνάντηση αλλά μια άλλη φορά θέλω να γνωρίσω και όλους τους παραπάνω αναγραφέντες για παρουσία στη φετινή συνάντηση.

Καλά να περάσετε στο αγαπημένο Ρέθυμνο που πήγαινα σχολείο (λύκειο) πριν από ακριβώς 45 χρόνια.
Είμαι ο κλασικός αλκοολικος που ψάχνει αφορμή να τρυπωνει σε γλέντια και πανηγύρια. Όπου πίτα και χαρά, ο Triplover πρώτος.
Είμαι από Θεσσαλονίκη και μένω στα Χανιά. Καλώς εχόντων των πραγμάτων θα δηλώσω παρόν στη τρίτη κατά σειρά Κρητική κοπή πίτας
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Εσύ @Triplover θα πας σε όλες τις συγκεντρώσεις;

Είδα ότι είσαι από Κρήτη βέβαια, όπως κι εγώ, αλλά φαντάστηκα ότι μένεις στη Θεσσαλονίκη.

Για φέτος δε γίνεται να κατέβω στη συνάντηση αλλά μια άλλη φορά θέλω να γνωρίσω και όλους τους παραπάνω αναγραφέντες για παρουσία στη φετινή συνάντηση.

Καλά να περάσετε στο αγαπημένο Ρέθυμνο που πήγαινα σχολείο (λύκειο) πριν από ακριβώς 45 χρόνια.
45 χρόνια να έρθεις στο Ρέθυμνο?? Διαπρατεις έγκλημα κατά σειροη και κατ' εξακολούθηση
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.728
Likes
14.325
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
45 χρόνια να έρθεις στο Ρέθυμνο?? Διαπρατεις έγκλημα κατά σειροη και κατ' εξακολούθηση
Τέτοια εγκλήματα δεν κάνω. Κάθε χρόνο περνώ έστω και για μια μέρα. Συνήθως καλοκαίρι. Είμαι κατά το ήμισυ από Βισταγή. Έχω φίλους και συγγενείς.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Τέτοια εγκλήματα δεν κάνω. Κάθε χρόνο περνώ έστω και για μια μέρα. Συνήθως καλοκαίρι. Είμαι κατά το ήμισυ από Βισταγή. Έχω φίλους και συγγενείς.
Από κάπου αλλού όμως δε σε έχω δει να περνάς.... :)
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
ToniaL και Borealis σας βολεύει το Ρέθυμνο ??
 

Tonia L.

Member
Μηνύματα
293
Likes
2.977
ToniaL και Borealis σας βολεύει το Ρέθυμνο ??
Καλησπέρα και από εμένα! Μου φαίνεται πολύ λογικό να μοιράζεται η απόσταση για να εξυπηρετηθούν όσο γίνεται περισσότεροι.
Όπως είχα απαντήσει και στην αρχή της συζήτησης δεν ξέρω αν θα έχω χρόνο για να παρευρεθώ στη συνάντηση λόγω υποχρεώσεων με το μεταπτυχιακό. Καταλαβαίνω ότι θα πρέπει να κάνετε τον προγραμματισμό για την συνάντηση και να ξέρετε τον αριθμό των ατόμων που θα έρθουν, οπότε βάσει λογικής δεν θα μπορέσω να έρθω (δυστυχώς). Εάν αλλάξει κάτι και έχω ολοκληρώσει εγκαίρως τις εργασίες μου, θα ενημερώσω σχετικά!
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Εγώ είμαι ήδη στα Χανιά, μέχρι 8 Μάρτη πιστεύω θα έχω μάθει τα κατατόπια οπότε θα μπορέσω να σας βρω στο Ρέθυμνο (δώστε οδηγίες πάντως).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.594
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom