Κρητική Κοπή Πίτας

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Από Μεσαρά θα πάει κανείς; Πιθανόν (όχι σίγουρο ακόμη) να βρίσκομαι κάτω για μια δουλειά που έχω το Σάββατο, αλλά θα είμαι χωρίς μεταφορικό μέσο.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Από Μεσαρά θα πάει κανείς; Πιθανόν (όχι σίγουρο ακόμη) να βρίσκομαι κάτω για μια δουλειά που έχω το Σάββατο, αλλά θα είμαι χωρίς μεταφορικό μέσο.
Προς το παρόν δεν έχουμε άφιξη από Μεσσαρά αν και αχνοφενετε κάτι από Ζαρό αλλά δεν είναι σίγουρο...
 

MIAT

Member
Μηνύματα
416
Likes
1.119
Ονειρεμένο Ταξίδι
Svalbard, Κίνα, Αλάσκα
Παιδιά εμάς το MIATAKI ανέβασε πυρετό από χτες βράδυ . Δεν ξέρω πως θα πάει αλλά αν συνεχίσει έτσι μας βλέπω να μην τα καταφέρνουμε . Θα ενημερώσω κατά το τέλος της εβδομάδας
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
Παιδιά εμάς το MIATAKI ανέβασε πυρετό από χτες βράδυ . Δεν ξέρω πως θα πάει αλλά αν συνεχίσει έτσι μας βλέπω να μην τα καταφέρνουμε . Θα ενημερώσω κατά το τέλος της εβδομάδας
περαστικα στο μικρο...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Παιδιά εμάς το MIATAKI ανέβασε πυρετό από χτες βράδυ . Δεν ξέρω πως θα πάει αλλά αν συνεχίσει έτσι μας βλέπω να μην τα καταφέρνουμε . Θα ενημερώσω κατά το τέλος της εβδομάδας
Όλα θα πάνε καλά με το Μιατακι είμαι σίγουρη ότι θα είσαι μαζί μας θα περάσουμε τέλεια όπως κάθε χρόνο άσε που θα νιώθεις ασφαλής με το ιατρικό στόλο που έχουμε..
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Borealis παιδί μου που ευρισκεσε ;; Άντε σε περιμένουμε...θέλουμε και άλλα πρωτακια φέτος...
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Ενδιαφέρετε μια γνωστή μου που δεν είναι μέλος στο φόρουμ αλλά ταξιδεύει για την κοπή πίτας που είναι από Αγία Γαλήνη,θα με ενημερώσει για ποσά άτομα θα είναι κ θα σας πω
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Δύο μέρες μας έμειναν άντε να δηλώσετε και οι τελευταίοι για να κλείσουμε τραπέζι είμαι σίγουρη ότι έχουμε και άλλα Κρητικοπουλα στο φόρουμ που με χαρά θα καλοσωρησουμε..
Τώρα σας πιάσανε οι ντροπες....
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
Δύο μέρες μας έμειναν άντε να δηλώσετε και οι τελευταίοι για να κλείσουμε τραπέζι είμαι σίγουρη ότι έχουμε και άλλα Κρητικοπουλα στο φόρουμ που με χαρά θα καλοσωρησουμε..
Τώρα σας πιάσανε οι ντροπες....
θα ελθει και η Αγγελικη ......αρα εγω η ολγα και αγγελικη
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Από Μεσαρά θα πάει κανείς; Πιθανόν (όχι σίγουρο ακόμη) να βρίσκομαι κάτω για μια δουλειά που έχω το Σάββατο, αλλά θα είμαι χωρίς μεταφορικό μέσο.
Τελικά η δουλειά αναβλήθηκε, οπότε δυστυχώς θα μείνω στην Αθήνα αυτό το Σ/Κ. :(
 

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
Καλησπέρα σε όλους!!
Εμεις δυστυχώς δεν θα έρθουμε γιατί με τις "ιώσεις" που κυκλοφορούν φοβάμαι για τα παιδιά ειδικά για την μπεμπουλα..
Τα τελευταία 10 χρόνια έρχομαι σε κάθε κοπή πίτας είτε έχω ταξιδέψει κάπου είτε όχι.. Και ταξιδεύω ακούγοντας τα δικά σας ταξίδια..
Λυπάμαι που δεν θα σας δω φέτος.. Καλά να περάσετε!!! ❤
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.674
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom