Κρητικη Κοπη Πιτας 2019

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Eva kas μη χασομεράς παρακαλώ να δοθούν στη δημοσιότητα τα γλυκά που θα ακολουθήσουν το γεύμα για να διαλέξουμε .
Ψηφιζω πρώτη
Το θεικό προφιτερολ που ακόμα και το προφιτερολ του Αντριά στη Αθήνα υποκλίνεται μπροστά στο δικό σου
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Χαχαχα!!!!!είπα να μην κάνω γκάλοπ φέτος και να φτιάξω απλά 2 γλυκά........και εννοείται ότι το ένα είναι το προφιτερόλ!!!!σε μεγάλη πιατέλα......κλασικά......το άλλο τώρα μάλλον ότι θα είναι ένα μιλφει........
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Λόγω της γέννησης του νέου μας τέκνου, δεν θα μπορέσουμε δυστυχώς φέτος να έρθουμε. Είμαι σίγουρος ότι, όπως κάθε χρόνο, θα περάσετε τέλεια ! ! Ραντεβού του χρόνου, εκτός αν σας βγάλει ο δρόμος προς Ρέθυμνο θα χαρούμε πολύ να σας δούμε από κοντά στο νέο μας κατάστημα (πληροφορίες από rethimno).
Πάει το υπέροχο μπανόφι :lol: χαχαχα!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
ΚΡΗΤΙΚΗ ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ

Κυριακή 24 Φλεβάρη
Ταβέρνα Κούμανδρος (Καλύβες Χανιά)
Ωρα 1.30

Ζωηρό ενδιαφέρων εκδήλωσαν οι εξής
eva kas
vito
kokolaki
rethimno +2
argiro +1
sif....+1
mpambis 1979
MIAT +2
Triplover
jmar
renata
danev
marlen123
soudianos +3
World Nomade +1
efi hania
nineta


Kαλωσορίζουμε τα ΄΄πρωτάκια μας ΄΄ jmar , World Nomad, MIAT και danev και περιμένουμε και άλλες εκπλήξεις :clap: Θα περάσουμε τέλεια αύριο :romeo::hug:
 
Last edited:

MIAT

Member
Μηνύματα
416
Likes
1.119
Ονειρεμένο Ταξίδι
Svalbard, Κίνα, Αλάσκα
ΚΡΗΤΙΚΗ ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ

Κυριακή 24 Φλεβάρη
Ταβέρνα Κούμανδρος (Καλύβες Χανιά)
Ωρα 1.30

Ζωηρό ενδιαφέρων εκδήλωσαν οι εξής
eva kas
vito
kokolaki
rethimno +2
argiro +1
sif....+1
mpambis 1979
MIAT +2
Triplover
jmar
renata
danev
marlen123
soudianos +3
World Nomade +1
efi hania


Kαλωσορίζουμε τα ΄΄πρωτάκια μας ΄΄ jmar , World Nomad, MIAT και danev και περιμένουμε και άλλες εκπλήξεις :clap: Θα περάσουμε τέλεια αύριο :romeo::hug:
Κι εγώ επίσης Ελπιζω να μην πέσει το μισό οδικό δίκτυο από τις βροχές και να τα καταφέρουμε να έρθουμε !!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Κι εγώ επίσης Ελπιζω να μην πέσει το μισό οδικό δίκτυο από τις βροχές και να τα καταφέρουμε να έρθουμε !!!
Το meteo μας δίνει στα Χανιά αραιή συννεφιά με 15 βαθμούς δεν έχουμε βροχές :trekker:
 

nineta

Member
Μηνύματα
19
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
μάλι
ΚΡΗΤΙΚΗ ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ

Κυριακή 24 Φλεβάρη
Ταβέρνα Κούμανδρος (Καλύβες Χανιά)
Ωρα 1.30

Ζωηρό ενδιαφέρων εκδήλωσαν οι εξής
eva kas
vito
kokolaki
rethimno +2
argiro +1
sif....+1
mpambis 1979
MIAT +2
Triplover
jmar
renata
danev
marlen123
soudianos +3
World Nomade +1
efi hania


Kαλωσορίζουμε τα ΄΄πρωτάκια μας ΄΄ jmar , World Nomad, MIAT και danev και περιμένουμε και άλλες εκπλήξεις :clap: Θα περάσουμε τέλεια αύριο :romeo::hug:

Καλησπέρα!!
Θα ερχόμουν με μεγάλη μου χαρά από νωρίς... αλλά δυστυχώς έχω παράλληλη κοπή πίτας (τύπου ημερήσιας εκδρομής, όμως), οπότε θα προσπαθήσω να σας προλάβω στο γλυκό!!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
Εντελώς άσχετο με την πίτα,αλλά για να μην ρωτάω αλλού.Αυτή η ωραία ταβέρνα που μαζεύεστε θα είναι ανοικτή δεύτερη ή τρίτη μέρα του Πάσχα;Μεσημέρι;Φυσικά καθώς η παρέα θα είναι μεγάλη(10-12 άτομα) θα γίνει κράτηση 3-4 μέρες πρίν.Τι όνομα ζητάμε;eva;
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
nineta ....Θα ερχόμουν με μεγάλη μου χαρά από νωρίς... αλλά δυστυχώς έχω παράλληλη κοπή πίτας (τύπου ημερήσιας εκδρομής, όμως), οπότε θα προσπαθήσω να σας προλάβω στο γλυκό!![/QUOTE]
Mετά χαράς να σε καλοσωρίσουμε στη παρέα μας...πολλά πρωτάκια έχουμε φέτος !!!!!!:love0054::love0054::love0054::love0054:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Εντελώς άσχετο με την πίτα,αλλά για να μην ρωτάω αλλού.Αυτή η ωραία ταβέρνα που μαζεύεστε θα είναι ανοικτή δεύτερη ή τρίτη μέρα του Πάσχα;Μεσημέρι;Φυσικά καθώς η παρέα θα είναι μεγάλη(10-12 άτομα) θα γίνει κράτηση 3-4 μέρες πρίν.Τι όνομα ζητάμε;eva;
Το φαγητό στη ταβέρνα Κούμανδρος είναι σπιτικό και πεντανόστιμο στείλε στην pm eva kas
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
ΚΡΗΤΙΚΗ ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ

Κυριακή 24 Φλεβάρη
Ταβέρνα Κούμανδρος (Καλύβες Χανιά)
Ωρα 1.30

Ζωηρό ενδιαφέρων εκδήλωσαν οι εξής
eva kas
vito
kokolaki
rethimno +2
argiro +1
sif....+1
mpambis 1979
MIAT +2
Triplover
jmar
renata
danev
marlen123
soudianos +3
World Nomade +1
efi hania
nineta


Kαλωσορίζουμε τα ΄΄πρωτάκια μας ΄΄ jmar , World Nomad, MIAT και danev και περιμένουμε και άλλες εκπλήξεις :clap: Θα περάσουμε τέλεια αύριο :romeo::hug:
Βάλε Vito +1, θα συνοδεύομαι από την @efi.hania. :bleh::bleh::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.678
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom