Κρητικη Κοπη Πιτας

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Τελειες οι φωτο! Ζηλεψα πολυ που δεν καταφερα να ειμαι εκει! Και του χρονου να στε καλα να ξαναβρεθειτε ολοι και να ειμαι και εγω αυτη τη φορα!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
και του χρονου να ειμαστε καλά. τιποτα δεν αλλαξε. ημασταν ολοι εκει.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Μπράβο παιδάκια μου και του χρόνου...Να είστε όλοι καλά. :)
Tίποτα αντικρυστά αρνάκια δεν είχαμε??? :p :p

Nαι ο @soudianos και η @rethimno είναι υπέροχοι :)
Ti αρνάκια καλέ!!!! Στον Ψηλορείτη την κόψαμε? Δίπλα στο κύμα με όλα τα θαλασσινά καλούδια
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
σιγά!!! πήρε το κέρμα που θα το έχει ανάμνηση, τις φτάνει,
Και που το προβλημα?... 2 τα δωρα! Φιλοξενουμε και την κυρια -φιλη ..δωσε της το κινητό μου μετα τις 24 Μαρτιου θα ειμαι στο Ζαρό...σε περιμενω κ σενα για εκεινο το κρασακι που δεν ειπιαμε περσυ..!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Και που το προβλημα?... 2 τα δωρα! Φιλοξενουμε και την κυρια -φιλη ..δωσε της το κινητό μου μετα τις 24 Μαρτιου θα ειμαι στο Ζαρό...σε περιμενω κ σενα για εκεινο το κρασακι που δεν ειπιαμε περσυ..!
Μα που την κοπανάς αποκριάτικα όταν όλο το Ηράκλειο είναι στα μέρη σου; Μόνο καλοκαίρι να το συνδυάσω με ορειβασία στο βουνό Καμάρες
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Μα που την κοπανάς αποκριάτικα όταν όλο το Ηράκλειο είναι στα μέρη σου; Μόνο καλοκαίρι να το συνδυάσω με ορειβασία στο βουνό Καμάρες
Φετος δεν θα εχουμε αποκριατικες εκδηλωσεις στο Ζαρο. Πριν μερικες μερες ο ηγουμενος της Μονής Βροντησιου Χριστοφόρος εκοιμηθει και ετσι αποφασισαμε να μην κανουμε αποκριατικες εκδηλωσεις σε ενδειξη πενθους, σεβασμου και αγαπης.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Φετος δεν θα εχουμε αποκριατικες εκδηλωσεις στο Ζαρο. Πριν μερικες μερες ο ηγουμενος της Μονής Βροντησιου Χριστοφόρος εκοιμηθει και ετσι αποφασισαμε να μην κανουμε αποκριατικες εκδηλωσεις σε ενδειξη πενθους, σεβασμου και αγαπης.
ούτε στη Γέργερη?
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Άλλη μια κοπή πίτας πέρασε και θα περιμένουμε μέχρι του χρόνου να συναντηθούμε ξανά;; Ας κανονίσουμε κι άλλη συνάντηση συντομότερα...όπως παλαιότερα!!!!
Όλα ήταν υπέροχα χθες...πολύ χάρηκα που σας είδα όλους αλλά περισσότερο χάρηκα για τα νέα μέλη...ήταν πολλά και εύχομαι να μας τιμούν με την παρουσία τους κάθε χρόνο!!!
Εύα όλα ήταν τέλεια όπως κάθε χρόνο άλλωστε!!
Όσον αφορά το φλουρί επιτέλους βρέθηκε....γιατί η μάνα μου νόμιζε οτι έχει αρχίσει και τα χάνει... :xalara::xalara:
Καλή αντάμωση!! :):)
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.279
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom