Κρητικη Κοπη Πιτας

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Μπηκε και το 2018.......
και εχουμε να πουμε πολλα απο τα ταξιδια μας την χρονια που περασε.....
Ηρθε λοιπον η ωρα να μαζευτουμε να κοψουμε την πιτα μας,να πουμε τις ιστοριες μας,να αναπολησουμε για μια ακομα φορα και να μην θελουμε να αποχωριστουμε ο ενας τον αλλο.......
Πειτε ημερομηνιες........εγω προτεινω 25 Φλεβαρη......θα εχουν περασει και τα καρναβαλια θα εχω ηρεμησει και εγω...........
τι λετε?
το μερος φανταζομαι οτι θα ειναι το γνωστο γι'αυτο και δεν το βαζω στην συζητηση.....αν ομως θελετε αλλο μερος και αυτο αλλαζει!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
λοιπον θα ειμαι χανια τοτε οποτε οκ απο εμενα..Επισης να πω οτι Σαββατο 3 Φεβρουαριου το τμημα Χανιων των Γιατρων του Κοσμου κοβει τη πιτα στα ιατρεια Μαρκου Μποτσαρη 59 απεναντι απο το εργατικο κεντρο και η παρουσια των φιλων χανιωτων και μη θα ειναι τιμη και χαρα για εμας..
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Μπηκε και το 2018.......
και εχουμε να πουμε πολλα απο τα ταξιδια μας την χρονια που περασε.....
Ηρθε λοιπον η ωρα να μαζευτουμε να κοψουμε την πιτα μας,να πουμε τις ιστοριες μας,να αναπολησουμε για μια ακομα φορα και να μην θελουμε να αποχωριστουμε ο ενας τον αλλο.......
Πειτε ημερομηνιες........εγω προτεινω 25 Φλεβαρη......θα εχουν περασει και τα καρναβαλια θα εχω ηρεμησει και εγω...........
τι λετε?
το μερος φανταζομαι οτι θα ειναι το γνωστο γι'αυτο και δεν το βαζω στην συζητηση.....αν ομως θελετε αλλο μερος και αυτο αλλαζει!
Αν και έχουμε μήνα μπροστά μας εκτός απροόπτου 2 άτομα και από εμένα.....για άλλο μέρος ξέχνα το....εκεί πού περνάμε πάντα τέλεια...Ταβέρνα Κούμανδρος στις Καλύβες (Χανιά )
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Αυτό που κανονίζετε κοπή πίτας ανοικτή (προφανώς) για όλα τα μέλη του φόρουμ, παλιά και νέα, και δεν αναφέρετε το μέρος, πάντως, με ξεπερνά.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Καλλίτερα στο Ρέθυμνο για να πάνε και οι Ηρακλειώτες...
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Εγω κ ο sif θα λειπουμε Ινδια απο 17/2 εως 4/3. Εμεις προτεινουμε 11/2 αν βολευει...
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ονειρεμένο Ταξίδι
papua
Ε και γιατί όχι, ας το κάνουμε νωρίτερα να μας έρθει και κανένας καινούριος άνθρωπος
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Εγω κ ο sif θα λειπουμε Ινδια απο 17/2 εως 4/3. Εμεις προτεινουμε 11/2 αν βολευει...
Δυστυχώς εγώ δεν θα μπορώ...... Βλέπετε είμαστε στην τελευταία εβδομάδα των προετοιμασιων του Καρναβαλιού και δεν υπάρχει καθόλου χρόνος περισσεμα.μπορουμε να το κάνουμε όταν γυρίσετε πχ 11 Μάρτη.....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom