Κρητικη Κοπη Πιτας

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Μπορει να ελειπες αλλα ολη η παρεα ειχε αναφορες στο ατομο σου! θελουμε πολυ να σε γνωρισουμε καθως εχουμε ακουσει πολλα απο τα ''κατορθωματα'' σου!!!
Συμφωνώ απόλυτα με τον mpampis1979!
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
@mpampis1979 , @Marlen123 να είστε καλά! Με το να έχω χάσει τις δύο τελευταίες πίτες, δεν έχουμε καταφέρει να συναντηθούμε και να γνωριστούμε.. Ανυπομονώ κι εγώ!
..περιμένω πως και πως να ακούσω ιστορίες και εμπειρίες ! Απ όσο ξέρω διάφορα ταξίδια έπαιξαν το τελευταίο διάστημα από τους Κρήτικοτραβελστορίτες!:xalara:
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
@mpampis1979 , @Marlen123 να είστε καλά! Με το να έχω χάσει τις δύο τελευταίες πίτες, δεν έχουμε καταφέρει να συναντηθούμε και να γνωριστούμε.. Ανυπομονώ κι εγώ!
..περιμένω πως και πως να ακούσω ιστορίες και εμπειρίες ! Απ όσο ξέρω διάφορα ταξίδια έπαιξαν το τελευταίο διάστημα από τους Κρήτικοτραβελστορίτες!:xalara:
Κι εμείς ανυπομονούμε να ακούσουμε τις δικές σου!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Πω πω πω! Αυτές οι φωτογραφίες προδίδουν γαστριμαργικό οργασμό και από μόνες τους αποτελούν κίνητρο για να βρεθεί κανείς σε κρητική "κοπή πίτας" (ή, όπως αλλιώς το λένε! :haha: ). Με βλέπω να "κατηφορίζω" στο νησί για την επόμενη... Πάντα τέτοια, παιδιά! :clap:
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.412
Likes
4.501
Δεν υπάρχει πιθανότητα να δεις φώτο με τον Μπάμπη και τον sif που να μην κρατάνε κάτι φαγώσιμο. Μπάμπη βλέπω το γυαλισες το πιάτο ... Σας εύχομαι πολλά γαστριμαργικα ταξίδια !
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
η αληθεια ειναι οτι το απολαμβανουμε το φαγητο κ μας αρεσει να δοκιμαζουμε νεες γευσεις! το φαγητο κ τα χειροποιητα γλυκα στην ταβερνα κουμανδρος καθως κ το εξαιρετικο μπανοφι του @XALKIAS ηταν προκληση!!! με τοσα ''ταξιδια'' που καναμε την κυριακη μας ανοιξε η ορεξη!!! ;):)
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Πω πω πω! Αυτές οι φωτογραφίες προδίδουν γαστριμαργικό οργασμό και από μόνες τους αποτελούν κίνητρο για να βρεθεί κανείς σε κρητική "κοπή πίτας" (ή, όπως αλλιώς το λένε! :haha: ). Με βλέπω να "κατηφορίζω" στο νησί για την επόμενη... Πάντα τέτοια, παιδιά! :clap:
Να φανταστείς δεν μπορούσα να κοιμηθώ από το βάρος στο στομάχι!
Και θα συμφωνήσω πάλι με τον mpampis1979, το μπανοφε ηταν ΘΕΙΚΟ!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Το μόνο "αρνητικό" - απ' ό,τι είδα - δεν είχατε gulab jamun! :bleh:
 
Last edited:

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Το μόνο αρνητικό - απ' ό,τι είδα - δεν είχατε gulab jamun! :bleh:
Κοίτα....μπορει να μην είχαμε gulab jamun είχαμε όμως χοχλιούς μπουμπουριστούς με αρισμαρί , κουκόφαβα, και κακώς δεν παραγγείλαμε σύγλοινα σφουγκάτο άσε που ήμουν έτοιμη να φέρω πιταράκια με τα γιαχνερά αλλά τελικά έφερα γλυκό :haha::cry::cry:
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης
πολυ ομορφα παιδια, παντα τετοια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.578
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom