Κρουαζιέρα με το μαγικό πλοίο της Disney!

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Από τις 26 Ιανουαρίου του 2011, μικροί και μεγάλοι φίλοι της αγαπημένης μας Disney θα έχουν την ευκαιρία να ταξιδέψουν στο παρθενικό ταξίδι του τρίτου κρουαζιερόπλοιου της γνωστής εταιρείας....

Ολόκληρο το άρθρο:

Newsbeast.gr | ΚΟΣΜΟΣ : Ταξιδέψτε με το μαγικό πλοίο της Disney!

Δείτε το βιντεάκι, είναι πραγματικά φαντασμαγορικό!:clap:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Εδω και 4 χρόνια γινονται κρουαζιέρες απο την disney , απλά τώρα ριχνουν στην αγορά το καινούργιο τους πλοίο ...

( μα που ειναι ο ειδικός μας samion ??? )
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Ναι Χρήστο μας, γι' αυτό έγραψα στο παρθενικό ταξίδι του τρίτου κρουαζιερόπλοιου..Ο Samion φαντάζομαι θα έχει ανέβει στο σκαρί τουλάχιστον του ενός!:D
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εδω και 4 χρόνια γινονται κρουαζιέρες απο την disney , απλά τώρα ριχνουν στην αγορά το καινούργιο τους πλοίο ...
( μα που ειναι ο ειδικός μας samion ??? )
φίλε XRISTOS71 με χτύπησε το jet lag μια κ τα ιερά τερατα του φορουμ δεν με αφηναν να παρω ανάσα στην Άπω Ανατολή..
από το 1998 ταξιδεύει η Disney. με το Magic πρωτα και το Wonder.

Ο Samion φαντάζομαι θα έχει ανέβει στο σκαρί τουλάχιστον του ενός!
να σου πω την αλήθεια όχι. η Disney δεν με εξιτάριζε. έχω πετύχει πλοίο της σε λιμάνι κι έχω ακούσει μόνο τι γίνεται. >1000 παιδιά σε ταξίδι που αυξάνονται κατακόρυφα σε περιόδους γιορτών όταν πάω εγώ δηλαδή..όλα πάνω στο πλοίο είναι Disney κι αυτό σημαίνει ότι πρέπει να είσαι Disney-fan για να σ' αρέσει και εννοείται οικογένεια με παιδιά. φαγητό και διασκέδαση στη μετριότητα, τουλάχιστον για ενήλικες. συμφέρει η κρουαζιέρα πακέτο με διακοπές σε resort του Disney. βέβαια μετά την περσινή θετική εμπειρία μου στο Disney world την έχω στα υπόψη για το μέλλον
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Το φαντάζομαι αυτό που λες..Λογικό κιόλας μου ακούγεται..Άλλωστε κάτι "πρέπει" να κυμανθεί στην μετριότητα(φαγητό κλπ) εφόσον όλα τα υπόλοιπα σε συνεπαίρνουν(τα παιδιά κυρίως). Ενδείκνυται φυσικά για οικογένειες με παιδιά και σε γονείς με μεγάλη υπομονή!:D
Καθ' ότι έχω επισκεφθεί την Disney world επίσης, υποθέτω πως δεν μπορεί να αγγίξει έστω κι ένα φαντασμαγορικό πλοίο της..
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ιερα, ιερα διευκρινησε ο ανθρωπος! Οχι νετα- σκετα απλα τερατα...
Κατι σαν τον μινωταυρο δηλαδη...
 
Last edited by a moderator:

ioannisp

Member
Μηνύματα
242
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
το σκέφτομαι ...
> 1000 παιδιά σε ένα πλοίο είναι εγγύηση για να μην περάσει καλά ένας ενήλικας. :(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.511
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom