Κρουαζιέρα στην Αδριατική για...γυμνιστές

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Την Κροατία, με τις χρυσαφένιες παραλίες και τα διάφανα νερά της Αδριατικής, επέλεξε, για να εισάγει ένα νέο τουριστικό προϊόν, την κρουαζιέρα για γυμνιστές, το πρακτορείο «eWaterways», ακολουθώντας τη νέα τάση που διαμορφώνεται στην τουριστική βιομηχανία.

Σε δημοσίευμα της βρετανικής εφημερίδας "The Telegraph", αλλά και στην ιστοσελίδα του τουριστικού πρακτορείου αναφέρεται ότι, η "eWaterways" θα πραγματοποιήσει, για πρώτη φορά, κρουαζιέρα για γυμνιστές τον Αύγουστο του 2011.

Προορισμός των συνταξιδιωτών του κρουαζιερόπλοιου, το οποίο θα ξεκινήσει το ταξίδι του στις 27 Αυγούστου 2011, θα είναι οι κροατικές ακτές και τα νησιά της Αδριατικής, μεταξύ των οποίων και το αποκαλούμενο "νησί της αγάπης", το Ραμπ.
Το κρουαζιερόπλοιο θα "δέσει" και στο Ζάνταρ.

Εκπρόσωπος του τουριστικού πρακτορείου δήλωσε ότι ο γυμνισμός ως τουριστικό προϊόν κερδίζει συνεχώς "έδαφος" και η Κροατία διαθέτει αρκετές παραλίες γυμνιστών, πέρα από το φυσικό της πλούτο, γι’ αυτό και επελέγη ως προορισμός της κρουαζιέρας.

Η ίδια διευκρίνισε ότι οι επιβάτες του κρουαζιερόπλοιου θα κολυμπούν και θα κάνουν ηλιοθεραπεία γυμνοί, αλλά, στο δείπνο θα πηγαίνουν ντυμένοι, καθώς αυτό ορίζεται από τους κανόνες του ταξιδιού.

η συνέχεια του άρθρου Κρουαζιέρα στην Αδριατική για...γυμνιστές | Διεθνή | Ελευθεροτυπία
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
εδω πρέπει να γίνει η επόμενη ταξιδιωτική συγκεντρωση του travelstories.gr

τι Ασίες και αηδίες ......εδω πάνω σε πλωτό με το κουπί όλοι στο χερι έτοιμο για κολύμπι στα βαθυά :haha::haha::haha:
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
με το κουπί όλοι στο χερι έτοιμο για κολύμπι στα βαθυά :haha::haha::haha:

:shock::shock::shock::shock:
Τι διαβάζω πρωί πρωί...:bleh:

Πάντως, γιατί όχι γυμνοί και στο δείπνο? Τι συντηριτισμός είναι αυτός.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Βρε βρε βρε τι αλλο θα δουμε!
Θυμαστε εκεινο το χοτελ στην Τουρκια για γυμνιστες που κουβεντιαζαμε παλια?
Θα πηγαινουν και ντυμενοι στα γευματα εεε?
Ε βεβαια ,για φαντασου να βλεπεις εκει που τρως και κανενα/καμια που να εχει τα μαυρα του τα χαλια.
Θα σου κοβεται η ορεξη.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
εδω πρέπει να γίνει η επόμενη ταξιδιωτική συγκεντρωση του travelstories.gr

τι Ασίες και αηδίες ......εδω πάνω σε πλωτό με το κουπί όλοι στο χερι έτοιμο για κολύμπι στα βαθυά :haha::haha::haha:
:haha::haha::haha: Να αναλάβει ο Samion την οργάνωση...το κατέχει :haha:

ΥΓ. Χρήστο, έχει στο κρουαζερόπλοιο κουπί ? :bleh::bleh::bleh::bleh::bleh:
.......Πρόσεχε τι θα απαντήσεις...:D
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
:haha::haha::haha: Να αναλάβει ο Samion την οργάνωση...το κατέχει :haha:

ΥΓ. Χρήστο, έχει στο κρουαζερόπλοιο κουπί ? :bleh::bleh::bleh::bleh::bleh:
.......Πρόσεχε τι θα απαντήσεις...:D

έχει και παραέχει !!!!!!!!!!
κατι σαν τρίτο πόδι βρε παιδί μου

τι νομίζεις όλοι Τιούτοι θα είναι ;)
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Ενας συγγενής μου ήταν πλοίαρχος σε κρουαζιερόπλοιο που έκανε ΗΠΑ-Καναδά και είχαν φιλοξενήσει κάποτε γυμνιστές. Μου είχε πει όμως ότι εκείνοι παρουσιάζονταν παντού γυμνοί (ακόμα και στο δείπνο με τον καπετάνιο) και μάλιστα κουβαλούσαν πάντα ένα πετσετάκι για να μην ακουμπούν τα απόκρυφά τους (!) σε βρώμικες καρέκλες...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εγω θελω να ερθει ο Σαμιων να σας αρχισει με μια βρεγμενη σανιδα που του κανατε το γκρουπακι....αστο να μην το πω!
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Εγω θελω να ερθει ο Σαμιων να σας αρχισει με μια βρεγμενη σανιδα που του κανατε το γκρουπακι....αστο να μην το πω!
Μωρέ με βρεγμένη σανίδα καλά θα 'ναι...βρεγμένο κουπί να μην πιάσει...:haha:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.316
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Ενας συγγενής μου ήταν πλοίαρχος σε κρουαζιερόπλοιο που έκανε ΗΠΑ-Καναδά και είχαν φιλοξενήσει κάποτε γυμνιστές. Μου είχε πει όμως ότι εκείνοι παρουσιάζονταν παντού γυμνοί (ακόμα και στο δείπνο με τον καπετάνιο) και μάλιστα κουβαλούσαν πάντα ένα πετσετάκι για να μην ακουμπούν τα απόκρυφά τους (!) σε βρώμικες καρέκλες...
"πολυτραβηγμένο"... ε όχι και στο δείπνο
μην πιστεύετε ναυτικούς..
επ!!! και καπετάνιο ποιο θα βάλετε;;;;;;;;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.197
Μηνύματα
883.593
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom