Κρυφές προσφορές AEGEAN?

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Γεια σας! Σήμερα έκλεισα Θεσσαλονίκη-Λονδίνο για τον Ιανουάριο με 65ε...Εννοείται πως δεν το έγραφε πουθενα στη σελίδα της...:mad:Όσοι προλαβετε λοιπόν..Απ΄όσο κοίταξα για τον Ιανουάριο τουλάχιστον υπήρχαν κάποιες πτήσεις Αθήνα-Λονδίνο ή Αθήνα-Παρίσι με 60ε..Προλάβετε λοιπόν!:clap::clap::clap:
 

payton

Member
Μηνύματα
53
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
...
65ε μετ' επιστροφης η oneway? οσο εψαξα βρηκα με περιπου 130 με επιστροφη
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Για one way 65e..
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Σούπερ οι προσφορές! Βρίσκεις το πήγαινε - έλα από 65-70 Ευρώ!

Θάνο...ακούς; Βαρκελώνη με 70 Ευρώ θα σε χάλαγε; χα χα :clap::clap::clap:
 

jkourkoulis

Member
Μηνύματα
78
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Erasmus στο Παλέρμο!
Ταξίδι-Όνειρο
χεχε
Δεν ξέρω αν ανήκει στις κρυφές προσφορές ή αν είναι φανερή αλλά επειδή ενθουσιάστηκα με την τιμή την αναφέρω εδώ.Αθήνα - Ρώμη roundtrip το Μάρτη στα 70.68 Ευρώ το άτομο. Αυτό σημαίνει γύρω στα 22 Ευρώ φθηνότερο από της easyjet (μαζί με αποσκευές). Αυτό που μου έκανε όμως εντύπωση είναι ότι το travelplanet δεν μου το έβγαζε.
 

Vivianaki

Member
Μηνύματα
292
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Πραγματοποιήθηκε :D
Ναι ουτε εμένα μου το βγάζει το travelplanet. Ενώ το airtickets ναι .
 

annageo

Member
Μηνύματα
95
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Paris!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου...
Οντως το Μαρτιο Αθηνα Ρωμη πηγαινε - ελα για 4 ατομα 282 και κατι ψιλα...

70 ευρω το ατομο, μιλαμε για την εβδομαδα της 25ης Μαρτιου.. και βασικα
τετοιες ευκαιριες δεν χανονται :lol:
 

annageo

Member
Μηνύματα
95
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Paris!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου...
και βασικα εχω ρωτησει και στο θεμα "Ρωμη- βοηθεια" αλλα μιας που βλεπω οτι ο "κουρκολις" παραπανω προγραμματιζει το ταξιδι του για Ρωμη, ας δωσει και καμια πληροφορια και σε εμας που κανουμε το ιδιο!!

sorry, που ξεφυγα απο το θεμα..
 

jkourkoulis

Member
Μηνύματα
78
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Erasmus στο Παλέρμο!
Ταξίδι-Όνειρο
χεχε
και βασικα εχω ρωτησει και στο θεμα "Ρωμη- βοηθεια" αλλα μιας που βλεπω οτι ο "κουρκούλης" παραπανω προγραμματιζει το ταξιδι του για Ρωμη, ας δωσει και καμια πληροφορια και σε εμας που κανουμε το ιδιο!!

sorry, που ξεφυγα απο το θεμα..

Αν μπορείς λέγε με Γιάννη το προτιμώ. :D

Λοιπόν τώρα θα σου απαντήσω σε αυτό το τόπικ γιατί έτσι και αλλιώς οι πληροφορίες που έχω δεν είναι πάρα πολλές (ακόμα) άρα ελπίζω να μην ξεφύγουμε τελείως από το θέμα.

Πρώτα από όλα να σου πω ότι εάν είστε μία αρκετά μεγάλη παρέα (π.χ. 5-6 άτομα) αξίζει πολύ περισσότερο να κλείσετε ένα apartment. Θα σας έρθει πολύ πιο οικονομικά. (βλ. Only Apartments)

Τώρα για τη μεταφορά σας ίσως να σε βοηθούσε η συζήτηση που είχα με τον Samion εδώ:

http://www.travelstories.gr/%E9%F4%E1%EB%FC%F6%E9%EB%EF%E9/8640-%E5%F1%F9%F4%E7%F3%E5%E9%F2-%E3%E9%E1-%F1%F9%EC%E7-2.html#post120211

Τώρα για φαΐ και ποτό δες σε αυτά τα link:
Ristoranti Roma Ristorante Al 34 Roma 4 Colonne Ristorante locali italiani prenotazione

Legal Drinking Age Check

Shopping

Porta Portese Market: il sito del Mercato di Porta Portese a Roma
Αυτό -αν θυμάμαι καλά- είχα διαβάσει κάπου εδώ μέσα ότι είναι σαν το μοναστηράκι άρα θέλει προσοχή.

Rome Shopping: Shopping Reviews by 10Best

Villa d'Este, Tivoli, (Rome) - Italy - Official Site -

sorry που σου πέταξα έτσι τα links αλλά ακόμα δεν έχω φτιάξει κάποιο πρόγραμμα άρα ψάχνω και εγώ όπως και εσύ ;) .

Ελπίζω να βοήθησα.
 

Ace

Member
Μηνύματα
41
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y.
Μπορείτε να μου γράψετε εδώ κατευθείαν το link που βρίσκετε αυτές τις προσφορές???
 

annageo

Member
Μηνύματα
95
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Paris!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου...
Γιαννη σε ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφοριες!!!

ειμαστε 4 ατομα, και γενικα κοιταμε ακομα για ξενοδοχειο..
ελεγα μηπως να εκλεινα μετα τα Χριστουγεννα, αλλα βλεπω οτι η Ρωμη εχει μεγαλη περαση φετος και ισως κλεισουμε απο τωρα!!!

Ace, στο σιτε της aegean ειναι η προσφορα... βαλε ημερομηνιες που θες και ισως σταθεις τυχερη!! π.χ. 22 - 27 Μαρτιου Αθηνα _ Ρωμη με επιστροφη 70 ευρω το ατομο....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom