''Κρυφή'' προσφορα AEGEAN για Βουδαπεστη - Απόκριες και 25 Μαρτιου

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Κάντε αναζήτηση στο gr.skyscanner.com/ στις εξής ημερομηνιες :

15/3 ath 16:45 - bud 17:45
17/3 bud 18:30- ath 21:30

22/3 ath 16:45 - bud 17:45
24/3 bud 18:30- ath 21:30

και τα 2 στα 120 Ευρώ!

Δεν υπάρχει στο site της aegean,ίσως είναι κάποιο τσαρτερ.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ειναι 4 θέσεις σε κάθε πτηση σε προσφορα...οποιος προλαβει...τις αποκριες εχει 7 θεσεις
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
στα ποσα ειναι μια φυσιολογικη τιμη για το συγκεκριμενο ταξιδι?

μονο για 2 μερουλες, λίγο μου φαίνεται!
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Απο αθήνα ειναι καλή τιμη,ειδικα για εκείνα τα 3μερα..απο θεσσαλονικη λογω wizz k ryan βρισκεις φθηνοτερα...ειναι 2 γεματες μερες,φτανεις παρασκευη απογευμα κ γυρνας κυριακή βραδυ
 

MiMundo

Member
Μηνύματα
14
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία classics
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύυυ! Μόλις το έκλεισα από Θεσσαλονίκη για Αθήνα κι από κει Βουδαπέστη για να έρθουν να με δουν οι γονείς μου και μου βγήκε 178,9 ευρώ το άτομο.
Για Θεσσαλονίκη, για εκείνες τις μέρες και σε ωράριο που βολεύει νομίζω ότι είναι πολύ πολύ καλή περίπτωση
 

michgt

Member
Μηνύματα
81
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Απο αθήνα ειναι καλή τιμη,ειδικα για εκείνα τα 3μερα..απο θεσσαλονικη λογω wizz k ryan βρισκεις φθηνοτερα...ειναι 2 γεματες μερες,φτανεις παρασκευη απογευμα κ γυρνας κυριακή βραδυ
Για τις συγκεκριμένες ημερομηνίες δεν υπάρχει πτήση ούτε της Wizzair ούτε της Ryanair από Θεσσαλονίκη για Βουδαπέστη. Η μεν Wizzair θα αρχίσει τις πτήσεις της στις 19/4/2013 ενώ η Ryanair τις έχει ήδη σταματήσει!
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Για τις συγκεκριμένες ημερομηνίες δεν υπάρχει πτήση ούτε της Wizzair ούτε της Ryanair από Θεσσαλονίκη για Βουδαπέστη. Η μεν Wizzair θα αρχίσει τις πτήσεις της στις 19/4/2013 ενώ η Ryanair τις έχει ήδη σταματήσει!
Δεν μίλησα για τις συγκεκριμένες ημερομηνίες,απλα είπα οτι βρισκεις φθηνοτερα απο σαλόνικα το συγκεκριμένο δρομολόγιο
 

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Κάντε αναζήτηση στο gr.skyscanner.com/ στις εξής ημερομηνιες :

15/3 ath 16:45 - bud 17:45
17/3 bud 18:30- ath 21:30

22/3 ath 16:45 - bud 17:45
24/3 bud 18:30- ath 21:30

και τα 2 στα 120 Ευρώ!

Δεν υπάρχει στο site της aegean,ίσως είναι κάποιο τσαρτερ.
Περίεργο, οι πτήσεις είναι φορτωμένες κανονικά στα GDS (deν είναι charter), κρατήσεις γι αυτές είναι διαθέσιμες από όλους τους travel agents, online και παραδοσιακούς, ανά την υφήλιο, αλλά το website της Aegean είναι προγραμματισμένο να εμφανίζει μήνυμα λάθους χωρίς να πραγματοποιήσει αναζήτηση... Βρωμάει προγραμματιστικό λάθος η υπόθεση.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.063
Likes
1.612
στα ποσα ειναι μια φυσιολογικη τιμη για το συγκεκριμενο ταξιδι?

μονο για 2 μερουλες, λίγο μου φαίνεται!
Δεν είναι απαραίτητα 2 ημέρες, έχεις την επιλογή 15 με 22 ή 17 με 22 ή 15 με 24 ή 17 με 24 Μαρτίου. 5, 7 ή 9 ημέρες, διάλεξε και πάρε!
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Δεν είναι απαραίτητα 2 ημέρες, έχεις την επιλογή 15 με 22 ή 17 με 22 ή 15 με 24 ή 17 με 24 Μαρτίου. 5, 7 ή 9 ημέρες, διάλεξε και πάρε!
Εννοείται και συνδιασμοί αυτων των πτήσεων

Περίεργο, οι πτήσεις είναι φορτωμένες κανονικά στα GDS (deν είναι charter), κρατήσεις γι αυτές είναι διαθέσιμες από όλους τους travel agents, online και παραδοσιακούς, ανά την υφήλιο, αλλά το website της Aegean είναι προγραμματισμένο να εμφανίζει μήνυμα λάθους χωρίς να πραγματοποιήσει αναζήτηση... Βρωμάει προγραμματιστικό λάθος η υπόθεση.
Οντως περίεργο... και εγώ πριν το ποστάρω ειδα το amadeus και απ τα Ελληνικα ψαχτήρια εφτανα μέχρι την πληρωμή και μου το έδινε κανονικά...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom