Τουρκία Κωνσταντινούπολη με μηχανή

konstantinosm

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
καλησπερα!θα κανω ενα ταξιδι με τη μηχανη και θα ηθελα αν ξερετε να μου δωσετε τα φωτα σας!αρχικα θα παω βουλγαρια σ καποιες πολεις και μετα μεσω βουλγαριας θα περασω τουρκια απο τα συνορα που ειναι στο malko tarnovo.μετα θα επισκεφτω την κωνσταντνουπολη για 4 μερες...κατ αρχας θα ηθελα να μου πει καποιος αν ξερει τι ''παιζει'' με τα συνορα που θελω να περασω και μετα οσον αφορα την κωνσταντινουπολη με τη μηχανη γιατι μου τα καναν πολυ δυσκολα απ αυτα που μου παν!οτι θα μπερδευτω με τους δρομους,οτι ειναι πολυ επικυνδυνα για μηχανη και αλλα πολλα!και να μην παω με τη μηχανη και να το σκεφτω και διαφορα αλλα τα οποια μου φαινονται τραβηγμενα!
 

TAX78

Member
Μηνύματα
142
Likes
50
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Αυτό που μου έκανε εντύπωση στην πόλη όσεσ φορέσ την επισκεύτηκα είναι ότι μηχανέσ στουσ δρόμουσ δεν είδα ποτέ. Από αυτό μπορείσ να συμπεράνεισ πολλά Αν όμως επιμένεις να πας νομίζω ότι πρέπει αφού με το καλό φτάσεις να την παρκάρεις και να την ξεχάσεισ μέχρι να φύγεις. Οι Τούρκοι είναι πολύ νευρικοί στην οδήγησή τους. Έχω οδηγήσει αυτοκίνητο στην πόλη και πρέπει στην κυριολεξία η προσοχή σου να είναι τεταμένη.
 

swift96gr

Member
Μηνύματα
188
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Ότι κάτσει
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη (ξανά)
Δεν ισχυουν κανόνες στην οδήγηση τους. Από τα αυτοκίνητα μέχρι τα πλοία στο Βόσπορο.
Τρελά χωσίματα, προσπεράσεις σε απόσταση εκατοστών και συνηθως καταφέρνουν να μην τρακάρουν.
Μόλις ο πεζός πατήσει το πόδι του στον δρόμο πατάνε γκάζι μπας και τον πετύχουν και πάρουν μπόνους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom