Κωνσταντινούπολη με bebek

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
Σε ολο τον κοσμο οσες θηλαζουν δημοσια πρεπει να καλυπτουν το στηθος τους,ποσο μαλλον σε χωρες οπως η γειτονα,Στις 15 μερες που εκανα εκει δεν ειδα πουθενα να θηλαζουν δημοσια.Αν καποιος το εκανε και δεν ειχε προβλημα,δεν σημαινει οτι συμβαινει παντου και συνεχεια..Και ,ασχετο αλλα μου εκανε εντυπωση..Θηλαζεις ακομα ενα παιδι 2 χρονων που εχει τοσα δοντια?Φανταζομαι θα σου ειπε ο παιδιατρος οτι δεν προσφερεις κατι το ιδιαιτερο τωρα..
 

bifteki

Member
Μηνύματα
34
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Απάντησα στην κοπέλα σύμφωνα με την εμπειρία μου. Δεν έχει πιστεύω νόημα καταρχάς να πω τι πιστεύω ότι γενικά συμβαίνει με το θηλασμό σε όλο τον κόσμο ούτε θα υποδείξω σε μια γυναίκα που ήδη θηλάζει πως να το κάνει, όπως δεν θα σου πω ας πούμε πως να φας μια τυρόπιτα. Όσον αφορά το χρόνια που θηλάζω και το αν προσφέρω κάτι ή όχι αν θες ανέτρεξε στον ΠΟΥ ή πες μου να σου στείλω μήνυμα. Δεν θα το αναλύσω σε ταξιδιωτικό forum
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Παρακαλώ τα μηνύματά σας να μείνουν αυστηρά εντός θέματος.
 

happiness

Member
Μηνύματα
235
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
...τελικά δεν άργησε :)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Κούβα
Δεν αστειεύομαι. Θηλάζω στην Κωνσταντίνουπόλη όπως θηλάζω σε οποιοδήποτε άλλη πόλη χωρίς κανένα πρόβλημα. Στην υπόλοιπη Τουρκία δεν γνωρίζω τι γίνεται. Έτσι κι αλλιώς λίγο αν προσέχεις το στήθος δεν φαίνεται όταν θηλάζεις.
Αυτό ακριβώς έψαχνα bifteki , κάποιον που να έχει προσωπική εμπειρία. Αφού δεν είχες πρόβλημα εσύ, σημαίνει ότι δεν υπάρχει γενικευμένο αρνητικό κλίμα. Μεμονομένες περιπτώσεις, υποθέτω θα βρει κανείς παντού. Αφού αγαπάνε τόσο τα μωρά και ενθουσιάζονται όπως λες, είναι λίγο δύσκολο να μην είναι ανεκτικοί και στον (διακριτικό) θηλασμό. Άλλωστε μωρά και θηλασμός πάνε πακέτο :) Χίλια ευχαριστώ, καλύφθηκα.
 

bifteki

Member
Μηνύματα
34
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Αυτό ακριβώς έψαχνα bifteki , κάποιον που να έχει προσωπική εμπειρία. Αφού δεν είχες πρόβλημα εσύ, σημαίνει ότι δεν υπάρχει γενικευμένο αρνητικό κλίμα. Μεμονομένες περιπτώσεις, υποθέτω θα βρει κανείς παντού. Αφού αγαπάνε τόσο τα μωρά και ενθουσιάζονται όπως λες, είναι λίγο δύσκολο να μην είναι ανεκτικοί και στον (διακριτικό) θηλασμό. Άλλωστε μωρά και θηλασμός πάνε πακέτο :) Χίλια ευχαριστώ, καλύφθηκα.
Να σαι καλά καλό ταξίδι
 
Μηνύματα
19
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινουπολη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αμερικη
Καλησπερα και απο εμενα,εχω διαβασει με μεγαλη προσοχη ολες τις σημαντικες πληροφοριες και ετοιμαζομαι για το ταξιδι μας!!
Θα ηθελα αν καποιος εχει εμπειρια με μικρο με παιδι να μου πει τι θα ηταν καλο να προσεξω αν ειναι ευκολη η προσβαση γενικα με το καροτσακι.
θα παμε την εβδομαδα τον Χριστουγεννων και το παιδι μου ειναι 2 χρονων,καθε πληροφορια πολυτιμη !!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.580
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom