Κως Κως

eva--1989

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
γεια σας!θα ηθελα να μ πειτε σχετικα με την κω!τι αξιζει να δω,παραλιες κλπ....!σας ευχαριστω εκ των προτερων...
 

Kat - Sta

Member
Μηνύματα
35
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΗΡΑΚΛΕΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Δεν ξερω αν ειμαι η καταλληλη να σε πρηροφορισω μιας και Κω ειχα παει το 2002 στα 18 μου ..είχα μείνει Καρδάμενα
Από παραλίες δεν γύρισα ούτε θυμάμαι κάτι το εξαιρετικά αξιόλογο πέραν απ τα Καρδάμαινα τεράστια παραλία οργανωμένη φουλ που κάθε μέρα έλιωνα στα θαλάσσια σπορ και στις μπυρες :)
Το τιγκακι καπως ετσι λέγεται αν θυμάμαι καλα λευκή άμμος μεγάλη και οργανωμένη και αυτή με μεγάλα ξενοδοχειακά συγκροτητματα απο πίσω με σχετικα ρηχη θάλασσα.
Χαμαμ στην πολη υπεροχο για καφε-ποτο αναπαλαιωμενο παλιο χαμαμ νομιζω μου χαν πει οτι ηταν.
Οι φοινικες στην Πολη πολυ επιβλητικη και ενας κηπος εκει ηταν σουπερ δεν θυμαμαι ομως πως ακριβως λεγόταν.
Για ξεσάλωμα μεχρι πρωιας Star Light ενα κλαμπακι στο λοφο με τουριστριες να τσιτσιδωνονται και ηλεκτρονικη μουσικη πινεις μονο εμφιαλωμένα (μπυρες κλπ) ολα τα αλλα τρελλες μπομπες.
Παραντάις καπως έτσι μαρεσε απο ολες περισσοτερο σε ομορφια ειχε κατι φοινικες και ηταν καπως εξωτικη.

Καλα να περασεις :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.737
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom