Ισραήλ Λίγα από το ταξίδι μας στο Ισραήλ

THROUBAS

Member
Μηνύματα
39
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ακόμα το σκέφτομαι!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπαλ-Θιβετ-Πεκινο
Ευχαριστω πολύ!! Θα είμαστε 5 άτομα στο τελ αβιβ για τρεις μέρες και η δευτερη (02/01) θα ειναι όλη ελευθερη και λεμε να την εκμεταλλευτουμε να δουμε απο Ιερουσαλημ οσα περισσοτερα γινεται!!! Και συζηταμε μηπως βρουμε να νοικιασουμε ενα βανακι με ξεναγο για τα τρεξουμε λιγο απ´το πρωι μεχρι το βραδυ στο δρομο δεν εχουμε θέμα
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
5.364
Και συζηταμε μηπως βρουμε να νοικιασουμε ενα βανακι με ξεναγο για τα τρεξουμε λιγο
Αν τελικά βάλετε στο πρόγραμμα την Βηθλεέμ, να ρωτήσετε εάν έχει άδεια να μπει στα παλαιστινιακά εδάφη.
Αλλά και μόνο Ιερουσαλήμ να μείνετε έχει πολλά να δείτε, έχω την εντύπωση ότι δεν φθάνει μία ημέρα. Γενικά η χώρα έχει πολύ ενδιαφέρον, πολλούς ιστορικούς και θρησκευτικούς τόπους. Δεν ξεμπερδεύεις με ένα τριήμερο. Οπότε μην αγχωθείτε. Καλύτερα λιγότερα και πιο απολαυστικά, παρά ένα ανελέητο τρέξιμο, κατά την γνώμη μου. :)
 

THROUBAS

Member
Μηνύματα
39
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ακόμα το σκέφτομαι!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπαλ-Θιβετ-Πεκινο
Αν τελικά βάλετε στο πρόγραμμα την Βηθλεέμ, να ρωτήσετε εάν έχει άδεια να μπει στα παλαιστινιακά εδάφη.
Αλλά και μόνο Ιερουσαλήμ να μείνετε έχει πολλά να δείτε, έχω την εντύπωση ότι δεν φθάνει μία ημέρα. Γενικά η χώρα έχει πολύ ενδιαφέρον, πολλούς ιστορικούς και θρησκευτικούς τόπους. Δεν ξεμπερδεύεις με ένα τριήμερο. Οπότε μην αγχωθείτε. Καλύτερα λιγότερα και πιο απολαυστικά, παρά ένα ανελέητο τρέξιμο, κατά την γνώμη μου. :)
Να σαι καλά ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές και νομίζω θα τις ακολουθήσουμε!!!!
 

Sissoulitsa12345

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Καλημερα! Τι ομορφη ιστορια, εχω δια ασει σχεδον ολα τα τοπικ για το ταξιδι που προκειται να κανω τα Χριστούγεννα! Όχι με γκρουπ γι αυτο προσπαθω να οργανωθω οσο μπορω διαβαζοντας τις ιστοριες σας και παιρνοντας συμβουλες!
Θα ηθελα να οαω στον Ιορδανη ποταμο, γνωριζει καποιος αν υπαρχουν καποια λεωφορεία να μας μεταφερουν για να μη χρειαστει να νοικιασουμε αυτοκινητο?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.809
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom