Ιταλία Λίγες μέρες στη Ματέρα

Μηνύματα
171
Likes
805
Καλησπέρα σε όλους,

Κοιτάω για το καλοκαίρι να πάω στη Ματέρα κι ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει να προτείνει άλλες πόλεις εκεί κοντά με τις οποίες αξίζει να τη συνδυάσουμε. Κατά πάσα πιθανότητα θα πετάξουμε στο Μπάρι, οπότε θα ήταν εύκολο να κάνουμε και τα δύο μαζί. Επίσης σκεφτόμουν ότι μπορούμε να το συνδυάσουμε με Ποζιτάνο και Νάπολη. Έχουμε 4 -5 μέρες οπότε δεν είναι και πάρα πολύς καιρός. Τι πιστεύευε είναι καλύτερο για αυτό το διάστημα;
 

SugarBlue

Member
Μηνύματα
262
Likes
4.410
Αν πεταξετε για Μπάρι και θέλετε να συνδυασετε τη Ματερα με κατι ακόμη, δείτε και για Polignano a Mare ,Monopoli ( έχει και παραλίες κοντά) και Ostuni. Βολευει πιο πολυ να κινηθείτε στην ανατολικη ακτή, συνδεονται με τρενα και λεωφορεία με Μπαρι απευθείας.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπέρα. Πώς λέτε να κινηθείτε? Θα νοικιάσετε ή με τα μέσα?
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.177
Likes
5.360
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Alberobello (must) , Locorotondo, Martina Franca, Gravina in Puglia και πιο μακρια Lecce ,Otranto.
Με αυτοκινητο ολα αυτα
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Τέλεια, ευχαριστώ πολύ
Δες κ την Altamura ειναι κοντά στη Ματέρα, διάβασα ότι αξίζει κ από τις φωτο μου άρεσε

Πάντως για να δείτε όλα αυτά σε τέσσερις-πέντε μέρες λιγάκι δύσκολο μου φαίνεται ακόμα και αν έχετε αυτοκίνητο
 
Μηνύματα
171
Likes
805
Δες κ την Altamura ειναι κοντά στη Ματέρα, διάβασα ότι αξίζει κ από τις φωτο μου άρεσε

Πάντως για να δείτε όλα αυτά σε τέσσερις-πέντε μέρες λιγάκι δύσκολο μου φαίνεται ακόμα και αν έχετε αυτοκίνητο
Πολύ ωραία και η Altamura που δεν την είχα υπόψιν μου. Ναι, σίγουρα θα χρειαστεί να αφήσουμε κάποια για την επόμενη φορά αλλά γενικά μ' αρέσει να ξεκινάμε με πολλές επιλογές. Ευχαριστώ πολύ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.457
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom