Λίγη βοήθεια

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Βλέπω πολλά παιδιά που ανεβάζουν φωτογραφίες οι βιντεάκια απο το yutube επίσης κάποια σύμβολα πάνω απο την μπάρα που γράφουμε μήπως κάποιος θα είχε την διάθεση να βοηθήσει και εμένα λίγο πως μπορώ να χρησιμιποιήσω τα παράπάνω ιδιαίτερα φωτο-yutube.Και οτι άλλο έχετε ευχαρίστηση.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Λοιπον mike , επεσεs στον ειδικο -εμενα!:roll:
Βλεπειs πανω απο τη μπαρα που γράφουμε οπωs λεs το σηματακι you tube? To παταs και αναμεσα στιs αγκυλεs που εμφανιζονται λοιπον , αντιγραφειs το ULR του βιντεου (!) που θεs να παιξει.

Τωρα αν ρωταs πωs θα ανεβασειs δικο σου βιντεακι , ο Θανοs εχει φιαξει ενα λεπτομερεστατο οδηγο τον οποιο συμπληρωσε ο sporos.
Πρεπει ομωs να εχειs και καποια αντιληψη απο αυτα...
Εγω προσωπικα τον διαβασα , :shock: εκλαψα και πηγα να φιαξω μια σπανακοπιτα που τα καταφερνω καλυτερα.:)
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Σπανακόπιτα; Όταν κανονίσουμε τη συνάντηση του TravelStories.gr θα πρέπει να φέρεις :):):)

Mike, μια χαρά τα γράφει η go2dbeach. Το link των οδηγών είναι αυτό.
Αν χρειαστείς κάτι, ρώτα και αν μπορώ θα βοηθήσω.
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Και εγω χρειαζομαι βοηθεια.Προσπαθησα να γραψω το dvd του ταξιδιου με το Nerovision αλλα μου εβγαλε καποιο προβλημα.
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Δημήτρη, τι εννοείς προσπάθησες να γράψεις το dvd; Έχεις κατεβάσει από την κάμερα τα αρχεία και προσπάθησες να δημιουργήσεις dvd (όπως αυτά που είναι γραμμένες οι ταινίες);
Η κάμερά σου σε τι μέσο γράφει; MiniDV ή κάτι άλλο; Αν μου δώσεις μερικά παραπάνω στοιχεία, ίσως να μπορώ να βοηθήσω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.210
Μηνύματα
883.805
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom