Λαγονησι η Αναβυσσος ; Βοηθηστε!!

Λαγονησι η Αναβυσσος ;

  • Λαγονησι

    Votes: 0 0,0%
  • Αναβυσσος

    Votes: 1 100,0%

  • Total voters
    1

panagis13

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπερα!

Θελω να παω μια μονοημερη εκδρομη με την κοπελα μου , για μπανακι ,χαβαλε και να οτ ριξουμε εξω. Κοινως να συνδιαζει καλη παραλια (ανοιχτη κατα προτιμηση) με καλα μαγαζια.
Οπως εχετε καταλαβει απο τον τιτλο ειμαι αναμεσα απο Λαγονησι και Αναβυσσο. Δυστυχως στο net δεν βρισκω αρκετες πληροφοριες. Ουτε καν καποια επισιμη ιστιοσελιδα για το λαγονησι. Και επειδη δεν εχω ξαναπαει σε κανενα απο τα δυο μερη χρειαζομαι βοηθεια!
Οποιος/α εχει παει σε καποιο απο αυτα τα μερη ας πει τπτ να βοηθησει.
Επισης θα με ενδιεφεραν και site για τις εν λογω περιοχες.

Ευχαριστω πολυ και καλο καλοκαιρι!!!:cool::D
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μ αρεσει που τα εβαλες και σε δημοσκοπηση.Ωραιος!
Ουτως η αλλως δεν ειναι μακρυα το ενα απο αλλο στη σειρα ειναι..Λαγονησι..Σαρωνιδα..Αναβυσσος .Παλια Φωκαια.
Πηγαινε στο Μαυρο Λιθαρι για μπανιο -ειναι μετα τη Σαρωνιδα και για φαι Σαρωνιδα η Φωκαια.
 

panagis13

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
διευκρινιση :)

Δεν διαθετω μεταφορικο μεσο. οποτε θα βολευτω με λεοφορειο η κτελ. Συνεπως θα πρεπει να επιλεξω ενα απο τα δυο μερη και να μεινω εκει.

ευχαριστω παντως!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αα ηταν πολυ σημαντικη αυτη η διευκρινηση εχεις δικιο.

Ε τοτε Αναβυσσο-Π.Φωκαια.
 

Lalibela

Member
Μηνύματα
330
Likes
47
τι παραλιες προτιμας?θελεις οπωσδηποτε οργανωμενη?
εχε στο μυαλο σου οτι απο βαρκιζα και κατω ...το πολυ αγια μαρινα ..μπαινει αλλη ταριφα σε ταξι..
εχω ακουσει καλα λογια για την παραλια διπλα στο grand resort στο λαγονησι (δεν εχω παει)
μαυρο λιθαρι δεν θα το προτεινα ....
αναβυσσο επισης ..
θα ρωτησω στα σιγουρα και θα επανελθω

(αν δεν σε κουραζουν τα βραχια ...εχει κατω απο το ribas..λιιιγο μετα τη βαρκιζα ...αρκετες καβατζες...εχω να παω χρονια,το συζητουσα προσφατα και μου ειπαν οτι εχει παραμεινει οπως το θυμαμαι, απο θεμα κοσμου-λιγος κλπ.+οτι ειναι κοντα στη γλυφαδα απο οπου θα παρεις το λεωφορειο για βαρκιζα...μετα νομιζω θες ταξι,αλλα η αποσταση ειναι γελοια)

(αν δεν εχεις προβλημα με την αποσταση ...,οσο πιο μακρια τοσο πιο καλα..,με εξαιρεσεις ...)
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Για το δίλημμά σου δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη,προσωπικά προτείνω να πας Λουτράκι,συνδυάζει όλα όσα θέλεις.
Για φαγητό στο μαιστράλι οπωσδήποτε και για μπάνιο σε οποιοδήποτε καφέ της παραλίας.
 

Lalibela

Member
Μηνύματα
330
Likes
47
διπλα απο το grand resort στο λαγονησι delago λεγεται ...
πες μας τι θελεις ακριβως να γινει συμβουλιο

ams ..το λουτρακι ειναι ταξιδι :haha: οχι μπανιο
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Βουλιαγμένη πήγαινε.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.657
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom