Ταϊλάνδη Λεπτομέρειες για Ταϋλάνδη

xarisk1

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
καλησπερα..νέο μέλος και νέος στα ταξίδια... πρώτος σταθμός η ταυλάνδη..θα πάω τέλη φεβρουαρίου για 12 μέρες, με κοπέλα και με ενδιαφέρει ο καιρός εκείνη την εποχή και ποια νησάκια έχουν έντονο τροπικό χαρακτήρα..άλλωστε αυτός είναι και ο λόγος που έκανα την επιλογή...όσο πιο φρέσκιες είναι οι γνώσεις τόσο το καλύτερο!!
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Καλώς ήλθες !
Πας την καλύτερη περίοδο, από άποψη καιρού !
Όλα τα νησιά έχουν έντονο τροπικό χαρακτήρα !
Εγώ θα έλεγα: Kho Samui - Kho Pa Ngan !
Kαλά να περάσεις !
 

MIKE21

Member
Μηνύματα
39
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
αμστερνταμ ξανα
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
καλως ηρθες φιλε.οντως πας πολυ καλη περιοδο ειδικα για τα νησια της ταυλανδης.αφου πας με κοπελα εγω θα σου προτεινα κο ταο φιλε,ησυχο και φουλ τροπικο.ειναι πολυ κοντα στο σαμουι και στο κο παγκαν
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.030
Ο καιρός είναι ο καλύτερος για όλα τα νησιά της Ταϋλάνδης... αλλά πες μας ηλικία και τι θέλετε με την κοπέλα... ησυχία, διασκέδαση?
 

xarisk1

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Γεια σας παίδες και πάλι..τελικά άλλαξαν τα σχέδια, θα πάμε τέλη μαρτίου...αλλάζει κάτι ως προς τον καιρό??ηλικία 27 είμαι..βασικά σκέφτομαι να περάσω 8-9 μέρες σε νησιά και 4 μέρες μπανγκοκ..τα νησιά με ενδιαφέρει να είναι πολύ τροπικά , με έντονη βλάστηση,να είναι γραφικά παραδοσιακά και ήσυχα και όχι οπως πχ. το πουκετ που μαθαίνω πως έχει χάσει πολλή απ την γραφικότητά του.Ιδέες για νησιά??Σπύρο, μικε ωραίες οι προτάσεις σας.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.030
Γεια σας παίδες και πάλι..τελικά άλλαξαν τα σχέδια, θα πάμε τέλη μαρτίου...αλλάζει κάτι ως προς τον καιρό??ηλικία 27 είμαι..βασικά σκέφτομαι να περάσω 8-9 μέρες σε νησιά και 4 μέρες μπανγκοκ..τα νησιά με ενδιαφέρει να είναι πολύ τροπικά , με έντονη βλάστηση,να είναι γραφικά παραδοσιακά και ήσυχα και όχι οπως πχ. το πουκετ που μαθαίνω πως έχει χάσει πολλή απ την γραφικότητά του.Ιδέες για νησιά??Σπύρο, μικε ωραίες οι προτάσεις σας.
Και τέλος Μαρτίου καλά είναι!
Κοίτα, το Κράμπι είναι σαφώς πιο ήρεμο από Πουκέτ με έντονη βλάστηση ΑΛΛΑ δεν θα το έλεγες και σουπερ γραφικό-παραδοσιακό... Είναι πάντως καλό ορμητήριο για εκδρομές στα νησιά του Κόλπου Andaman τα οποία είναι πολύ ωραία...
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Τελη Μαρτιου ο καιρος εξακολουθει ναναι καλος.
Οπως αναφερουν και παραπανω και συμφωνα μ`αυτα που ζητας
το κο-παγκαν και κο-ταο ειναι οτι πρεπει.
Τροπικη βλαστηση,πολλα μπανγκαλοουζ για διαμονη,και ωραιες παραλιες.!!

KOH PHANGAN.INFO: HOTELS, RESORTS GUIDE KO PHANGAN ISLAND, THAILAND

Koh Tao(????????) Information and Hotels Guide:Asia Thailand
 

xarisk1

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
ωραία...και κάτι άλλο...για το κο λιπε έχετε κάποια εικόνα??το βρίσκω κ αυτό ενδιαφέρον αλλά πρέπει να είναι δύσκολη η πρόσβαση..
 

MIKE21

Member
Μηνύματα
39
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
αμστερνταμ ξανα
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
και το μαρτη καλος ο καιρος.σου ξαναλεω το κο ταο και αν θες σου δινω και πληροφοριες για το που θα βρεις αυτο που ψαχνεις.θα σε στειλω συστημενο,δες καμια φωτο στο γκρουπ,νοτιοανατολικη ασια,εχω ανεβασει κανα δυο
 

alex63

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
φιλε μου κραμπι-αο νανγκ οι γνωσεις πολυ προσφατες γυρισα την κυριακη απιστευτα εθνικα παρκα στην ακρη τις παραλιας τσακωνεσε με μαιμουδες για να ξαπλωσεις αμετρητα νησακια γεματα τροπικη βλαστηση παραλιες και με κοσμο αλλα και χωρις ανθρωπο βουτιες με μασκα οπωσδηποτε και ψαρεμα με καλαμι τιμες λογικες και μια λιγο ενδιαφερουσα αγορα :clap:
 

alex63

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
θα σου προτεινα κραμπι συναντησαμε αρκετες γυναικες μονες φιλιες θα κανεις σιγουρα οι ανθρωποι εκει ειναι πολλυ φιλικοι οσο για τα υπολοιπα που ρωτας διαβατηριο τουλαχιστον 6μηνες σε ισχυ εμβολιο δεν νομιζω παραλιες πολλυ καλες θαλλασες ζεστες και καθαρες
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Δες και εδώ: tropicaleasy.com
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.029
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom