Λεττονία Λιθουανία Λετονία - Λιθουανία: road trip στη χιονισμένη βαλτική

PAPI_9

Member
Μηνύματα
138
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Είμαστε στην έρευνα....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΛΑΚΕΡΟΣ!!!
Από την εμπειρία των κυμάτων της Βαλτικής να σκάνε πάνω στη χιονισμένη παραλία στη Jurmala

Ζηλεύω..........,ζηλεύω............, ζηλεύω............:D


Ρούφηξα στην κυριολεξία την ιστορία σου μονοκοπανιά..., μόλις τελείωσα και μάλλον θα την ξαναδιαβάσω.
Kαταπληκτική αφήγηση, απίθανες φωτογραφίες και κατατοπιστικότατες πληροφορίες. Σ'ευχαριστώ και γω πάρα πολύ.
Νομίζω ότι θα το σχεδιάσω το ταξιδάκι προς τα 'κει, παρόλο που ήταν στο μυαλό μου λίγο πιο μακρυνό.
Αλλά μ'έβαλες..., σε πειρασμό..:roll:
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
νότια αφρική
Ορέστη σε ευχαριστώ πολύ! Είσαι η άξια αντρική αντιπροσώπευση σε μια γυναικοκρατούμενη ιστορία!:p Θα το ήθελα πολύ ένα ακόμα ταξιδάκι, όμως λόγοι ανωτέρας βίας μάλλον θα το καθυστερήσουν αρκετά:(. Παρ'όλ'αυτά ο καιρός "ανοίγει"...Το καλοκαίρι πλησιάζει...Κι εγώ ανυπομονώ να διαβάσω για την φετινή σας εξόρμηση σε κάποιο όμορφο προορισμό και για την κατάκτηση μιας ακόμα μαγευτικής κορυφής!:rolleyes:

ΡΑΡΙ μου σε ευχαριστώ πολύ, πολύ!:) Ήταν πράγματι ένα μαγευτικό ταξίδι στο χρόνο! Σου εύχομαι να το πραγματοποιήσεις σύντομα!
P.S. Μ'αυτό το Μαρόκο μου'χεις βάλει φωτιές! Να δω που θα πρωτοπάω τελικά!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Παττυ μου σε ευχαριστω πολυ για τη χιονισμενη σου νεραιδα ,τις υπεροχες φωτο και τις πολυ χρησιμες πληροφοριες.
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
νότια αφρική
Κλεοπάτρα μου σ'ευχαριστώ πολύ! Ελπίζω οι πληροφορίες να σου φανούν χρήσιμες και να απολαύσεις κάποια στιγμή ένα όμορφο ταξιδάκι προς τον Βορρά!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.130
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
patyyy οι ιστορίες σου είναι πάντα πανέμορφες! :D Και η συγκεκριμένη ήταν υπέροχος συνοδοιπόρος στη "φθινοπωρινή" μου μεσημεριανή χαλάρωση!
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
νότια αφρική
Σε ευχαριστώ πολύ! Τα μέρη αυτά της Βαλτικής είναι πραγματικά υπέροχα! Και παρεμπιπτόντως κάτι βλέπω για Κρακοβία σε 4 μέρες;:cool: Να περάσεις τέλεια και να μας ταξιδέψεις μετά με την περιγραφή σου, εύχομαι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom