Γενικά Λευκάδα - Κεφαλλονιά (Πληροφορίες για δρομολόγια)

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
όσα ξενοδοχεία έχω ψάξει δεν μας αρέσανε... έχω βρει 2 καλά αλλα λίγο τσιμπημένα στις τιμές τους...
δεν ξέρω αλλα όσα έχω δει τα πιο πολλά είναι χαλια...
ένα είναι αυτό

Mareblue Hotels & Resorts - Mareblue Hotels & Resorts

και το αλλο ASTRA VILLAGE Hotel, Svoronata KEFALONIA, Hotels in KEFALONIA IONIAN ISLANDS Greece

θα μείνουμε 3 μέρες εκεί... τι προτείνεται να επισκεφτούμε? σε 3 μέρες τι προλαβαίνουμε να δούμε?
thanks
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
όσα ξενοδοχεία έχω ψάξει δεν μας αρέσανε... έχω βρει 2 καλά αλλα λίγο τσιμπημένα στις τιμές τους...
δεν ξέρω αλλα όσα έχω δει τα πιο πολλά είναι χαλια...
ένα είναι αυτό

Mareblue Hotels & Resorts - Mareblue Hotels & Resorts

και το αλλο ASTRA VILLAGE Hotel, Svoronata KEFALONIA, Hotels in KEFALONIA IONIAN ISLANDS Greece

θα μείνουμε 3 μέρες εκεί... τι προτείνεται να επισκεφτούμε? σε 3 μέρες τι προλαβαίνουμε να δούμε?
thanks
τα ξενοδοχεία που λες είναι των 170 Ε +. οπότε μάλλον οικονομικό όριο δεν υπάρχει για το νησί. από το μπάτζετ αυτό ελάχιστα ξενοδοχεία μένουν έξω, διαλέγεις άνετα όποιο θέλεις.
τα ωραιότερα μέρη είναι στα βόρεια, Φισκαρδο-Άσσος-Μύρτος, η πρωτεύουσα, τα σπήλαια, Αντίσαμος και δυτικά Ξι κλπ. αυτά τα χοτελ έχουν λίγο άβολη θέση για να γυρνάς. ειδικά στη Σκάλα.
 

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
κάποιο συγκεκριμένο ενοικιαζόμενο στο φισκάρδο και για μένα?...50 με 60 ε ψάχνω κάτι αλλά ακόμα δεν μου έχουν απαντήσει σε αυτά που έχω στείλει mail
 

KostasN

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Δρομολόγια Πλοίων Ζάκυνθος

Προτείνω διακοπές φέτος στο όμορφο Zante. Για τα Δρομολόγια πλοίων έχω χρησιμοποιήσει το εξής link το οποίο είναι καλό:
Δρομολόγια Πλοίων Εσωτερικού από τον Χρυσό Οδηγό!
Νέα ενότητα στο http://www.xo.gr/dromologia-ploion/ για εύκολη και γρήγορη αναζήτηση ακτοπλοϊκών δρομολογίων εσωτερικού! Βρείτε τα Δρομολόγια Πλοίων, που σας ενδιαφέρουν!
 
Last edited by a moderator:

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Προτείνω διακοπές φέτος
κοίτα και λίγο τον τίτλο του θέματος που γράφεις..
και ον τόπικ: διακοπηκαν τα δρομολόγια της γραμμής μέχρι νεωτερας..η εταιρεία φέρεται μέλος των πειρατών του Ιονίου..πλαστά πιστοποιητικά κλάσης από το ρωσικό νηογνώμονα..
- 5/9/2011 7:23:00
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom