Ληξη διαβατηριου - 6 μηνες πριν

Thanasis_v

Member
Μηνύματα
100
Likes
88
Παίδες αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα: σχεδιάζω ταξίδι στην Κούβα στις αρχές Μαρτίου, αλλά το διαβατήριο μου λήγει τον Αύγουστο του 2016, συνεπώς όταν θα πάω στην Κούβα η περίοδος λήξης του διαβατηρίου μου θα είναι μικρότερη από 6 μήνες. Τι με συμβουλεύετε να κάνω;
Έχει αλλάξει κάτι από αυτά που αναφέρονται στο παρόν νήμα, καθώς έχουν περάσει πάνω από τρία χρόνια από το τελευταίο post.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Παίδες αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα: σχεδιάζω ταξίδι στην Κούβα στις αρχές Μαρτίου, αλλά το διαβατήριο μου λήγει τον Αύγουστο του 2016, συνεπώς όταν θα πάω στην Κούβα η περίοδος λήξης του διαβατηρίου μου θα είναι μικρότερη από 6 μήνες. Τι με συμβουλεύετε να κάνω;
να βγάλεις νέο, ποιο είναι το πρόβλημα?
 

Hayate

Member
Μηνύματα
838
Likes
5.104
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Hokkaido χειμωνα
Γεια μας παιδια που ταξιδευουμε με διαβατηριο ακομα και μεσα στην Ευρωπαικη Ενωση ξερετε αν ισχυει ο κανονας των 6 μηνων?Βελγιο και Ολλανδια για παραδειγμα
Το ξερω οτι παντοτε μπορουμε να βγαλουμε καινουργιο διαβατηριο αλλα αυτην τη χρονικη στιγμη δεν προλαβαινουμε γιατι το αμελησαμε ας πουμε:)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Γεια μας παιδια που ταξιδευουμε με διαβατηριο ακομα και μεσα στην Ευρωπαικη Ενωση ξερετε αν ισχυει ο κανονας των 6 μηνων?Βελγιο και Ολλανδια για παραδειγμα
Το ξερω οτι παντοτε μπορουμε να βγαλουμε καινουργιο διαβατηριο αλλα αυτην τη χρονικη στιγμη δεν προλαβαινουμε γιατι το αμελησαμε ας πουμε:)
Στην ΕΕ δεν ισχύουν οι 6 μήνες.
 

nikolakis12

Member
Μηνύματα
148
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
κως
για ιαπωνια,σιγκαπουρη,χονγκ κονγκ χρειαζεται να ειναι κ εκει εως 6 μηνες σε ισχυ το διαβατηριο ???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.565
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom