Λιγες,πρωτες πληροφοριες για τη διαμονη στη Καρταχενα..

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
Γιώργο καλή αρχή και καλή επιτυχία σε όλα . Πώς προέκυψε η Κολομβία για Περού δεν σκεφτόσουν; Μη μας κρατάς σε αγωνία.

Ευχαριστώ!Οντως η αληθεια ειναι οτι η μεγαλη καψουρα μου ειναι το Περου,αλλα σκεφτομενος πιο καλα,κατεληξα οτι στη Κολομβια εχει περισσοτερες ευκαιριες για αυτο που θελω να κανω εγω και γενικως ειναι μια χωρα οπου τωρα ανακαλυπτει το τουρισμο,οποτε μπορει να προκυψουν και διαφορες ευκαιριες στη διαρκεια.. ;)
Η δουλεια μου κυριως εχει να κανει σχεση με το καφε,οποτε ο βασικος μου στοχος εδω ειναι να προσεγγισω ''Καφετερος'',ωστε να προσπαθησω να εξαγω καφε στην Ελλαδα,μιας και δουλευα χρονια σε εταιρια καφε στη Θεσσαλονικη.
Μια τετοια δυνατοτητα,ειδικα στην αρχη,δυστυχως δε με την εδινε το Περου,οποτε η καταλληλη χωρα ειναι,πιστεψε με,η χωρα που ζω τωρα ;)
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Βεβαιως,ηδη εχω ξεκινησει και πολλα απο τα τελευταια μου ποστ ηταν με μουσικες που ακουγονται εδω,στα ραδια σε-εξευτελιστικα-συνεχεις ρυθμους.. :haha: :haha:σε σημειο να σε κανουν να τα μαθαινεις απ'εξω θες δε θες.. :lol:
το ήξερα αυτό από τότε που ταξίδευα σ αυτά τα μέρη και γι αυτό στο είπα. Δις και τρις και καθημερινώς. Ακόμα θυμάμαι τα λόγια τους, όπως λες, καθώς και τους καλλιτέχνες. Συνήθως αυτά είναι νέα τραγουδάκια στο ξεκίνημα τους και θα γίνουν παγκόσμια. τώρα εσύ τα ακούς από πρώτο χέρι. αν ακούγεται και καμιά μπαλαντούλα... φέρτη. καλή επιτυχία στις δουλειές σου και πρόσεχε λίγο εκεί.....
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.210
Likes
5.678
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Γιώργο καλή δύναμη στην προσπάθειά σου. Να μας κρατάς ενήμερους για τη ζωή εκεί, μπορεί να μας ψήσεις στο τέλος να σου έρθουμε κανένα ταξιδάκι!
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
Γιώργο καλή δύναμη στην προσπάθειά σου. Να μας κρατάς ενήμερους για τη ζωή εκεί, μπορεί να μας ψήσεις στο τέλος να σου έρθουμε κανένα ταξιδάκι!

Σ' ευχαριστω Μαρία,ε μια που δε καταφερα να σας ψησω για το Περου,τουλαχιστον ας τα καταφερω για εδω.. :lol:
 

HKLEOPATRA

Member
Μηνύματα
304
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΒΡΟΤΣΛΑΒ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Το επόμενο !!!!
Σ'ευχαριστω,ναι..σιγουρα καθε αρχη και δυσκολη...Παντως θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω μαζι σου,μιας και πιστευω οτι ολοι εχουμε μια(ή και περισσοτερες... :lol:)ελπιδες για κατι καλυτερο στο μελλον :)
Να φανταστείς ότι ειμαι απο φυση μου αισιόδοξο άτομο. Πίστεψε ομως τα πραγματα αλλάζουν μέρα με την μέρα προς το χειρότερο με τόσο γρήγορους ρυθμούς που ειναι δύσκολο να προσαρμοστεις. Οι αλλαγές του καλοκαιριού ήταν σαρωτικές :confused::bash:Ωστόσο έχεις δίκιο στο ότι παντα υπαρχει μια ελπίδα γι αυτο και θα παρακολουθούμε το block σου ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.827
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom