Ηνωμένο Βασίλειο Λιγο απο Σκωτια..

fou

Member
Μηνύματα
79
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυνησία
sofia2skyeost: 501098 said:
Προετοιμάζω και εγω ταξίδι για Σκωτία στις 24/10 οπότε ο,τι γράφετε να ξέρετε καταγράφεται... προσπαθώ να φτιάξω πρόγραμμα, να νοικιάσω b&b σε Εδιμβούργο Ινβερνές και Isle of skye οπότε οι εμπειρίες σας ειναι θυσαυρός. Αυτο το μαγαζάκι με τις σουπίτσες ( UnionofGenious ) θα είναι ότι πρέπει για τέλος Οκτώβρη ;)
Makisg περιμένω και την δική σου ιστορία
Πηγες isle of skye? Δωσε πληροφοριες, γιατι παω τελος Ιουλιου.
 

Lela

Member
Μηνύματα
17
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Χανιμουν....αλλα που;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταιλανδη...
Γεια σας.....,πρέπει να είναι υπέροχα στη Σκωτία...για αυτό το επέλεξα ως ταξίδι του μέλιτος το Δεκέμβρη....Χριστούγεννα δλδ για την ακρίβεια,,,θα έχουμε 10 μέρες στη διάθεση μας κ σκεφτόμαστε να μοιράσουμε το χρόνο μας σε Εδιμβούργο και δουβλινο...εψαξα και διάβασα όλες σχεδόν τις ιστορίες και το ακταευχαριςτηθηκα...αλλά ήθελα αν ρωτήσω(γτ δε βρήκα σχεδόν πουθενά κάποια πληροφορία) για τη νήσο του Manx. Δε ξερω...μπορεί να είναι και χαζομάρα ταξίδι αλλά εμένα μου έκανε κάτι για να το επισκεφτώ...απλά δε ξερω αν αξίζει,,,ιδίως για Χριστούγεννα,,,τέλος φτάνουν οι μέρες για αυτά τα τρία μέρη που θέλω;(Εδιμβούργο δουβλινο νήσο του μαν);η να αφαίρεση κάτι;και με ποια σειρά να τα επισκεφτώ;..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.715
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom